P.Paczuk (63.R.Kujawa)

, 2x R.Trakul K.Słoma
G.Wojdyga
Marcinho

Tak, jak można było się spodziewać. Trener dokonał kilku zmian w składzie. Nie zmienia to jednak faktu, że za zdecydowanego faworyta meczu z 5 drużyną IV ligi uchodzi Polonia.
1'
Zaczęli gospodarzy
1'
Faulowany Smuga, wolny blisko pola karnego rywali
1'
Wybili rywale
2'
Kolejna okazja polonistów, ale sędzia odgwizdał spalonego
5'
Spokojnie rozgrywa teraz Polonia
7'
Wreszcie atak polonistów, ale niestety Smuga fatalnie dośrodkował
10'
Strata polonistów i groźna kontra rywali. Na szczęście strzał przeciwnika zablokowany
12'
Kolejny atak Świtu. Dalekie podanie do napastnika, który oddał strzał. Na szczęście uderzenie było lekki i złapał Leleń.
13'
Znów zaatakowali gospodarze. Tym razem strzał zdecydowanie za mocny.
16'
Nie porywa gra Polonii na razie. Nasi zawodnicy mają ogromny problem z utrzymaniem się dłużej przy piłce.
16'
Rzut wolny dla Świtu, około 30 metrów do bramki.
17'
Za głębokie dośrodkowanie i złapał Leleń
21'
Doczekaliśmy się jakiejś akcji, ale niestety Smuga wybiegł z piłką za linię
26'
Faul na Paczuku, mamy wolny z ok. 30 metrów
26'
Fatalna wrzutka, wybili z łatwością rywale
27'
Słoma powstrzymał kontrę gospodarzy, bardzo dużo fauli w ostatnim czasie
29'
Teraz bardzo ostry faul Wojdygi
30'
Ruszyła Polonia z kontrą po rzucie wolnym Świtu, ale wszystko skończyło się oddaniem piłki bramkarzowi gospodarzy
31'
Znów było niebezpiecznie pod naszym polem karnym, ale udało się odebrać piłkę rywalom
32'
Po 32 minutach udało się polonistom pierwszy zagrozić bramce rywali. Ładne podanie do Niewiarowskiego, który wbiegł w pole karne rywali i uderzył minimalnie niecelnie.
33'
Paaaaaaaaczuk!
Znów akcja prawą stroną. Ładnie przedarł się Niewiarowski i wystawił piłkę Paczukowi, który z bliska pokonał bramkarza.
36'
Cały czas atakują poloniści
38'
Kolejna akcja naszej drużyny, znalazł się w polu karnym Świtu Mosiejko, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło.
39'
Odpowiedź Świtu. Było niebezpiecznie. Mieli rywale piłkę na naszym polu karnym, ale udało się zablokować strzał Golińskiemu.
43'
Sporo podań wymienili między sobą poloniści, ostatecznie na strzał zdecydował się Słoma. Uderzenie zostało zablokowane i bramkarz z łatwością złapał piłkę.
45'
Mieli rywale rzut wolny, na szczęście piłka została ostatecznie wybita.
45'
Przerwa
Pierwsze pół godziny w wykonaniu Polonii było bardzo słabe. Rywal przeważał i miał kilka niezłych okazji. Poloniści przebudzili się w 30 minucie i po jednej z pierwszych dobrych akcji wyszli na prowadzenie.
46'
Zaczęła się 2 połowa
46'
Mocny początek polonistów. Szybko nasi zawodnicy znaleźli się pod bramką rywali, ale strzał Parobczyka obroniony.
48'
Kolejne uderzenie z dystansu, tym razem próbował Marcinho, ale niecelnie.
53'
Cały czas atakują poloniści, ale na razie dobrze bronią się gospodarze
54'
Świetna akcja Trakula. Ograł dwóch polonistów, uderzył z dystansu i piłka po poprzeczce wyleciała za bramkę.
59'
Rzut rożny dla Świtu
60'
Dwa rzuty rożna miał Świt, ale wybili poloniści
60'
Kontuzjowanego Mosiejkę zmienia Marciniec
61'
Wolny dla Świtu blisko pola karnego polonistów
61'
Dobra wrzutka rywala, ale Leleń wypiąstkował.
66'
Świetna piłka od Marcinho do Niewiarowskiego, ale zablokowane dośrodkowanie. Mamy jeszcze rzut rożny.
67'
Uderzał Wełna głową, ale bramkarz złapał.
73'
Rzut rożny dla gospodarzy
74'
Wybili poloniści, ale potem faul jednego z naszych graczy i rzut wolny blisko pola karnego
75'
Udało się wybić
76'
Kolejny rzut rożny dla Świtu
77'
Bez większego zagrożenia po rzucie rożnym
77'
To powinna być 2 bramka dla Polonii. Kontrę wyprowadził Macinho. Ograł obrońcę i bramkarza, ale jeden z obrońców zdążył go przyblokować i Marcinho jeszcze faulował.
78'
Rzut rożny dla Polonii wywalczył Smuga
79'
Wybili obrońcy
80'
Kolejny rożny dla polonistów
80'
Złapał bramkarz
80'
Groźna akcja rywali, na szczęście zakończyła się niecelnym strzałem
82'
Niezła akcja Świtu, zakończona celnym strzałem, ale na posterunku był Leleń.
84'
Kolejne uderzenie graczy gospodarzy, ponownie piłka w rękawicach Lelenia
85'
Fatalne zagranie Niewiarowskiego, który wybił na rzut rożny w prostej sytuacji
86'
Miała Polonia szansę na kontrę, ale sfaulowany Smuga. Jeszcze jest rzut wolny blisko pola karnego.
87'
Bardzo niecelny strzał Marcinho
88'
Trakul dostaje drugą żółtą kartkę i wylatuje z boiska, sfaulował brzydko Niewiarowskiego
90'
Smuuuuuuuuga!
Smuga zamyka sprawę awansu. Bardzo ładna akcja Marcinho, ograł obrońcę i bramkarza, a potem dograł do Smugi, który z bliska wbił piłkę do pustej bramki
92'
Kombinacyjna akcja Polonii zakończa strzałem Parobczyka. Niestety z linii bramkowej wybił jeden z zawodników.