Błonianka Błonie - Polonia Warszawa
1 : 2
33'P.Ćwik - 60' A.Pazio 75'W.Niewiarowski

D.Leleń

Znamy skład Polonii. Jedna zmiana w naszym zespole. Kontuzjowanego Parobczyka zastąpił Kujawa.
1'
Rozpoczął rywal
2'
100% okazja Polonii. Paczuk dostał świetne podanie, ale w sytuacji sam na sam trafił prosto w głowę bramkarza. Mamy jeszcze róg.
2'
Zepsute dośrodkowanie, zaczął Jankowski.
6'
Akcja gości lewą stroną. Blokuje Wojdyga, ale jeszcze rożny
7'
Bardzo dobre dośrodkowanie, nie przejął piłki Leleń, ale rywal główkował nad bramką
8'
Kolejna świetna okazja Polonii. Niewiarowski dostał piłkę na polu karnym, ale jego strzał dobrze obronił Jankowski.
10'
Miał sporo miejsca Wojdyga, ale słabo dośrodkował
11'
Na razie przeważa Polonia
13'
Teraz groźna akcja gospodarzy. Minął się z dośrodkowaniem Pazio, ale zdołał naprawić swój błąd
14'
Teraz Błonianka utrzymuje się przy piłce i atakuje
17'
Polonia miała szansę na świetną kontrę, ale niestety Paczuk zatrzymany faulem. Mamy rzut wolny z ok. 30 metrów
18'
Niestety Smuga trafił w mur
18'
Ruszył rywala z kontrą. Wszystko skończyło się bardzo groźnym strzałem, ale Leleń świetnie obronił. Dobitka zablokowana. Ma Błonianka rożny
19'
Wybił głową Kujawa. Jeszcze Błonianka przy piłce
20'
Była krótka przerwa, bo na murawę wtargnął pies, ale został już zniesiony
22'
Kolejna świetna okazja Polonii. Dośrodkowanie z lewej strony Wojdygi, głową uderzał Kujawa, ale Jankowski zbił na słupek
22'
Akcja Niewiarowskiego, ograł rywala na skrzydle, ale jego strzał obronił Jankowski. Mamy rożny
23'
Niestety wybili rywale, a potem nieudane rozegranie Mosiejki i zacznie bramkarz
25'
Bardzo intensywny mecz. Ruszyła Polonia z kontrą, ale zatrzymany Paczuk. Potem dobrze rozegrała akcję Błonianka, ale strzał z dystansu bardzo niecelny.
28'
Dużo miejsca miał Smuga. Zdecydował się na strzał z dystansu, ale płasko i lekko, bez problemu złapał Jankowski.
29'
Faulowany Smuga, Polonia ma rzut wolny z ok. 25 metrów. Czterech polonistów przy piłce
29'
Uderzył Mosiejko, ale zdecydowanie za mocno
30'
Teraz atakowała Błoanianka, dużo miejsca miał rywala, ale płaski strzał wybronił Leleń
31'
Indywidualna akcja Smugi. Z łatwością ograł rywali, niestety strzał mu już nie wyszedł. Uderzył nad bramką.
31'
Ręka polonisty, ma rzut wolny Błonianka bardzo blisko bramki Polonii. Będzie niebezpiecznie
33'
Niestety Błonianka prowadzi. Gol Ćwika z rzutu wolnego
35'
Mógł mieć rywal drugiego gola. Na szczęście strzał z ostrego kąta niecelny
37'
Bez problemu Błonianka poradziła sobie z pressingiem Polonii i dalej utrzymuje się przy piłce
40'
Niestety po straconej bramce Polonia nie ma pomysłu na grę, przeważa rywal
41'
Błąd rywala i mamy rzut rożny
41'
Wybili gospodarze, mamy jeszcze aut
42'
Wymienili poloniści kilka podań, Pazio dośrodkował do Kujawy, który strzelił głową nad bramką
43'
Mogła mieć Polonia świetną okazję po stracie obrońcy, ale fatalnie rozegrał Mosiejko. Błonianka ruszyła z kontrą, na szczęście zatrzymał ją Pazio
45'
Przerwa. Rywal prowadzi po bramce z rzutu wolnego
46'
Rozpoczęła Polonia
Adam Paziooooo!
Dobra akcja prawą stroną, z ostrego kąta bramkarza pokonał Pazio
64'
Atakował rywal, ale czujnie nasi obrońcy
66'
Świetnie napędził kontrę Kujawa. Ominął kilku graczy, ale niestety Smuga źle podał do Wojdygi. Ten zdołał dośrodkował, ale niecelnie
67'
Ruszyła z kontrą Błonianka, akcja skończona nieudanym podaniem
68'
Teraz atak polonistów i mamy rzut rożny
68'
Krótkie rozegranie i wrzutka Pazio, jednak na głowę przeciwnika
69'
Przeważa Polonia, ale na razie brakuje okazji
70'
Bardzo dobra akcja gospodarzy. Rywale wymienili wiele podań. Na szczęście strzał Krawczyka lekki i prosto w Lelenia
71'
Tym razem atakowały "Czarne Koszule". Niestety wrzutka Niewiarowskiego wyłapana przez Jankowskiego
72'
Strzał z dystansu jednego z rywali, pewnie złapał Leleń
Za Smugę Słoma
75'
Pooooooooolonia!
Niewiarowski przechwycił piłkę po błędzie obrońcy. Skrzydłowy uderzył potężnie, piłka przełamała ręce Jankowskiego i wpadła do bramki
78'
Polonia dalej przeważa i atakuje rywala
81'
Miał sporo miejsca na skrzydle Paczuk, ale niestety podał w ręce Jankowskiego
83'
Pierwsza bardziej składna akcja Błonianki od dłuższego czasu. Na szczęście wszystko skończyło się niecelnym strzałem.
84'
Bardzo dobra akcja polonistów. Niestety dośrodkowanie Wojdygi wybił Jankowski, a poprawka Wyszkowskiego nieudana
85'
Rzut rożny dla Błonianki
86'
Krótkie rozegranie, ale wszystko skończyło się faulem na Wojdydze
89'
Powinniśmy zamknąć ten mecz. Polonia ruszyła z kontrą. Nasi gracze mieli masę miejsca. Niestety podanie do Radzińskiego od Mosiejki nie było najlepsze i strzał z ostrego kąta obronił Jankowski
90'
Mieliśmy jeszcze rzut rożny, ale nie przyniósł większego zagrożenia
90'
Kolejny odbiór Mosiejki. Niestety zamiast rozgrywać zdecydował się na bardzo niecelny strzał
90'
Doliczone trzy minuty
91'
Mieliśmy kontrę 3 na 2, ale źle rozegrana. Polonia dalej przy piłce
93'
Atakowali gospodarze, byli blisko pola karnego, ale piłkę przejął Piątek i faulowany potem Radziński