K.Terlecki
R.Adamski

Znamy składy obydwu drużyn. W Polonii debiutuje Grudniewski, który posadził na ławce Majsterka. Wśród rezerwowych jest też Tomasz Wełna.
Jeśli chodzi o Zagłębie II, nie ma jakieś wyjątkowej zsyłki z pierwszego zespołu, ale skład solidny. Jest przede wszystkim Burić i doświadczony Woźniak. W tym sezonie w Ekstraklasie grał też Kobusiński, Dieng i Adamski.
Ładny gest gości, szaliki Zagłębia dostał Kowalski-Haberek, czyli wychowanek tego klubu oraz Piątek, który zagrał sporo meczów w dolnośląskim klubie
1'
Zaczęli gospodarze
2'
Pierwszy atak Polonii, piłka zagrana do Fidziukiewicza, ale nie zdołał opanować piłki w polu karnym
3'
Ruszył z kontrą rywal, ale Grudniewski wybił w aut
3'
Małe zamieszanie w polu karnym Polonii, ale zacznie ostatecznie Brudnicki od własnej bramki
5'
Dobre podanie do Adamskiego. Uderzył sprzed pola karnego, ale pewnie złapał Brudnicki.
6'
To powinno być 1:0 dla Polonii. Kapitalna klepka polonistów. Sam na sam wyszedł Kowalski-Haberek, ale zamiast strzelać, chciał jeszcze podać do Fidziukiewicza. ZRobił to niecelnie.
7'
Odpowiedź rywali, daleki podanie do Dienga Wyprzedził obrońców, ale strzał z ostrego kąta niecelny.
8'
Kolejna zmarnowana okazja Polonii. Przejęli piłkę nasi zawodnicy, sam na sam był Fidziukiewicz, ale strzelił niecelnie.
10'
Mocna wrzutka w pole karne Polonii, pewnie złapał Brudnicki.
11'
Znów blisko. Ładnie rozgrywali poloniści. Przed polem karnym znaleziony został Piątek. Uderzył z dystansu, ale troszkę za mocno.
14'
Uspokoił się teraz trochę mecz, na razie Polonia wygląda lepiej
16'
DObra indywidualna akcja Dienga i ma rożny Zagłębie II
17'
Wybił Fidziukiewicz
17'
Teraz przycisnęli rywale, ale poloniści czujnie w obronie
18'
Dośrodkowanie do ADamskiego, ale strzał głową bardzo lekki i niecelny
19'
Poloniści szybko stracili po zaczęciu od własnej bramki i dalej atakuje Zagłębie II
19'
Wreszcie akcja Polonii, ale znów fatalnie wykończona. Świetna kontra, wystawiona piłka Klusce, ale ten z 11 metrów wysoko nad bramką
22'
Fiiiiiiiiiidziukiewicz!
Nareszcie Polonia wykorzystuje swoją sytuację. Dośrodkowanie z prawej strony Fadeckiego i głową Fidziukiewicz pokonuje Burica.
25'
Szybko chcą odpowiedzieć rywale. Czarował Dieng, dużo zamieszanie, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło. Zacznie Brudnicki.
26'
Sytuacyjny strzał Kobusińskiego, ale znacznie nad bramką.
29'
Atak Polonii, trochę pogubili się rywale. Uderzył Kowalski-Haberek z dystansu, ale dość niecelnie.
31'
Polonia miała rzut wolny, ale po wrzutce Fidziukiewicz głową zgrał do nikogo. Zacznie Buric
32'
Było niebezpiecznie pod naszą bramką. WRzutka Dienga. Minął się z piłką Brudnicki, ale nikt tego nie zamknął.
32'
Płaski strzał Dienga, ale bardzo lekko. Spokojnie złapał Brudnicki.
33'
KOlejna wrzutka gospodarzy, ale ponownie w ręce Brudnickiego.
34'
Kapitalna okazja polonistów. Kluska fantastycznie podał do Fadeckiego, ten z pierwszej uderzył z woleja, ale kapitalnie obronił Burić.
35'
Teraz bohaterem Brudnicki. Fatalny błąd Kowalskiego-HAberka. Minął się z piłką, rywal był sam na sam, ale strzał z ostrego kąta kapitalnie obronił Brudnicki.
36'
Długie podanie do Kluski. Z kłopotami, ale opanował. Wbiegł w pole karne i uderzył. Zrobił to jednak dość lekko i po ziemi, a poza tym prosto w środek. Złapał Buric
38'
Po wrzutce w pole karne Polonii nasi gracze ruszyli z kontrą. W końcu piłkę dostał Wawsczyk, ale dośrodkował fatalnie.
39'
Kolejne dośrodkowanie w pole karne Polonii, ale znów na posterunku Brudnicki.
