Maślanka '33
Sauczek, Zembrowski, Wiśniewski, Wasilewski

Przebieg:
Informacja:
Poloniści do meczu nie przystąpią w dobrych humorach, nasza drużyna przegrała dwa ostatnie mecze. Taka seria za trenera Chrobaka jeszcze się naszym graczom nie przydarzyła. Szczególnie bolesna była porażka z Ruchem tydzień temu.
Informacja:
Gracze Broni są w lepszych nastrojach. W ostatniej kolejce powstrzymali rozpędzoną Legionovię, remisując 1:1, a wcześniej rozbili Ruch 5:1.
Informacja:
Jedna zmiana w składzie Polonii, na ławce usiadł Balawejder, a zastąpił go Kowalczyk
Informacja:
W drużynie rywala dwie zmiany, Imielę i Stefańskiego zastąpili Wicik i Nowosielski
1'
Zaczęła Broń
2'
Było małe zamieszanie w polu karnym Polonii, ale wybita piłka
5'
Dorzucał piłkę z prawej strony piłkę, ale Pieczara nie zdołał oddać strzału
7'
Niebezpieczne dalekie podanie do napastnika Broni, ale dobrze wyszedł Kowalczyk
9'
Kontra Polonii po przejęciu piłki w środku pola, ale za mocne dogranie Pieczary do Kobiery
10'
Dobra akcja Broni po nieporozumieniu w szeregach obronnych Polonii, ale rywal uderzał za mocno
12'
Sauczek dośrodkował z lewej flanki, ale Wilanowski został zablokowany
19'
Groźnie z rzutu wolnego ból piłkę Wiśniewski. Niestety Wojdyga nie sięgnął piłki głową.
24'
Szabat stracił pilke, ale szybka kontra Broni skończyła się bardzo niecelnym uderzeniem, futbolówka powędrowała wysoko nad poprzeczką bramki Kowalczyka
28'
W środkowej strefie piłkę wywalczył Pieczara, podholował ją do szesnastki, ale Sauczek nie opanował piłki zagranej przez naszego najlepszego strzelca.
29'
Małek odważnie wszedł w pole karne i posłał piłkę w długi róg bramki Broni
32'
Rzut wolny wykonywała Broń. Kowalczyk nie złapał piłki i gospodarze zaczęli strzelać na naszą bramkę.niestety jeden strzał bronił ręka Maslanka [czerwoną]
34'
Więcek nie trafia jedenastki! Broni efektownie Kowalczyk!!! Żółta kartka Sauczek
37 '
Broń gra w przewadze... i szuka gola. Na szczęście Wiśniewski jest wszędzie i blokuje.
37'
Zajączkowski za Wilanowskiego
38'
Broń wyrównuje. Czarnecki dostał szybka piłkę i zaskoczył Kowalczyka, który wyszedł za daleko. Bramkarz Polonii bał się loba, tymczasem Czarnecki posłał mu piłkę pod brzuchem.
44'
Szybką kontrę Broni zgasił Zembrowski
45'
Pięknie wykonany rzut wolny. Dośrodkowania piłka znalazła w polu karnym Czarneckiego, który głowa posłał piłkę w okienko.
45'
Do przerwy 2:1 dla Broniarzy
51'
Polonia rozpoczęła drugą połowę z animuszem. Sauczek i Małek groźnie atakują skrzydłami
56'
Sauczek zagrał z lewej w pole karne, a tam zabójczo skutecznie Pieczara zmieścił ja w siatce
58 '
Kowalczyk sparował mocny strzał po rzucie różnym
58 '
Informacja:
Niestety Broń znów prowadzi. Paterek uderzył z dystansu niezbyt mocno, ale bardzo celnie, prosto w róg bramki, nie sięgnął piłki Kowalczyk
64'
Polonia miała dwie okazje. Najpierw spore zamieszanie w polu karnym po wolnym, a potem dobra wrzutka Sauczka i zablokowany strzał Wiśniewskiego
65'
Będzie rzut rożny dla Broni
65'
Na szczęście piłkę wybił Sauczek, rywal co prawda przejął futbolówkę, ale słabo dośrodkował
66'
Fatalna strata Zajączkowskiego, w ostatniej chwili bardzo groźną kontrę zatrzymał Zembrowski
70'
Duża nerwowość w szeregach obronnych Polonii, dwa proste błędy Zembrowskiego i będzie rzut rożny dla Broni
72'
Musiało być 3:3. Po rogu wyszli poloniści z kontrą, Zembrowski znalazł się sam na połowie rywala, Młodziński był daleko za własnym polu karnym, ale nasz obrońca zamiast strzelać zaczął się nieudanie kiwać. Próbował jeszcze strzelać Pieczara, ale piłkę kopnął zdecydowanie za lekko.
75'
Był rzut wolny dla Polonii, ale sędzia odgwizduje pozycję spaloną jednego z naszych zawodników
77'
Atakuje cały czas Polonia, ale sporo niedokładności
78'
Bardzo niebezpieczna kontra Broni, na szczęście zablokował dośrodkowanie Zembrowski i będzie rożny
79'
Bardzo groźne uderzenie z woleja Czarneckiego, ale pewnie łapie piłkę Kowalczyk
85'
Fatalna strata Zajączkowskiego, w ostatniej chwili strzał rywala zablokował Wojdyga
88'
Polonia dłużej utrzymuje się przy piłce, ale brakuje dokładności pod bramką rywala
89'
Szaaaaaaaaaaabat
Informacja:
Wreszcie ataki Polonii przyniosły rezultat. Świetne dośrodkowanie Sauczka, piłka spada na głowę Szabata, który z łatwością pakuje piłkę do siatki.
90+'
Sędzie dolicza 4 minuty
90+'
Była okazja dla Polonii, zgrał głową piłkę Pieczara, ale zabrakło zawodnika na środku pola karnego