A.Ślęzak
B.Maćczak (77.D.Pecyna)
M.Miller(68.D.Głowiński)

M.Małek

O 17:00 rozpocznie się spotkanie Polonii z liderem ligi - Sokołem Aleksandrów Łódzki. Po wczorajszej wygranej Legionovii, Sokół ma już tylko 1 pkt. przewagi i zrobi dzisiaj wszystko, żeby wygrać.
Polonia do meczu przystąpi poważnie osłabiona, za kartki pauzuje Krystian Pieczara. Rywal też nie zagra w optymalnym składzie. Trener Jóźwiak nie może skorzystać z dwóch ważnych zawodników środka pola - Tomasza Bogołębskiego i Piotra Kasperkiewicza. Poza tym kontuzjowany jest Mateusz Broź, rezerwowy napastnik.
W porównaniu z poprzednim meczem trzy zmiany personalne, nie ma Pieczary, Kowalczyka i Sołoduchy; za nich pojawili się Olczak, Rakowski i Sauczek.
Pod względem ustawienia trener Chrobak znów zaskoczył, na pozycji rozgrywającego zagrać ma Mateusz Małek.
Cieszyć może ławka rezerwowych - po kontuzji wraca Wasilewski i Szabat, którego uraz okazał się znacznie mniej poważny.
U rywala jedna zmiana w porównaniu z poprzednim meczem. Pauzującego za kartki Kasperkiewicza zastąpił Ślęzak.
Drugi zespół do przerwy remisuje w Dziecinowie 0:0.
1'
Zaczęła Polonia
2'
Dalekie podanie do Kaczmarka, na szczęście za mocne i od bramki zaczął Balawejder
4'
Sokół prowadzi
Niesamowity błąd Balawejdera. Zawodnik Sokoła posłał bardzo dalekie dośrodkowanie z własnej połowy. Piłka skozłowała przed naszym bramkarzem i go przelobowała.
5'
Akcja Polonii, dryblował Sauczek i będzie róg.
6'
Bez zagrożenia po rogu
7'
Kolejna akcja polonistów, Małek za długo zwlekał i tylko róg
8'
Krótkie rozegranie nie przyniosło zagrożenia, ale chwilę później uderzył z dystansu Wiśniewski. Z problemami Kaniecki i będzie rożny
8'
Znów bez większego zagrożenia
10'
W odpowiedzi groźna akcja Sokoła, dużo miejsca miał rywal z lewej strony, wybił Balawejder i będzie rożny
11'
Strzał głową rywal zablokowany, będzie kolejny róg
11'
Wybili nasi obrońcy
13'
Groźna strata Przyborowskiego, na szczęście niecelna wrzutka rywala
16'
Sokół na razie zdecydowanie przeważa
17'
Ruszyła Polonia z kontrą, dużo miejsca miał Małek, który podał do Wiśniewskiego. Ten niestety szybko stracił piłkę.
18'
Niezłe uderzenie z dystansu Kowalczyka. Minimalnie piłką minęła bramkę.
22'
Niezła akcja Polonii, kilka szybkich podań, niestety wybili obrońcy.
22'
Mógł ruszyć z kontrą Sokół, masę miejsca miał Kaczmarek. Na szczęście nie zdążył do piłki.
23'
W odpowiedzi genialne podanie Przyborowskiego do Sauczka. Skrzydłowy w sytuacji sam na sam niestety podał do Kanieckiego.
24'
Mogło być 2:0 dla Sokoła. Świetny przerzut na lewą stroną, strzał z ostrego kąta i piłka minimalnie mija słupek naszej bramki.
25'
Będzie rzut wolny z ok. 35 metrów dla Sokoła
26'
Bardzo dobra centra Kaczmarka, ale wybił głową Wiśniewski
28'
Dobra akcja Maślanki, ograł dwóch rywali i odegrał do Rakowskiego, który podał do nikogo.
31'
Prosta strata Sokoła na własnej połowie, ale Przyborowski dośrodkował w miejsce, gdzie nie było ani jednego polonisty
34'
Dobre dośrodkowanie do Wiśniewskiego. Ten był jednak w bardzo trudnej pozycji i uderzył niecelnie.
