Świt Nowy Dwór Maz. - Polonia Warszawa
2 : 1
40' M.Gabrych - 76' T.Chałas

D.Choroś

O 18:00 rozpocznie się mecz Polonii ze Świtem. Obie drużyny bardzo dobrze prezentują się jesienią, dlatego możemy liczyć na ciekawe widowisko.
1'
Rozpoczęła Polonia
1'
I od razu dobra akcja Polonii. Lewą stroną przedarł się Sauczek, podał do Małka, ten miał sporo miejsca w polu karnym, ale strzelił z woleja prosto w Prusa
5'
Bardzo mocny wrzut z autu w pole karne Polonii, na szczęście głową wybił Rafał Zembrowski
6'
Zablokowane dośrodkowanie Sauczka, będzie rzut rożny
6'
Ekwilibrystyczne uderzenie Daniela Chorosia, ale łapie Prus
9'
Niezła akcja Świtu, zakończona bardzo niecelnym uderzeniem z dystansu
11'
Moment delikatnej przewagi Świtu, ale obrona Polonii na razie nie dopuszcza rywali do groźnych sytuacji
13'
Bardzo dobre podanie prostopadłe do Sauczka, skrzydłowy ominął bramkarza, ale będąc przy linii końcowej musiał dośrodkować, niestety zrobił to za mocno
15'
Poloniści zaatakowali ostrzejszym pressingiem, piłkę odebrał Bochenek, do dośrodkowania dopadł Sauczek, ale uderzył zdecydowanie za mocno
16'
Przebitkę wygrał Kluska, podał od razu prostopadle do Wiśniewskiego, ale obrońca powstrzymał naszego zawodnika. Polonia zaczyna przeważać
18'
Będzie rzut wolny dla Polonii, z pobliża narożnika
19'
Piłka dośrodkowana przez Wiśniewskiego, jeden z rywali wybija głową
21'
Gospodarze pierwszy raz od kilku minut wyszli z własnej połowy. Rywal wyrzucał bardzo mocno z autu w nasze pole karne, Drwęcki zdołał oddać strzał, ale mocno niecelny.
22'
Groźna konta Świtu. Łatwo ograny został Choroś, ale na szczęście dośrodkowanie zostało zablokowane
24'
Znów ograny na boku Choroś, na szczęście dośrodkowanie było za głębokie
25'
Prosta strata Gawrona i faulem musiał ratować się Choroś
27'
Miękko wrzucił Kozłowski, wybija Wiśniewski głową
30'
Fatalna wiadomość dla Polonii, z boiska z urazem schodzi Krystian Pieczara, zastępuje go Tomasz Chałas
32'
Dłużej utrzymywał się przy piłce Świt, ale rywale za każdym razem bardzo słabo dośrodkowywali
34'
Rzut wolny dla Świtu, ale znów słabe wykonanie stałego fragmentu gry
36'
Krótko rozegrany rzut rożny przez polonistów, a potem za mocne dośrodkowanie do Bochenka
39'
Piłkę w polu karnym dostał Chałas, zwiódł obrońcę i oddał strzał, ale prosto w Prusa
40'
Świt prowadzi
Potwierdziła się przewaga Świtu. Marcin Kozłowski prostopadle podał do Mariusza Gabrycha, który nie pomylił się w sytuacji sam na sam. Słabo funkcjonuje dzisiaj środek obrony Polonii
42'
Dobra okazja Gawrona, miał sporo miejsca przed pole karnym Świtu, ale strzał bardzo niecelny
43'
Niewiarygodne pudło Małka. Mateusz dostał piłkę od Sauczka, był kompletnie sam w polu karnym, ale przeniósł piłkę nad bramką
45'
Do przerwy Polonia przegrywa, choć mecz bardziej na remis. Były momenty przewagi Polonii i Świtu. Niestety znów nie popisała się obrona Polonii, a potem fatalne pudło zaliczył Małek.
45'
Zaczynamy drugą połowę
47'
Groźnie było po rogu Polonii. Głową uderzał Chałas, ale nieznacznie się pomylił.
