Broń Radom - Polonia Warszawa
2 : 1
46' P.Goliasz - 9' A.Pazio

M.Kluska (68.K.Pieczara)

1'
Zaczął się mecz
2'
Polonia miała rzut rożny, ale wybili rywale.
4'
Atak gospodarzy, ale na szczęście za mocne podanie i piłka w rękach Brudnickiego
5'
Przedzierał się prawą stroną Pieńkowski, ale za dużo drybilngów i stracił
6'
Kolejny atak polonistów, uderzył z dystansu Roguski, ale bardzo niecelnie
7'
Kolejna szarża Pieńkowskiego i mamy rożny
8'
Słaba wrzutka Pazia, miał jednak okazję na uderzenie z woleja Kluska, ale nie trafił w piłkę. Broń nie wyproawdziła jednak kontry.
9'
Poooooooooolonia!
Kolejny atak Pieńkowskiego, dograł płasko po ziemi, bramkarz wypuścił piłkę z rąk i jeden z naszych zawodników z bliska wbił ją do bramki.
10'
Znów piękna akcja Pieńkowskiego, ograł z łatwością rywal, niestety podał do bramkarza.
11'
Przedzierał się Paczuk, wbiegł w pole karne, ale w ostatniej chwili powstrzymał go obrońca.
15'
To powinno być 2:0. Pazio ładnie wycofał do Piątka, ale strzał z okolic 11 metra świetnie obronił bramkarz, a dobitka Pieńkowskiego trafiła w słupek.
16'
Polonia ma rzut wolny blisko bramki rywala
16'
Krótkie rozegranie, podanie do Marcińca, strzał zablokowany i mamy róg.
17'
Faulował Wełna, zaczną rywale.
21'
Osłabły ataki Polonii, ale gra toczy się dalej daleko od naszej bramki
25'
Wrzutka w pole karne Polonii, ale za mocna i zacznie Brudnicki.
26'
Znów świetna akcja Pieńkowskiego, potem klepka w środku pola i z trudem bramkarz obronił strzał Roguskiego. Pazio próbował dobijać, ale obrońca go ubiegł.
28'
Teraz bardzo groźna akcja gospodarzy. Jeden z rywali opanował piłkę w polu karnym, ale obrońcy zdołali zablokować uderzenie.
29'
Znów duże szczęście polonistów. Rywal ograł dwóch naszych zawodników na lewej stronie i wystawił piłkę na 11 metr, ale przeciwnik fatalnie przestrzelił.
33'
Dobry odbiór polonistów, wypuszczony na lewej stronie Pieńkowski, ale dograł do nikogo
39'
Broń bardzo blisko wyrównania. Świetna wrzutka na główkę rywala, ale strzał prosto w Brudnickiego.
41'
Teraz odpowiedź Polonii, niestety z woleja nieczysto trafił Piątek i bramkarz zacznie od bramki.
43'
Kontra Polonii, Marciniec wypuszcza naszego zawodnika sam na sam, ale minimalnie szybszy był bramkarz rywali.
45'
Niebezpiecznie pod naszą bramką. Głęboka wrzutka z lewej strony, ale zdążył Mikołajewski.
45'
45'
Przerwa
46'
Zaczęła się 2 połowa
46'
Mamy remis
Dośrodkowanie z lewej strony minęło obrońców i z bliska rywal zamykający akcję pokonał Brudnickiego
50'
Kolejna akcja lewą stronę, ale płaskie dośrodkowanie wyłapał Brudnicki
54'
Świetna akcja Broni, dogranie z prawej strony, ale rywal z bliska przestrzelił.
55'
Płaskie uderzenie z dystansu Paczuka, bez problemu złapał bramkarz.
57'
Rzut wolny dla rywali
57'
Polonia wybiła na aut
58'
Teraz wolny dla Polonii, dobra okazja, ok. 30 metrów do bramki
59'
Niezła wrzutka, będzie jeszcze rzut rożny
60'
Jakim cudem to nie wpadło?! Polonia po rożnym utrzymała się przy piłce, Pieńkowski wyłożył piłkę Paczukowi, ale ten z 5 metrów nie trafił w bramkę.
63'
W odpowiedzi Broń, strzał z ostrego kąta za mocny.
64'
Kolejny atak Pieńkowskiego, wbiegł w pole karne Broni, ale przegrał walkę z obrońcą i stracił piłkę.
64'
Miał sporo miejsca Marciniec, ale uderzył sprzed pola karnego prosto w bramkarza.
65'
Rzut wolny dla Polonii z ok. 25 metrów
65'
Bardzo dobre uderzenie Kluski, ale świetnie obronił bramkarz, Wełna nie był w stanie dobić skutecznie, będąc naciskanym przez obrońcę.
69'
Kolejna zmarnowana setka Polonii. Bramkarz Broni podał do Pieczary, ten zwlekał z decyzją, oddał piłkę ostatecznie do Pazia, który strzelił prosto w bramkarza.
76'
Broń na prowadzeniu
Kompromitacja Polonii w obronie. Pieńkowski wyprzedził rywala w naszym polu karnym, ale tak długo zwlekał z decyzją, że nabił rywala. Piłka trafiła w słupek, ale wróciła do graczy z Broni. Rywal zatańczył z piłką po lewej stronie i wystawił piłkę koledze, który z bliska trafił.
78'
W odpowiedzi zaatakowali poloniści, ale Marciniec przekładał piłkę przed polem karnym i w końcu dał się zablokować.
80'
Rożny dla Polonii
82'
Blisko trzeciej bramki Broń, na szczęście dośrodkowanie z lewej strony minęło wszystkich.
90'
Polonia kompletnie nie pomysłu na odrobienie strat, nie ma żadnego zagrożnia pod bramką rywali
90'
Polonia podeszła wysoko, ale straciła piłkę, potem fatalnie wybił Mikołajewski. Rywal był sam na sam, ale Brudnicki go zatrzymał.