Legionovia Legionowo - Polonia Warszawa
1 : 1
28'B.Mroczek - 60'M.Pieńkowski

M.Kluska

Znamy składy obydwu drużyn. Polonia bez zmian. W Legionovie od 1 minuty Smuga i Wojdyga.
1'
Zaczęła Legionovia
1'
Od razu zaatakowali gospodarze. Seria autów pod naszym polem karnym.
1'
Wybija Jarosz i rożny dla Legionovii.
2'
Wybili nasi gracze
2'
Trwa napór gospodarzy, Polonia tylko wybija
3'
Udało się zbudować akcję, ale podanie przeciął Wojdyga
4'
Rzut rożny dla Polonii, nerwowo zachował się Wojdyga
5'
Dobra wrzutka, ale wybili rywale. Polonia przy piłce.
6'
Atak polonistów, małe zamieszanie w polu karnym rywali, ale strzał Pieńkowskiego zablokowany.
8'
Rożny dla rywali
9'
Krótkie rozegranie, wybili poloniści, ale potem fauluje Wełna. Wolny z ok. 30 metrów. Może być groźnie.
10'
Dobra wrzutka, ale Papazjan głową nad bramką.
16'
Ogromne szczęście Polonii. Dośrodkowanie w pole karne, uderzenie rywala i piłka po 2 słupkach trafiła w ręce Brudnickiego. Była jednak ręka rywala.
17'
Długie zagranie do napastnika rywali, ale świetnie wyblokował go Jarosz.
18'
Strzał Morczka z woleja, ale bardzo niecelny.
19'
Bardzo dobra akcja Polonii, ale żaden z naszych zawodników nie decydował się na strzał. Ostatecznie mamy jeszcze rzut rożny.
20'
Za mocne dośrodkowanie, ale jeszcze aut.
21'
Wybronili się gospodarze, mają aut blisko własnej bramki.
23'
Mroczek założył siatkę Wełnie i ten musiał ratować się faulem. Wolny dla rywali blisko naszej bramki.
24'
Bardzo ostre dośrodkowanie. Na szczęście minęło wszystkich i również bramkę.
26'
Ładna akcja Kluski i mamy rzut rożny
26'
Świetna wrzutka na głowę Jarosza, ale ten uderzył minimalnie niecelnie
27'
Gorąco pod bramką Brudnickiego. Kilka nieprzyjemnych wrzutek, ale wybronili się poloniści.
28'
Legionovia na prowadzeniu
Fatalny błąd Brudnickiego. Głębokie dośrodkowanie, bramkarz minął się z piłką i Mroczek głową wbił piłkę do pustej bramki.
29'
Mogło być 2:0. Prosty błąd w obronie, ale wślizgiem w ostatnim momencie uratował wszystko Jarosz.
30'
Odpowiedź Polonii, mamy rzut rożny
31'
To powinien być remis, Kluska uderza z woleja, bramkarz wybił przed siebie, piłka ostatecznie dotarła do Piątka, który z najbliższej odległości fatalnie spudłował.
31'
Dobra wrzutka Wyszkowskiego, ale Mosiejko nie sięgnął piłki
36'
Świetna akcja Polonii, miał dużo miejsca Marciniec, ale za wolno rozgrywał i tylko rożny.
37'
Wybili rywale, mamy jeszcze aut.
40'
Atakuje w ostatnich minutach Polonia, ale akcje są mocno chaotyczne.
41'
Teraz mogło być niebzpiecznie, ale zdolali zablokować strzał Pieńkowskiego
42'
Okazja Mosiejki, ale broni Krzywański i tylko rożny
42'
Zamieszanie, uderzał nasz zawodnik, ale znów zablokowany.
45'
Przerwa
46'
Zaczęła Polonia 2 połowę
46'
Wrzutka w pole karne rywali, ale prosto w ręce bramkarza
53'
Wywalczył rzut wolny Pieczara, wrzutka blisko bocznej choroągiewski
53'
Ostre dośrodkowanie, prosto w ręce bramkarza.
55'
Zrobiła się w ostatnich minutach trochę kopanina. Legionovia jest cofnięta i skutecznie rozbija ataki naszej drużyny.
57'
Kolejny rożny dla Polonii
57'
Wybił bramkarz. Ruszyli gospodarze z kontrą, ale Mosiejko ją zatrzymał.
58'
Kapitalna kontra Polonii. Mosiejko w sytuacji sam na sam strzela obok bramkarza, ale obrońca wybił z linii.
60'
Pieeeeeeeeeeeeeńkowski!
Pieńkowski dostał piłkę przed polem karnym. Miał sporo miejsca i precyzyjnym płaskim strzałem przy słupku pokonał bramkarza.
61'
Prosta starata Marcińca. Bardzo groźna kontra i jeszcze rożny.
65'
Kolejny rożny dla rywali
65'
Dobrze wybijał Brudnicki, a potem faulowany Piątek.
66'
Świetne podanie Jarosza do Wyszkowskiego. Ten zagrał do środka, ale wybili obrońcy.
67'
Rożny dla Polonii
67'
Wybili rywale i ruszyli z kontrą. Na szczęście zdołali nasi zawodnicy ją zatrzymać. Polonia przy piłce.
71'
Faul Marcińca, rzut wolny z ok. 35 metrów dla rywali.
71'
Wybił Kluska i jeszcze rożny.
72'
Znów wybija Kluska i jeszcze jeden rożny
72'
Teraz wybił Piątek, ale tym razem na aut.
73'
Strzał rywala z dystansu zablokowany i kolejny rożny dla gospodarzy
73'
Wypiąstkował Brudnicki, potem jeszcze jedna wrzutka i strzał głową ponad naszą bramkę.
75'
W ostatnich minutach duża przewaga gospodarzy, cały czas są na naszej połowie od kilku minut
76'
Rzut wolny dla gospodarzy, ok. 35 metrów do naszej bramki
76'
Wybił Piątek, ale jeszcze rożny
76'
Długie zagranie do Smugi, ale ten ponad bramką uderzył głową
79'
Złe wybicie Piątka. Przejęli rywale, ale strzał sprzed pola karnego prosto w Brudnickiego, który pewnie złapał.
80'
Bardzo niebezpieczna strata Jarosza. Ruszyła z kontrą Legionovia, ale płaskie dośrodkowanie z prawej strony wyłapał Brudnicki.
82'
Wreszcie jakaś okazja Polonii. Głęboki wrzut z autu, główkował Mosiejko i końcówką palców wybił bramkarz,
85'
Miała Polonia rzut wolny. Piłka spadła pod nogi Jarosza. Ten sprzed pola karnego uderzył wolejem, ale bardzo niecelnie.
86'
Teraz sprzed pola karnego uderzył Mosiejko, ale płasko i prosto w ręce bramkarza,
88'
Okazja Polonii. Świetny odbiór naszych zawodników. Pazio dośrodkował do zamykająćego akcję Piątka, ale w ostatniej chwili ubiegł go obronca.
89'
Polonia miała rzut rożny. Jednak zamienił się on szybko w kontrę dla gospodarzy. Na szczęście ostatnie podanie było niecelne i wyłapał Brudnicki.