Legionovia Legionowo. - Polonia Warszawa
3 : 3
61'M.Kluska 68'P.Koziara 75'A.Trubeha - 43'D.Mosiejko 48'Ł.Piątek 94'T.Wełna

Informacja:
Doczekaliśmy się stabilizacji w składzie Polonii - w porównaniu z ostatnim meczem tylko jedna zmiana. Wyszkowskiego zastąpi Niewiarowski.
Informacja:
U rywali spore osłabienie - za kartki pauzuje Daniel Choroś. Zastąpi go inny zawodnik doskonale znany na K6 - Karol Worach.
1'
Zaczęła Legionovia
4'
Mikołajewski zatrzymał kontrę rywali i szybko ukarany został kartką
5'
Na razie spokojny mecz, drużyny badają się
5'
Bardzo niebezpieczna strata Marcińca w środku, ruszyła Legionovia z kontrą, ale świetnie strzał rywala obronił Leleń
6'
Kolejna akcja gospodarzy, strzał z dystansu na raty wyłapał Leleń
7'
Dobra akcja polonistów, miał sporo miejsca Marcinho, ale podanie zatrzymał rywal. Potem jeszcze piłkę otrzymał Wojdyga, ale jego dośrodkowanie wybite.
9'
Kolejny atak polonistów, świetnie rywala ograł Wojdyga, ale jego dośrodkowanie zablokowane. Mamy jeszcze rzut rożny.
9'
Trochę za mocne dośrodkowanie, ale sięgnął piłkę do Kujawy. Zgrał do Mikołajewskiego, niestety jego strzał zablokowany.
13'
Kolejny rzut rożny dla polonistów
14'
Kapitalna szansa polonistów. Nasi zawodnicy zaskoczyli rywali, wycofali piłkę po ziemi, ale jeden z naszych graczy niestety w świetnej sytuacji uderzył niecelnie.
15'
Teraz rzut rożny dla gospodarzy
16'
Złe rozegranie rożnego, zacznie Leleń
17'
Kolejna dobra akcja lewą stroną, niestety dośrodkowanie Marcinho wybite
19'
Blisko bramki Polonia. Świetne przejęcie Pazio, który podał do Kujawy. Ten odegrał do Marcinho. Niestety skrzydłowy nie zabrał się dobrze z piłką, ale wycofał do Marcińca, który z dystansu uderzył minimalnie niecelnie.
23'
Kolejny dobry odbiór polonistów i sfaulowany został Wojdyga. Mamy rzut wolny z ok. 30 metrów.
24'
Wybili rywale, a potem jeszcze zablokowany strzał Mosiejki. Legionovia ruszyła z kontrą, ale pomocnik świetnie ją zatrzymał.
27'
Poloniści przeważają. Marcinho w sprytny sposób wywalczył rożny.
27'
Niestety piłka była trochę za wysoka i Legionovia przy piłce.
32'
Bardzo groźny kontra Legionovii. Na szczęście świetnie obronił Dawid Leleń.
36'
Znów mogło być bardzo niebezpiecznie pod naszą bramką, ale świetnie rywala powstrzymał Marciniec.
38'
Przebudziła się Legionovia, teraz gospodarze będą mieć rzut rożny.
38'
Wybili nasi zawodnicy
42'
Karny dla Polonii!
Informacja:
Świetnie rozegrana akcja, z pierwszej piłki do Marcinho odegrał Niewiarowski i Brazylijczyk faulowany
43'
Moosiejko!
Informacja:
Spokojnie Mosiejko wykorzystał rzut karny
46'
Chce Legionovia wyrównać przed przerwą, ale bronią się poloniści. Będzie jeszcze wolny z ok. 35 metrów
46'
Wybili poloniści
46'
[gwzidek] Przerwa
46'
Podwójna zmiana w przerwie w Polonii, na boisku Goliński i Radziński za Mikołajewskiego i Niewiarowskiego.
46'
Zaczęła Polonia
46'
Od razu atak rywali i mają rzut rożny
47'
Było bardzo niebezpiecznie, ale wybili poloniści
48'
Piąąąąąąątek!
Informacja:
Kolejna bramka naszego najlepszego strzelca. Świetna wrzutka Pazio, strzał z bliska Kujawy obronił bramkarz, ale przy dobitce Piątka nie miał szans.
52'
Trzecia bramka dla Polonii, ale niestety sędzia dopatrzył się pozycji spalonej Kujawy
54'
Rzut rożny dla Legionovii
54'
Płaskie rozegranie, ale przytomnie zachował się Wełna. Potem rywal uderzył bardzo niecelnie z dystansu, zacznie Leleń.
56'
Teraz przewaga rywali, ale na razie dobrze broni się Polonia
60'
Legionovia łapie kontakt
Informacja:
Przycisnęła na chwilę Polonię i nadziała się na kontrę. Wydawało się, że poloniści spowolnili atak rywali, ale masę miejsca miał w polu karnym Kluska i ładnym strzałem z woleja pokonał Lelenia.
61'
Bardzo groźna akcja gospodarzy i mogło być 2:2, na szczęście strzał w sam środek bramki
65'
Ładna klepka rywali i rzut rożny dla gospodarzy
66'
Wybił Wojdyga, a potem spalony rywala. Zaczynamy pod własnym polem karnym
67'
Kolejny rożny dla Legionovii
67'
Rzut karny dla Legionovii
68'
Koziara wykorzystuje jedenastkę
73'
Rzut wolny dla rywali, będzie groźnie
74'
Wybili poloniści, ale dalej atakują gospodarzy
75'
Legionovia już na prowadzeniu
Informacja:
Długie podanie do Andrzeja Trubiehy, który w sytuacji sam na sam nie myli się
78'
Legionovia dalej atakuje i ma rzut rożny
78'
79'
Wreszcie jakaś akcja polonistów i mamy rzut rożny
80'
Było groźnie, ale wybili rywale.
82'
Kolejny rzut rożny dla gospodarzy
82'
Wybił Leleń, jeszcze rzut wolny dla rywali
83'
Pewnie złapał Leleń
87'
Rywale przeważają, nic na razie nie zapowiada wyrównującej bramki
94'
Mamy rzut wolny z ok. 35 metrów
95'
Weeeeeeeeeeełna!
Informacja:
Polonia wyrównuje w samej końcówce. Kilka głowek w polu karnym i z bliska Wełna wyrównuje.