Polonia Warszawa - Świt NDM.
3 : 0
24'R.Kujawa 72'Marcinho 90'K.Roguski -

B.Michalik

W Polonii trzy zmiany w porównaniu z poprzednim meczem - na bramce zagra Abramowicz, zamiast Niewiarowskiego zobaczymy Parobczyka, a pauzującego za kartki Mosiejkę zastąpi Kujawa
1'
Zaczęła Polonia
3'
Pierwsza dobra akcja polonistów. Niestety strzał głową Paczuka niecelny
4'
Odpowiedź gości i ma Świt rzut rożny
5'
Dobra centra, ale strzał głową niecelny
7'
Kolejna akcja polonistów lewą stroną, wrzutka na Kujawę, ale strzał głową za lekki
11'
W ostatnich minutach Świt przeważa, będzie rzut wolny dla rywali z ok. 30 metrów
12'
Bardzo dobre dośrodkowanie, ale sięgnął piłkę Wełna. Jeszcze rożny dla gości.
12'
Abramowicz wybija na rożny i jeszcze jeden róg
13'
Wybili poloniści
14'
Kolejny rożny dla gości
15'
I ponownie wybijają poloniści, ale Świt nadal przy piłce.
15'
Świetna piłka do Marcinho Parobczyka, ale w ostatniej chwili Prus uprzedził naszego skrzydłowego
20'
Bardzo dobra akcja Paczuka na prawej stronie, ale niestety jego dośrodkowanie zostało wybite.
21'
Teraz niebezpiecznie zaatakował Świt i mają goście znów rzut rożny
22'
Bez większego zagrożenia, Polonia przy piłce
24'
Kuuuuuuujawa!
Piękna akcja polonistów, wszystko zaczęło się od piętki Piątka, potem piłka wróciła do środkowego pomocnika. Jego strzał został zablokowany, ale dośrodkowanie Pazio dotarło do Kujawy, który z bliska strzelił gola.
28'
Teraz to Polonia przeważa, ale na razie nie ma kolejnych akcji bramkowych
31'
Było bardzo nerwowo na naszym polu karnym. Mocno nieporadne zachowanie naszych zawodników, ale piłka ostatecznie w rękach Abramowicza.
33'
Szybka odpowiedź polonistów, niestety zabrakło dokładności w ostatniej fazie ataku.
34'
Zrobił się otwarty mecz. Rzut rożny dla gości.
35'
Wybił Kujawa na aut
36'
Abramowicz podał do zawodnika Świtu, ale bramkarz szybko się zrehabilitował i wyłapał strzał.
37'
Rzut wolny dla Polonii z ok. 30 metrów
37'
Za głębokie dośrodkowanie i złapał Prus.
39'
Marcinho stracił piłkę, ale chwilę później ją przejął i znalazł się w doskonałej okazji. Niestety piłka wybita, mamy tylko rożny.
39'
Wybili rywale, a potem faul Parobczyka
44'
Bardzo niebezpieczna akcja rywali, ale wszystko zakończyło się faulem na Wełnie
45'
Przerwa
46'
Zaczął Świt od strzału z połowy boiska. Złapał Abramowicz
46'
Kolejny atak rywali. Wybił Wełna
47'
Bardzo mocno przycisnął Świt, ale teraz prosta strata piłki u rywali.
52'
Stopniała trochę przewaga Świtu, ale Polonia nadal ma problem z utrzymaniem się przy piłce
56'
Niebezpieczna kontra gości po słabym dośrodkowaniu Kujawy. Ciach uderzył jednak bardzo niecelnie.
57'
Kolejne złe wybicie Abramowicza i mieli okazję goście, na szczęście tylko rzut rożny
57'
Rzut karny dla Świtu
Sędzia dopatrzył się ręki Wełny
58'
Aaaaaaabramowicz! Obronił karnego.
59'
To powinna być bramka dla Polonii. Kontra naszej drużyny, było 5 na 4, ale niestety nie udało się nawet oddać strzału. Źle dogrywał z boku Marciniec.
61'
Kolejna okazja polonistów, końcówkami palców wybił Prus.
63'
Kolejna kapitalna okazja polonistów zmarnowana. Marcinho odebrał piłkę na połowie rywali, miał po jednej stronie Kujawę, po drugiej Paczuka. Zamiast podawać, wbiegł w rywala.
66'
Słupek ratuje polonistów. Dobrze uderzył Ciach, ale szczęście po stronie polonistów.
70'
Karny dla Polonii!
Pazio podał do Paczuka, trochę za mocno, ale Paczuk odegrał wślizgiem. Marcinho mocno ruszył na piłkę i został sfaulowany. Poszkodowany będzie strzelał.
72'
Maaaaaarcinho!
Skrzydłowy pewnie wykorzystał jedenastkę, bramkarz bez szans.
74'
Szybko chcieli odpowiedzieć rywali, ale strzał głową niecelny
74'
Marcinho próbował pokonać Prusa z dystansu, ale bramkarz złapał.
75'
Faulowany Ciach, mają rzut wolny rywale z ok. 30 metrów
76'
Świetne dośrodkowanie do Kamińskiego, ale ten fatalnie przestrzelił z bliska.
80'
Rzut rożny dla Świtu
82'
82'
Poloniści mieli kontrę 3 na 2, ale Paczuk podał do rywala
83'
Teraz faul Paczuka i rzut wolny z ok. 30 metrów dla Świtu
83'
Niezłe uderzenie, ale piłka przeleciała obok bramki.
85'
85'
Wypiąstkował Abramowicz
87'
Przycisnął Świt, ale bronią się poloniści
88'
Wreszcie akcja polonistów i mamy rzut rożny
89'
Niestety wybili rywale
90'
Sędzia dolicza 3 minuty
91'
Rooooooooooooguski!
Świetna kontra polonistów. Nasza drużyna miała przewagę 6 na 3, Radziński jednak nie podawał. Strzelił z dystansu w słupek, ale Roguski skutecznie dobił.