Polonia Warszawa - Lechia Tomaszów Maz.
2 : 1
5' M.Kluska 79'K.Pieczara -

T.Wełna

1'
Zaczęła Lechia
2'
Rzut rożny dla Polonii
2'
Piłka w rękach bramkarza gości
5'
Kluuuuuuuuuuska!
Akcja prawą stroną. Paczuk nie przejął dośrodkowanej piłki przez Pazia, ale dopadł do niej Kluska i strzałem sprzed pola karnego pokonał bramkarza.
6'
W odpowiedzi goście, niepewne wybicia Kiczuka. Rywal uderzył z okolic linii pola karnego, ale nad bramką.
8'
Zaatakowali poloniści. Ponownie okazję miał Kluska, ale uderzył słabiej - piłka przeleciała obok bramki.
9'
Groźna akcja gości. Dośrodkowanie z prawej strony, nasz obrońca zgrał głową do rywala, ale w ostatniej chwili udało się zablokować uderzenie.
11'
Rożny dla Polonii
12'
Wybili rywale
13'
Łatwo ominięty został Pazio, ratować wszystko faulem musiał Marciniec.
14'
Dośrodkowanie z wolnego prosto w ręce Brudnickiego
16'
Ładna akcja polonistów lewą stroną, ale dośrodkowania nie oponował nasz zawodnik. Chwilę później faul rywali i mamy rzut wolny ok. 20 metrów od bramki
17'
Ładne uderzenie Kluski nad murem, ale nieznacznie obok bramki
22'
23'
Nie najlepsze rozegranie, ale dalej nasza drużyna przy piłce i jeszcze jeden rożny.
24'
Faul naszego gracza i zacznie bramkarz
25'
Fatalna strata Mikołajewskiego pod wlasnym polem karnym, ale strzał z dystansu złapał Brudnicki
26'
Kolejny błąd obrońcow - za mocne podanie do Brudnickiego i Lechia ma rożny
27'
Było groźnie i jeszcze jeden róg
27'
Faul na Brudnickim
31'
Taktyczny faul Wełny w środku boiska i od razu obrońca ukarany kartką
31'
Strata rywali. Mieliśmy szansę na kontrę, ale fatalnie akcję rozegrali nasi zawodnicy.
32'
Wolny dla rywali, ok. 25 metrów od bramki
32'
Dośrodkowanie w naszego obrońcę. Potem Lechia miała jeszcze piłkę, poloniści wybijają na aut.
36'
Polonia ma delikatną przewagę, ale na razie nie ma z tego sytuacji bramkowych. Rywale natomiast groźnie kontrują.
39'
Mocny pressing rywali w ostatnich minutach, nie radzą sobie z nim poloniści
40'
To powinno być 2:0. Świetna kontra polonistów. Wypuszczony na lewej stronie Paczuk. Zagrał do środka do Pieczary, ale jego strzał został wybity z linii bramkowej przez obrońcę.
41'
Ostro na piłkę poszedł Paczuk i zderzył się z bramkarzem. Napastnik zobaczył kartkę i chyba doznał urazu.
44'
Paczuka zastąpił Radziński
Kontuzja Paczuka może być poważna, został zniesiony z boiska na noszach
45'
Świetnie mogła skończyć się pierwsza połowa. Podanie do Kluski na lewej stronie. Ten wrzucił do Pieczary. Niestety napastnik minimalnie przestrzelił glową.
45'
Przerwa
46'
Polonia zaczęła 2 połowę
48'
Miała Lechia rzut wolny, ale ostatecznie piłka w rękach Brudnickiego
49'
Jeszcze jeden wolny dla Lechii, z podobnej odległości, ok. 25 m. do bramki
50'
Wybili poloniści. Miał nasz zespół kontrę, ale Wełna rajd zakończył niecelnym podaniem. Jest jeszcze aut.
52'
Mogło być groźnie. Świetne podanie do Radzińskiego, ale niestety napastnik poślizgnął się.
55'
Na razie wyrównana 2 połowa. Żadna z drużyn nie może zdominować rywala.
62'
Atakują rywale, aut blisko pola karnego Polonii
62'
Dośrodkowanie w nasze pole karne, ale zdołał wybić Brudnicki. Przy tym mocno ucierpiał jeden z graczy Polonii, chyba Kiczuk.
Trwa pokaz pirotechniczny kibiców, nic w tej chwili nie widać.
Debiutuje Pieńkowski.
68'
Rzut karny dla Lechii
69'
Rywale wyrównali.
70'
Mogli poloniści szybko odpowiedzieć, ale Kluska w sytuacji sam na sam trafił w bramkarza.
72'
Rzut rożny dla Lechii
75'
SZybka akcja polonistów, ale niestety fatalna wrzutka Pazio i zacznie bramkarz
76'
Teraz znacznie lepsze dośrodkowanie Pazio, zakotłowało się w polu karnym, ale ostatecznie zacznie bramkarz.
79'
Pieeeeeeeeeeeeeeeczara!
Świetna rozegranie polonistów na lewej stronie. Pieńkowski wypuszczony na skrzydle zgrał do Pieczary, a ten z 11metra trafił do siatki.
83'
Kolejna szansa polonistów. Nasz zespół ruszył z kontrą. Sporo miejsca miał Piątek, ale podał prosto do obrońcy.
89'
90'
Dobra wrzutka i jeszcze jeden rożny
90'
Wybili rywale, ale Polonia dalej przy piłce
90'
Brudnicki ratuje Polonię. Źle wybił Kluska, dośrodkowanie w pole karne i główka jednego z rywali. Brudnicki popisał się kapitalną paradą.