48'
Znów dobry rajd Sauczka, co prawda niecelnie podawał do Małka, ale ten wywalczył piłkę i oddał ją Gawronowi. Niestety środkowy pomocnik uderzył zdecydowanie za mocno
50'
Faul Bochenka i będzie wolny blisko pola karnego Polonii
50'
Za lekkie dośrodkowanie rywala
51'
Dobre podanie prostopadłe rywala, odważnie jednak wyszedł Balawejder i zażegnał niebezpieczeństwu
52'
Odważnie ruszyła Polonia po przerwie, Świt głęboko cofnięty
53'
Małka zmienia Marczak
55'
Strata Marczaka, potem kolejny błąd Chorosia, rywal na szczęście fatalnie przestrzelił
56'
Trochę chaosu na boisku, ale Polonia przeważa. Będzie teraz rożny
57'
Wyblokowany Chałas, Prus zacznie od bramki
60'
Rzut wolny dla Świtu z ok. 30 metrów
61'
Świetne uderzenie Gabrycha z wolnego, na szczęście poprzeczka ratuje polonistów
62'
Teraz rzut wolny dla Polonii, z podobnej odległości
62'
Bardzo słabe dośrodkowanie Marczaka, piłka wysoko zawieszona, Prus bez problemu łapie
63'
Kolejna zmiana w Polonii. Za Gawrona wchodzi Olczak.
Pech Polonii nie opuszcza. Z kontuzją kolana schodzi Wiśniewski...
67'
Wiśniewskiego zastąpi Maślanka. Polonia przeważa, ale nadal nie ma pomysłu na sforsowanie obrony Świtu
68'
Maślanka za Wiśniewskiego i rzut rożny dla Polonii
69'
Dobre dośrodkowanie Sauczka, ale Choroś za lekko uderza głową
69'
Szybka akcja Polonii, sprzed pola karnego uderza Marczak, ale prosto w Prusa
71'
Z kontrą wyszła Polonia, ale bardzo słabo dośrodkował Maślanka
72'
Znalazł się w sytuacji sam na sam Chałas, ale spalony
73'
Długo piłkę rozgrywała Polonia, aż w końcu Olczak zdecydował się na trochę bezsensowny strzał z ok. 35 metrów. Piłka poleciała wysoka nad bramką
74'
Pierwsza akcja Świtu od dawna, ale wybija ostatecznie Maślanka
76'
Chaaaałas!!!
Bramkowa akcja rezerwowych. Z boku dośrodkował Marczak, obrońcę wyprzedził Chałas i wbił piłkę do bramki, obok bezradnego Prusa. Zasłużony gol dla Polonii
78'
Będzie rzut rożny dla Świtu
78'
Było bardzo groźnie, ale Kamiński uderza niecelnie
82'
Świt zaczął grać trochę odważniej, ale Polonia nie daje nieźle radzi sobie w defensywie
82'
Dobra akcja Polonii, piłkę otrzymał Bochenek, ale strzela prosto w Prusa
83'
Będzie rożny dla Polonii, zablokowany Maślanka
83'
Fatalnie rozegrany róg, poloniści chcieli zagrać go krótko, ale na spalonym był Sauczek
85'
Blisko bramki dla Świtu, świetnie uderzał Pomorski, ale minimalnie niecelnie
88'
Dobrze na skrzydle Pietronia ograł Marczak, ale dośrodkowanie zablokowane
90'
Bardzo groźna akcja Kozłowskiego, na szczęście uderzył bardzo lekko i prosto w Balawejdera
90'
Sędzia dolicza 4 minuty
92'
Pogubili się poloniści i będzie rożny dla Świtu
92'
Piłka mija o centymetry bramkę Balawejdera, będzie jeszcze jeden róg
93'
Powtórka z pierwszego meczu, Świt strzela bramkę w doliczonym czasie po rzucie rożnym
94'
Koniec, Świt wygrywa. Polonia przeważał całą połowę, ale nasi zawodnicy zdołali zdobyć tylko jedną bramkę i dali się zaskoczyć w doliczonym czasie po rzucie rożnym