36'
Dobra wrzutka Małka, ale głową wybił obrońca
38'
Miała Polonia rzut wolne z ok. 30 metrów. Wybili obrońcy, sprzed pola karnego uderzał przewrotką Wiśniewski. Niestety niecelnie
40'
Dobra piłka do Rakowskiego, który miał sporo miejsca, ale dośrodkował fatalnie.
42'
Będzie rzut rożny dla Sokoła
43'
Słabe dośrodkowanie i faulowany jeden z polonistów
W międzyczasie poloniści przeszli z 4-5-1 na 4-4-2, w ataku Wiśniewski i Sauczek
44'
Znów niezła akcja Polonii, niestety tradycyjnie zakończona fatalną wrzutką
45'
Minuta doliczona
46'
Ostry faul rywala, będzie wolny z ok. 25 metrów z bocznego sektora boiska. Dobra okazja
46'
Niezła wrzutka, ale wybita piłka
46'
Przerwa
W doliczonym czasie bramkę traci Polonia II. Koniec meczu, 1:0 dla Wisły
46'
Zaczął Sokół
46'
Akcja Polonii i będzie rożny
47'
Bez zagrożenia po rożnym
49'
Dobre dośrodkowanie z lewej strony Sauczka, ale nie zdołał dobrze uderzyć Wiśniewski
49'
Przeważa Polonia, niestety za długie podanie Kluski do Małka
53'
Bardzo dobra akcja Małka, podał do Sauczka, ale tylko rożny
53'
Płaskie dośrodkowanie i będzie jeszcze jeden rożny
54'
Wybili obrońcy, ruszył Sokół z kontrą. Na szczęście zdążył Maślanka wybić piłkę.
58'
W ostatnich minutach atakował Sokół, ale dobrze radzi sobie obrona Polonii
61'
Kolejny atak Sokoła. Za mocne podanie do napastnika i od bramki zacznie Balawejder
62'
Dobre podanie prostopadłe do Sauczka, ten jednak wycofał piłkę do nikogo. Zdążył do niej jeszcze Maślanka, ale rozpaczliwy strzał był mocno niecelny
65'
Udzielana była pomoc medyczna rywalowi, ale wrócono już do gry. Przed chwilą wrzucał Małek, ale wyblokowany Sauczek.
66'
Akcja Sokoła, słaby strzał Millera, ale piłka otarła się o Olczaka i będzie rożny.
66'
Słabe dośrodkowanie i piłkę wypiąstkował Balawejder. Potem faul zawodnika Sokoła, który przy okazji ucierpiał
69'
Ciężko się ogląda mecz w 2 połowie. Bardzo dużo wybić na auty i strat po obydwu stronach
69'
Nieźle zapowiadała się akcja Polonii, kilka podań z pierwszej piłki, ale w ostatniej fazie futbolówki nie przyjął Rakowski
75'
Wreszcie jakaś akcja Polonii. Dośrodkowywał Małek, ale strzał głową Sauczka zablokowany
76'
Nieudane podanie głową obrońcy Sokoła do bramkarza, kolejny rożny dla Polonii
77'
Niestety, tak jak za każdym razem, bez zagrożenia dla Kanieckiego. Dodatkowo z kontrą ruszył Sokół, strzał Cempy minimalnie niecelny. Mogło być 2:0 dla rywala.
81'
Przeważa Polonia, ale 3 ostatnie akcje zakończyły się spalonymi
83'
Teraz mieliśmy powtórkę z pierwszej połowy. Dalekie podanie Przyborowskiego do Sauczka. Ten wyprzedził obrońców, ale strzał z ostrego kąta był bardzo lekki.
85'
Po dośrodkowaniu Kaczmarka z wolnego mogło być 0:2, minimalnie pomylił się Gieraga, uderzając głową
87'
Dalekie podanie do napastnik Sokoła, wyszedł Balawejder i zagrał ręką. Wolny dla Sokoła z ok. 20 metrów
88'
Lekki strzał i bez problemu łapie nasz bramkarz
89'
Był wolny dla Sokoła, ale spokojnie złapał uderzoną głową piłkę Balawejder
91'
Miała Polonia daleki wrzut z autu, ale faulował Babiński
93'
Kolejny daleki wrzut z autu polonistów, faulowany Kaniecki
94'
Było zamieszanie pod bramką Sokoła, świetną okazję miał Wiśniewski, ale jego strzał trafił w głowę Gieragi