J.Łabęda (81.A.Grabowski)
P.Szymański

T.Andrzejewski
D.Jaroń

W składzie Polonii dwie zmiany w porównaniu z ostatnim meczem. Zych zastąpił Kamińskiego, a Wasilewski Wilanowskiego.
1'
Zaczęła Polonia
1'
Pierwsza akcja polonistów, faulował w polu karnym Pieczara
3'
Na razie przy piłce utrzymują się poloniści
4'
Rzut wolny dla Polonii. Uderzył po dośrodkowaniu Olczak, ale złapał Przyrowski
7'
Dobra akcja Polonii. Miał okazję Piezcara, ale uderzył nieczysto
7'
Waaaaaasilewski!
Z lewej strony podawał Wiśniewski. Piłkę w polu karnym opanował Wasilewski i z bliska pokonał Przyrowskiego.
8'
Odpowiedź Pogoni. Uderzenie rywala zablokowany, ale będzie jeszcze rożny
9'
Wybili poloniści
11'
Ruszyła z kontrą Polonia. Niestety za mocne podanie do Wiśniewskiego
11'
Rywal dośrodkowywał z prawej strony, będzie rożny
12'
Piłka spadła na nogę Zajązckowskiego, ma jeszcze aut Pogoń
13'
Po bramce zaczęła przeważać Pogoń, kolejny korner dla gości
14'
Było bliski bezpośredniej bramki, ale sięgnął Kowalczyk. Jeszcze jeden rożny
14'
Wybił Kobiera, a potem pozycja spalona rywala
15'
Wreszcie atak polonistów. Niestety Zych dośrodkował prosto w ręce Przyrowskiego.
18'
Świetną okazję miał Strzałkowski. Poślizgnął się Rakowski, ale napastnik trafił prosto w leżącego obrońcę
23'
Uspokoiła się gra na razie
25'
Świetna akcja Pogoni po wolnym, ale bardzo dobrze interweniował Kowalczyk. Będzie jeszcze rożny
26'
Rywal wykonywał 2 rożne, ale poradzili sobie poloniści
28'
Miała róg Polonia, ale krótkie zakończenie przyniosło stratę
31'
Wyprzedził Golińskiego Strzałkowski, ale obrońca zdołał zablokować dośrodkowanie
32'
Miała Pogoń dwa rożne, ale wybronili się poloniści
33'
Kowalczyk podał prosto do rywala, ale strzał Jaronia sprzed pola karnego za mocny
35'
Kolejny strzał z dystansu rywali, znów niecelnie
37'
Pogoń wykonywała rzut wolny, po dośrodkowaniu sfaulowany został Kowalczyk
38'
Świetna akcja rywali. W ostatniej chwili zablokowany strzał Strzałkowskiego. Po rzucie rożnym faulowanym był Pieczara
43'
Miał szansę Kobiera po rożnym, ale podał prosto w ręce Przyrowskiego podawał.
46'
Składna akcja rywali. Płaskie podanie w pole karne. Złapał Kowalczyk
46'
Przerwa
Na razie dosyć ciężki mecz do oglądania. Polonia miała właściwie jedną okazję bramkową i ją wykorzystała. Więcej do roboty miał Kowalczyk, ale na razie broni bardzo dobrze
46'
Zaczęła się druga połowa
46'
Pierwsza akcja debiutującego Andrzejewskiego. Za mocne podanie i jeszcze pomocnik sfaulował Przyrowskiego.
51'
Kolejna prostopadła piłka do Andrzejewskiego, ale ponownie za mocna
54'
Pogoń wyrównała
Podanie z lewej strony do Strzałkowskiego, który z bliska pokonał Kowalczyka
57'
Kolejna akcja Pogoni, ale ubiegł rywala Goliński
62'
Rzut wolny dla Polonii z ok. 30 metrów
63'
Było blisko gola. Po rykoszecie minimalnie piłka ominęła bramkę. Rożny nie przyniósł zagrożenia
63'
Jeszcze utrzymali się przy piłce poloniści. Strzelał Pieczara, ale płasko i prosto w Przyrowskiego
65'
Kolejny faul rywali. Będzie wolny z ok. 35 metrów
66'
Dwukrotnie dośrodkowali poloniści, ale w obu przypadkach dobrze piąstkował Przyrowski
69'
W ostatnich minutach delikatnie przeważa Polonii, ale brakuje okazji bramkowych. Rywal nastawia się na grę z kontry
70'
Świetne uderzenie Jaronia z dystansu i jeszcze lepsza interwencja Kowalczyka. Po rogu niecelne uderzenie głową
73'
Świetne podanie piętką Wiśniewskiego do Szymczaka. Ten dośrodkował do Andrzejewskiego, który zgrał do Wilanowskiego. Strzał pomocnika został niestety zablokowany
74'
Faulowany Wilanowski, będzie wolny z ok. 16 metrów
74'
Bardzo dobre uderzenie Wiśniewskiego, minimalnie nad bramką
76'
Po akcji Wiśniewskiego będzie rożny. Przeważa Polonia w ostatnich minutach
76'
Piłka w rękach Przyrowskiego
78'
Prosta strata Andrzejewskiego napędziła kontrę gości. Strzał Szymańśkiego w ostatniej chwili zablokowany. Po rożnym bez zagrożenia