W Polonii kilka zmian. Nie ma dzisiaj w kadrze Andrzejewskiego, Wełny i Smugi (4 ŻK), a na ławce usiadł Marciniec i Górski. Zamiast nich: Goliński, Kujawa, Mosiejko, Wojdyga i Niewiarowski.
Unia od początku w ataku. Rywal ma rzut wolny blisko pola karnego Polonii.
4'
Wybili poloniści, ale Unia ma na razie dużą przewagę
5'
Pierwsza akcja Polonii i faulowany Parobczyk. Będzie rzut wolny na połowie rywala.
5'
Wybili rywale
8'
Świetny odbiór Paczuka, z piłką ruszył Mosiejko i został sfaulowany tuż przed polem karnym.
9'
Pazio w sam środek, ale źle piąstkował Brudnicki. Dobijał Wojdyga, ale Brudnicki dał radę obronić. Będzie jeszcze rożny.
9'
10'
Za mocne dośrodkowanie i zacznie Brudnicki.
14'
Unia dalej przeważa i ma teraz rzut rożny
15'
Dobra centra, ale strzał zablokowany. Jeszcze jeden rożny i wybili poloniści.
16'
Wybicie na oślep Mosiejki zamieniło się w genialne podanie do Paczuka, ale bardzo odważnie wyszedł Brudnicki i wybił piłkę.
17'
Faul Wyszkowskiego i rzut wolny blisko pola karnego Polonii
18'
Pewnie złapał Leleń
20'
Świetny odbiór Piątka, Polonia miała 100% okazję, ale Paczuk zamiast strzelać podawał. Polonia miała tylko rożny, ale nie wykorzystała go.
20'
Szubka akcja Unii, niepewne zachowanie Lelenia, który nieudanie próbował dryblować, ale wybronił się.
24'
Blisko gola Polonii. Po bardzo dobrze rozegranym stałym fragmencie gry piłka dotarła do Piątka, który niestety nieczysto trafił w piłkę.
25'
W odpowiedzi groźna akcja Pieńkowskiego, ograł PAzio, ale niecelnie podawał.
28'
Kolejny rożny dla Polonii
29'
Dwa razy piłka wypadła z rąk Brunickiego, ale poloniści tego nie wykorzystali.
30'
Świetne uderzenie z dystansu Niewiarowskiego, ale jeszcze lepsza interwencja Brudnickiego. Mamy jeszcze rożny.
31'
Wybili rywale, po chwili z dystansu uderzył Paczuk, ale prosto w środek.
32'
Unia wychodzi na prowadzenie
Polonia zaczęła trochę przeważać, ale to Unia wychodzi na prowadzenie. Kilka szybkich podań i potem mocna wrzutka z lewej strony, rywal z bliska pokonał Lelenia.
33'
Szybko mogła Polonia odpowiedzieć, ale w dobrej sytuacji fatalnie uderzył Kujawa
38'
Polonia ma delikatną przewagę, ale nie za wiele z niej wynika
40'
Ostry faul na Wojdydze
41'
Bardzo słabe dośrodkowanie Pazio
43'
Mogło być 0:2. Świetne dogranie do Łojszczyka, ale strzał głową kapitalnie obronił Leleń. Jeszcze rożny dla Uni.
43'
Wybili poloniści.
45'
Przerwa
46'
Zaczęła się już 2 połowa
48'
Bardzo dobra akcja polonistów, ale wrzutka Wyszkowskiego za mocna. Jest jeszcze rożny.
49'
Było niebezpiecznie, ale ostatecznie rywali wybili
51'
Napiera Polonia, ale brakuje celnych strzałów
53'
Uderzył sprzed pola karnego Niewiarowski, ale lekko i prosto w Brudnickiego.
54'
Pieńkowski ograł Wojdygę, ale świetnie wrócił Mosiejko
57'
Złe wybicie Pazia i ma Unia rzut rożny.
58'
Wybili obrońcy. Polonia miała okazję na kontrę, ale rywale ją zatrzymali.
63'
Przeważa Polonia, co chwilę widzimy ataki gospodarzy, ale niestety nie przekładają się one na realne zagrożenie bramki rywala
70'
Ostry faul na Marinho. Mamy rzut wolny blisko pola karnego.
71'
Świetne dogranie Marcinho. Z piłką minął się Brudnicki, ta trafiła do Piątka, którego strzał niestety ugrzązł w nogach obrońców.
74'
Pierwsza akcja Unii od dawna. Ograł kilku graczy Pieńkowski i wywalczył rzut rożny.
75'
Groźne uderzenie głową i z trudem obronił Leleń. Jeszcze jeden rożny.
75'
Wybili poloniści, ale Unia dalej przy piłce.
77'
UTrzymywali się goście z piłką blisko pola karnego, ale wreszcie udało się Polonii odzyskać piłkę
82'
Wyrównało się spotkanie w ostatnich minutach. Polonia próbuje odrobić straty, ale nie ma żadnego pomysłu na stworzenie groźnej akcji.
89'
Bardzo groźna akcja Unii. Piłka nieznacznie minęła naszą bramkę po uderzeniu z pola karnego.
90'
Choć Polonia przegrywa, nie widzimy żadnego szturmu na bramkę rywali. To Unia przeważa i buduje akcje ofensywne.