44'
Przedzierdział się Adamski, dużo chaosu, ale wywalczył rożny dla swojej drużyny.
44'
Wybili poloniści, ale piłka szybko wróciła w pole karne i kolejny korner.
45'
Sprytne rozegranie i strzał z dystansu. Na szczęście uderzenie zablokowane, a poprawka bardzo nicelna.
45'
Przerwa
46'
Zaczęła się 2 połowa
46'
Źle mogła zacząć się 2 połowa. W dobrej sytuacji Dieng, ale jego strzał wyłapał Brudnicki.
47'
A teraz okazja Polonii. Przedarł się Koton, podał do Fidziukiewicza, ale ten kryty uderzył bardzo nieczysto.
48'
Dobra kontra polonistów. Na skrzydle wypusczony Fadecki. Uderzył z linii pola karnego, ale bardzo dobrze broni Burić.
49'
Akcja za akcję. Podanie z lewej strony do Dienga, uderzył trochę nieczysto, dzięki czemu z łatwością piłkę złapał Brudnicki.
52'
Faul Wawszczyka, będzie wolny z około 30 metrów od bramki Polonii
52'
Piłka prosto w ręce Brudnickiego.
54'
Kolejny strzał polonistów. Długa piłka do Kluski, ten wbiegł w pole karne, ale techniczne uderzenie efektownie obronił Burić.
54'
Jeszcze miała Polonię piłkę, uderzał Fadecki, ale niestety trafił w Fidziukiewicza.
55'
Urwał się Dieng Piątkowi, ale strzał przy słupku obronił Brudnicki.
56'
Remis
Miało Zagłębie rzut rożny. Została wybita piłka. Potem jednak jeszcze jedno dośrodkowanie, w polu karnym Polonia zupełnie niekryty był rywal, który z bliska bez problemu pokonał Brudnickiego.
59'
Dalej atakują rywale, ale jakoś bronią się poloniści
60'
Co raz większy napór rywali, zepchnięta Polonia
62'
Teraz atakuje Polonia, ale szczelna obrona Zagłębia II
64'
Prosta starta Kotona, musiał faulem ratować się Wawszczyk. Będzie wolny z ok. 35 metrów.
65'
Sprytne rozegranie, ale uderzenie sprzed pola karnego bardzo niecelne
66'
Wrzutka Wawszczyka, trącił którychś z obrońców i mamy rożny.
67'
Piłka trafiła do Kluski, ograł rywali, oddał strzał i jeszcze jeden korner
67'
Znów piłkę miał Klsuka, tym razem dośrodkował, ale wybili obrońcy
68'
Kolejna próba Kluski, uderzał z dystansu, ale prosto w środek i obronił Burić
69'
Spory kocioł w polu karnym Polonii, ale w końcu wybita piłka
70'
Pierwsza zmiana w Polonii. Za Wawszczyka Biedrzycki.
64'
Karny dla Polonii
74'
Faaaaaaadecki!
Z dystansu strzelał Kluska i trafił prosto w rękę rywala. Sędzia podyktował karnego, którego pewnie wykorzystał Fadecki.
78'
Nieoczywista zmiana w Polonii. Za Kluskę Majsterek
81'
Ostatnie minuty spokojne. Polonia przeważa, ale bardzo spokojnie rozgrywa piłkę. Szanuję piłkę nasz zespół.
84'
Majsterek zatrzymuje kontrę rywali na ich połowie.
85'
Prosta strata Fidziukiewicza, groźna kontra, ale Grudniewski powstrzymał w ostatniej chwili Kłobusińskiego.
86'
Było małe zamieszanie pod naszą bramką, ale piłka wychodzi za linię końcową i zacznie Brudnicki.
86'
Lepszy okres gry gospodarzy, ma Polonia problem z utrzymaniem się przy piłće
87'
Akcje gości na szczęście skończyła się oddaniem piłki Brudnickiemu
88'
Eh, mogła Polonia dobić rywala. Wreszcie nasza akcja. Fadecki wrzucił do Fidziukiewicza. Miał masę miejsca, ale głową trafił prosto w Burica.
89'
Faulowany Biedrzycki, mamy wolny z ok. 25 metrów
90'
Bardzo dobre uderzenie, ale minimalnie niecelne
90'
Odpowiedź rywali, wrzutka do nikogo i zacznie Brudnicki
90+'
Sędzia dolicza 4 minuty
91'
Ma Polonia rzut wolny na połowie rywala
92'
Atakują rywale, ale Dieng wybiegł za linię. Mamy aut pod naszym polem karnym.
93'
To musiała być druga bramka Fidziukiewicza. Dostał piłkę po błędzie rywala, ograł obrońcę, ale w sytuacji sam na sam kapitalnie obronił Burić.