Polonia Warszawa - Lechia Tomaszów Maz.
3 : 0
5' P.Walasek (samobój), 65' 72' K.Pieczara -

Informacja:
Polonistów czeka ciężkie spotkanie. Lechia wygrała dwa pierwsze mecze, nie tracąc przy tym bramki. Rywal jest jedyną drużyną, która po trzech kolejkach może mieć komplet zwycięstw.
Informacja:
Polonia w ostatnim meczu wypadła natomiast słabo i dzisiaj na pewno będzie chciała się zrehabilitować. Pewną przeszkodą są jednak urazy, do kontuzjowanego Wojdygi dołączył Olczak.
1'
Zaczęła Lechia
4'
Pierwsza groźna akcja Polonii. Na skrzydle do Pieczary odegrał Sauczek. Napastnik uderzył z ostrego kąta, złapał Awdziewicz
5'
Poooolonia prowadzi!
Informacja:
Bardzo dobre dośrodkowanie z prawej strony, na spalonym był Pieczara, do piłki dopadł jednak Małek, długo zwlekał ze strzałem, w końcu uderzył piłkę, a tę nieudolnie wybił Walasek, strzelając samobója
6'
Polonia wykonywała rzut rożny, było spore zamieszanie w polu karnym Lechii, ale rywal wyszedł z opałów
9'
Bardzo ładnie poklepali w środku poloniści, z piłką długo biegł Sauczek, ale uderzył sprzed pola karnego niecelnie
12'
Kolejna składna akcja polonistów, piłkę otrzymał Pieczara, ale z ostrego kąta uderzył w boczną siatkę
12'
Kolejny atak "Czarnych Koszul", dobre długie podanie do Pieczary, ten był bliski przelobowania Awdziewicza, ale ostatecznie bramkarz opanował piłkę
16'
Bardzo aktywny jest dzisiaj Sauczek, kolejna akcja lewą stronę, ale rywal wyblokował Pieczarę, do którego było adresowane podanie
17'
Pierwszy groźny atak Lechii, kilka razy piłka była dośrodkowywana w pole karne, wszystko zakończył bardzo groźny strzał sprzed pola karnego, minimalnie niecelny
21'
Po słabym początku Lechia zaczyna budować delikatną przewagę, ale na razie bez większego zagrożenia
25'
Gra się znacznie uspokoiła, dominuje gra w środku polu
26'
Dobra akcja Rozwandowicza zakończona czelnym strzałem sprzed pola karnego, ale prosto w Balawejdera, który bez problemu łapie piłkę
29'
Wreszcie akcja polonistów, za mocno dośrodkował Maślanka, ale piłkę złapał Wilanowski, dośrodkował idealnie na głowę Małka, który uderzył bardzo lekko i w sam środek
34'
Znów lewą stroną urwał się Sauczek i będzie aut na wysokości pola karnego rywala
37'
Bardzo dobry kontratak Polonii, ale najpierw słabo podawał Wialanowski, a potem jego strzał został zablokowany
38'
Szabat fauluje uciekającego mu rywala
40'
Groźnie było po rzucie wolnym, piłka wypadła z rąk Balawejdera, ale ostatecznie piłka została wybita
43'
Indywidualna akcja Mireckiego, ale dobrze blokował go Zajączkowski, a słaby strzał trafił prosto w ręce Balawejdera
45'
Przerwa
Informacja:
Polonia zasłużenie prowadzi po pierwszej połowie. "Czarne Koszule" na razie rozgrywają najlepszy mecz w tym sezonie. Przydałoby się tylko poprawić skuteczność, bo nasz zespół popsuł kilka niezłych okazji
45'
Zaczęła Polonia
45'
U rywala podwójna zmiana
47'
Będzie rzut rożny dla Lechii, bez większego zagrożenia
48'
Kolejna akcja Sauczka, ale niecelny strzał z ostrego kąta
52'
Na razie rwana gra w drugiej połowie, sporo fauli z obydwu stron
54'
Bardzo dobra akcja Maślanki zakończona niecelnym płaskim dośrodkowaniem
57'
Bardzo dobra akcja Polonii, technicznie uderzał Pieczara, ale za lekko
58'
Znów Sauczek szarżował lewą stroną, ale podał za mocno do Małka
58'
Lepsza wrzutka Sauczka, uderzał nożycami Małek, minimalnie niecelnie
62'
Odważny rajd Wilanowskiego, podaje prostopadle do Małka, ten ograł obrońcę i uderzył w poprzeczkę, dobitka Maślanki bardzo niecelna
63'
Kontra Lechii, bardzo mocne uderzenie ładnie broni Balawejder
65'
Pieeeczara!
Informacja:
Genialna kontra Polonia, pięknie z piłką obrócił się Wiśniewski, wypuścił Małka, ten oddał piłkę Wiśniewskiemu; pomocnik świetnie wypatrzył Pieczarę, który dopełnił formalności
67'
W odpowiedzi akcja Lechii, było bardzo groźnie, strzał z 12 metrów minimalnie niecelny
68'
Teraz zaatakowała Polonia, prawym skrzydłem urwał się Pieczara, ale broni uderzenie z ostrego kąta Bukowski
68'
Znów groźnie pod polem karnym Polonii, strzał w ostatniej chwili został zablokowany, a rzut rożny nie przyniósł zagrożenia
71'
Pieeeeeczara!!!
Informacja:
Przepiękne uderzenie Pieczry z rzutu wolnego w samo okienko bramki
71'
Na boisku pojawił się nowy zawodnik Polonii - Jakub Cesarek
75'
NA boisku debiutant - Adrian Sołoducha
82'
Po trzecim golu tempo meczu opadło. Rywal stracił już wiarę w zwycięstwo, Polonia kontroluje sytuacje na boisku.
87'
Bardzo dobra akcja polonijnej młodzieży grana z pierwszej piłki, ostatecznie strzał Zajączkowskiego zablokowany