Teraz atakuje Polonia, aut blisko pola karnego
Atak polonistów, miał trochę miejsca Niewiarowski, ale dośrodkował niecelnie
Małe zamieszanie w polu karnym rywali, ale wyjaśnili obrońcy
6'
Odpowiedź gospodarzy, dośrodkowanie prosto w ręce Brudnickiego
7'
Ładna akcja polonistów, z prawej strony dogrywał Pazio, z woleja uderzył Piątek, ale nad bramką
8'
Kolejny rożny dla GKS-u
8'
Wypiąstkował Brudnicki, rywal uderzył jeszcze z woleja, ale zupełnie nieudany strzał
11'
Zaczyna zyskiwać przewagę Polonia, ale na razie nie udaje się stworzyć zagrożenia
12'
Dobra okazja dla rywali. Miękka wrzutka z wolnego zaskoczyła polonistów, ale uderzenie lekkie i prosto w Brudnickiego.
16'
Wrzutka Pazia, ale tak jak poprzednio, futbolówkę wybijają obrońcy
18'
Kolejna wrzutka Pazia i ponownie bez jakiekogolwiek zagrożenia, zacznie bramkarz. Piłka zagrana do nikogo.
21'
Wikielec na prowadzeniu
Fatalna w skutkach strata Pazia. Rywale ruszyli z kontrą. Przeciwnik trafił w słupek, ale kolega dobił z bliska.
24'
Rzut wolny dla Polonii z około 30 metrów
25'
Niestety słabe dośrodkowanie, nie było zagrożenia
30'
Polonia przeważa, ale nadal bez efektów. Bramkarz rywali właściwie bezrobotny
30'
Rożny dla Polonii
30'
Wybił rywal
34'
Niestety fatalnie w ofensywie Polonia na razie wygląda. Nic nie wychodzi naszym zawodnikom pod polem karnym gospodarzy.
38'
Nieźle rozkręcała się akcja polonistów, ale ostatnie podanie Lewickiego do Mosiejki za mocne.
39'
Będzie groźnie, rzut wolny dla rywali blisko naszego pola karnego.
39'
Niebezpieczne dośrodkowanie i jeszcze rożny
40'
Faul rywal i piłka dla nas
41'
Wreszcie okazja polonistów, dośrodkowanie z lewej strony, głową Lewicki, ale prosto w bramkarza
41'
Kontrę rywali zatrzymał Paczuk
42'
Groźne uderzenie Kujawy i rożny dla rywali po interwencji Brudnickiego
42'
Wybili poloniści
43'
Bardzo groźne są kontry Wikielec, spore problemy z nimi ma Polonię. Teraz aut dla rywali blisko naszego pola karnego.
44'
Odzyskali piłkę poloniści
45'
Przerwa
Do przerwy prowadzą rywale. Nie wygląda to dobrze.
46'
Zaczęła Polonia
48'
Atakowała Polonia, jednak dośrodkowania w pole karne nadal nie znajdują adresatów.
49'
49'
Dośrodkowanie do Lewickiego, ale nie zdołał dobrze uderzyć
50'
Niezła akcja polonistów, ale płaskie podanie Pazia niecelne
51'
Przebijali się poloniści lewą stroną, ale nie udało się oddać nawet strzału
56'
Sporo chaosu ostatnio na boisku, atakują raz jedni, raz drudzy
56'
Blisko gola dla Polonii. Dobre dośrodkowanie Pazia z rożnego, ale głową przestrzelił Lewicki
58'
Coraz bliżej, tym razem dobra wrzutka PAzia, ale nie sięgnął Lewicki, mamy jeszcze aut
60'
[zmiany] Dwie zmiany w Polonii, za Paczuka i Niewiarowskiego Koton i Pieńkowski
64'
Bardzo groźna akcja GKSu. Świetne uderzenie, ale jeszcze lepsza interwencja BRudnickiego. Rywale dalej atakują i mają rożny.
65'
Za mocne dośrodkowanie, mamy piłkę
66'
W ostatnich minutach dobrze wyglądają gospodarze, ma problem Polonia z utrzymaniem się przy piłce. Kolejny rożny dla GKS-u.
68'
Dobre dośrodkowanie, ale uderzenie głową za mocne
Kolejne dwie zmiany. Za Mosiejkę i Lewickiego Parobczyk i Pieczara
70'
Niezła akcja Parobczyka. Ograł kilku rywali, odegrał do Pieńkowskiego, ale jego dośrodkowanie niecelne.
70'
Niezłe dośrodkowanie Kotona, z problemami złapał bramkarz.
71'
Łatwo ograny Arak, ratował się faulem. Ma jeszcze rzut wolny GKS blisko naszej bramki.
72'
Wikielec podwyższa prowadzenie. Bezpośrednie uderzenie z wolnego.
74'
Kluska marnuje 100% sytuację. Chaos w polu karnym. W końcu piłka dotarła do Kluski, który był sam przed bramkarzem. Uderzył z całej sił i przestrzelił.
76'
Niezły atak polonistów, ale wszystko skończyło się lekkim strzałem głową.
78'
Kolejna wrzutka Pazia, ale uderzenie głową kompletnie nieudane
79'
Kolejna okazja Kluski, ale strzał zablokowany i mamy tylko rożny
80'
Po rożnym kapitalna okazja naszego gracza, ale znów pudło
81'
Kolejny rożny dla polonistów
82'
Znów blisko bramki, ale skuteczność nadal zawodzi
83'
83'
Faul naszego rywala i zacznie GKS
85'
Kolejny rożny dla Polonii, dobre uderzenie z wolnego, ale bramkarz obronił
86'
Faul na bramkarzu i zacznie GKS
88'
Goooooooooooooooola dla Polonii
Dośrodkowanie od Kotona, Pazio z pierwszej piłki i łapiemy kontakt
90''
Sędzia doliczył 4 minuty
94'
Chyba ostatnia szansa na remis zmarnowana. Pieńkowski uderzył z dystansu, ale tuż obok słupka.