Dobra akcja rywali, teraz Wisła ma rzut rożny
Długie zagranie do Bajdura, wysoko wyszedł bramkarz i wybił w aut
Polonia wywalczyła rzut rożny
8'
Krótkie rozegranie, potem dośrodkowanie, ale znów trafia na głowy obrońców Wisły.
9'
Ednilson poradził sobie z Paziem i groźnie dośrodkował, uderzenie rywala zablokowane, będzie jeszcze rożny
9'
Piłka dotarła do zawodnika Wisły, ale uderzył wysoko nad bramką
10'
Faulowany Kluska, mamy rzut wolny z ok. 30 metrów
11'
Dobra wrzutka na Kowalskiego-Haberka, ale sędzia dopatrzył się faulu na bramkarzu
13'
Trochę uspokoiła się gra, teraz Polonia spokojnie rozgrywa
14'
Dobra długa piłka do Biedrzyckiego, miał sporo miejsca, ale dograł w pole karne zdecydowanie za mocno
16'
Trafiony Mikołajewski przez Retlewskiego ręką w walce o piłkę
17'
Znów niebezpiecznie zaatakowała Wisła. Łatwo weszli rywale w nasze pole karne, ale ostatnie podanie na szczęście było niecelne. Potem z dystansu uderzał Kona, piłka minęła nieznacznie naszą bramkę.
19'
Fidziukiewicz bliski był przejęcia piłki od bramkarza, ale zabrakło trochę szczęścia. Golkiper go nabił i piłka wyszła na aut.
21'
Po rzucie wolnym Polonia miała dobrą okazję. Na prawej stronie w polu karnym odnalazł się Pazio, niestety dośrodkował prosto w ręce brmkarza.
23'
Dobra akcja Ednilsona, wbiegł w pole karne Polonii i oddał płaski strzał. Bez problemu złapał Lemanowicz.
24'
Ruszyła Polonia z kontrą, niestety wszystko skończyło się niecelnym podaniem Bajdura.
25'
Kolejny atak polonistów, tym razem dośrodkowanie Bajdura trafia w ręce bramkarza.
25'
Nieźle zapowiadała się kontra Polonii, masę miejsca miał Pazio, ale trafił w obrońcę, tylko rożny.
26'
Rożny bez zagrożenie, jeszcze aut dla Polonii
27'
Wrzutka w pole karny Wisły, ale faulował Brudnicki.
30'
Akcja rywali, dwa uderzenia na bramkę, oba zablokowane
31'
Mocno przecisnęli rywale, kolejne uderzenie, znów zablokowane.
32'
Próbował napędzić atak Kowalski-Haberek, minął rywala, ale potem podanie już za mocne
33'
Wrzutka w nasze pole karne, kiks PAzia i rzut rożny dla Wisły
34'
Zacznie od bramki Lemanowicz
35'
Wreszcie jakaś akcja polonistów. Dobre dośrodkowanie Bajdura, ale Kluska głową uderzył nad bramką.
37'
Kolejny rożny dla Wisły, zablokowane dośrodkowanie przez Mikołajewskiego
38'
Pewnie złapał Lemanowicz
38'
Próba Piątka z dystansu, bardzo niecelnie, zacznie bramkarz.
39'
Słupek ratuje dla rywali. Świetna akcja polonistów. Pazio wrzucił do Kluski, ale ten głową trafił tylko w słupek. Marciniec dobijał, ale zamiast do bramki skierował piłkę do leżącego bramkarza.
42'
Faul na Biedrzyckim, mamy wolny blisko bocznej chorągiewki na połowie Wisły
43'
Było niebezpiecznie, najpierw piłka trafiła w bramkarza, potem dobijał Biedrzycki, ale wysoko nad bramką
44'
Znów zamieszanie w polu karnym goście, wybił obrońca
45'
Sędzia doliczył 2 minuty
45'
Przerwa
46'
Zaczęła się 2 połowa
50'
Na razie wyrównana jest 2 połowa, bez groźniejszych akcji z obydwu stron
52'
Świetna kontra Polonii. Fidziukiewicz wypuścił Kluskę. Nasz zawodnik ograł obrońcę, ale z ostrego kąta zdołał trafić tylko w bramkarza. Mamy rożny.
54'
W odpowiedzi kontra gości, na szczęście strzał zablokowany, a potem dośrodkowanie pewnie złapał Lemanowicz.
55'
Wolny dla Wisły, z około 30 metrów. Może być niebezpiecznie.
55'
Piłka w siatce Polonii, ale na szczęście sędzia odgwizdał spalonego
56'
Bardzo groźne dośrodkowanie Ednilsona, ale dobrze wyszedł i wyłapał piłkę Lemanowicz
60'
Polonia w ostatnich minutach przeważa, ale brakuje jeszcze konkretów.
60'
Będzie świetna okazja dla Polonii. Rzut wolny w okolicy rogu pola karnego rywali, faulowany był Bajdur.
62'
Znów blisko bramki. Z ostrego kąta uderzał Fidziukiewicz, nikt nie zdołał przeciąć tego podania.
62'
Za Pazia Fadecki
64'
Atak Polonii zapowiadał się bardzo dobrze, rywal był zamknięty w polu karnym, ale FAdecki dośrodkowując trafił prosto w obrońcę. Wisła ruszyła z groźną kontrą, na szczęście tylko rożny.
65'
Wybili poloniści, jeszcze aut
67'
Jakim cudem to nie wpadło? Fidziukiewicz dostał po rykoszecie piłkę, znalazł się sam przed bramkarzem, ale trafił prosto w niego.
68'
Rożny dla Polonii
68'
Znów blisko gola, Piątek o milimetry minął się z piłką
70'
Kolejny atak Polonii. Biedrzycki dograł do Piątka, ale ten głową uderzył obok bramki.
71'
Faulowany Bajdur, będzie wolny z ok. 35 metrów
Do zmiany szykuje się Pieczara
72'
Krótkie rozegranie i mamy rożny
72'
Wybili obrońcy
W Polonii będzie podwójna zmiana, schodzą Fidziukiewicz i Bajdur, za nich Michalski i Pieczara
76'
Polonia przeważa w II połowie, ale niestety nadal nie udało się tego wykorzystać.
78'
W ostatnich minutach lepiej zaczyna wyglądać Wisła, goście mają teraz rzut rożny.