K.Pieczara

M.Bochenek
M.Gawron

O 17:00 rozpocznie się mecz Polonii w Aleksandrowie Łódzkim.
Zapowiada się bardzo ciekawe widowisko. Gospodarze nie przegrali na własnym stadionie od 4 meczów, Polonia może natomiast pochwalić się wyjazdową serią 5 zwycięstw z rzędu.
Duża niespodzianka w składzie gospodarzy. Do gry po kontuzji wraca najlepszy strzelec - Kamil Żylski. Ostatni raz zagrał 10 marca.
Znacznie gorzej wygląda sytuacja kadrowa Polonii. Dalej niedysponowany jest Marczak, w kadrze nie ma też Marcina Kluski. Na ławce naszej drużyny tylko 5 zawodników - Tobjasz, Oświęcimka, Kokot, Wilanowski, Chałas.
1'
Polonia zaczęła
1'
Polonia od razu próbowała zaatakować, ale za mocne podanie jednego z polonistów
2'
Niebezpiecznie przedzierał się jeden z rywali, na szczęście został zatrzymany
2'
Błąd obrońcy Sokoła, niecelne podanie i rzut rożny dla Polonii
3'
Dobrze wykonany stały fragment, piłka dotarła do Szabata, ale ten nieczysto uderzył prawą nogą
4'
Teraz fatalny błąd polonistów, nieporozumienie w szykach obronnych, przeciwnik przejął piłkę na skrzydle, ale Choroś wybił ostatecznie na rzut rożny
5'
Trzy rzuty rożne z rzędu dla Sokoła, bez większego zagrożenia
6'
Szarpak urwał się Bochenkowi, ale nikt nie przeciął niezłego dośrodkowania
9'
Daleko zagrana piłka przez obrońcę Sokoła i znów niezdecydowanie polonistów, na szczęście wyjaśnił Balawejder
10'
Na razie gra jest mocno szarpana, oba zespoły tracą często piłkę
13'
Zaczyna rysować się delikatna przewaga Sokoła, ale rywal nie ma pomysłu na rozbicie obrony Polonii
13'
Teraz niezła akcja Polonii, która zakończyła się rzutem rożnym. Piłka ze stałego fragmentu była bita jednak trochę za mocno.
18'
Obraz gry nadal się nie zmienia. Rywal dłużej utrzymuje się przy piłce, ale za wiele z tego nie wynika. Coraz częściej gospodarze goszczą jednak pod polem karnym Polonii.
19'
Ładna akcja gospodarzy. Sokół wymienił kilka podań, wszystko zakończyło się jednak dośrodkowaniem w ręce Balawejdera
20'
Wreszcie zaatakowała Polonia, ale do dobrej prostopadłej piłki od Pieczary nie dopadł Zych.
22'
Jeden z rywali ograł dwóch naszych piłkarzy, na szczęście podawał za mocno
23'
Wiiiiiiśnieeewski!
Wiśniewski i Pieczara zaatakowali pressingiem rywala. Sokół za wszelką cenę nie chciał wybijać piłki i nie opłaciło mu się to. Brudnicki podał prosto do Wiśniewskiego, który strzelił do pustej bramki.
28'
Dobra akcja Polonii, kilka szybkich podań, ale w ostatnim momencie wybija obrońca
29'
Niepotrzebny faul Bochenka przy narożniku, będzie rzut wolny blisko bramki Polonii
30'
Polonia po rzucie wolnym wyszła z świetną kontrę. Było 3 na jednego obrońcę. Niestety Gawron podał prosto do rywala, to powinna być bramka
31'
Polonia utrzymywała się jeszcze przy piłce, z powietrza uderzał Zych, ale bardzo niecelnie
32'
Z dystansu próbował najlepszy strzelec Sokoła - Żylski, ale bardzo lekko
34'
Kolejny szybki atak Polonii, będzie rożny
34'
Ogromne zamieszanie pod bramką Brudnickiego po rożnym, ale jeden z polonistów strzelił tuż obok bramki
37'
Z dystansu uderzał bardzo dobrze Rogalski, ale jeszcze lepiej interweniował Balawejder, który zdołał zbić piłkę do boku
38'
Znów pressing Polonii przyniósł korzyść, piłkę przejął Pieczara i podał do Szabata, ten jednak niecelnie dośrodkował. Potem dalekiego podania próbował Bochenek, ale wykopał piłkę na aut.
43'
Wiśnieeeeeeewski!
Rywale ruszyli z groźną kontrę, w szeregach Polonii zrobiło się nerwowo, ale piłkę daleko wybił Bochenek. Do futbolówki niespodziewanie dopadł Wiśniewski, który w sytuacji sam na sam nie pomylił się.
45'
Przerwa. Dobre 45 minut w wykonaniu Polonii. Nasza drużyna na razie nie daje pograć Sokołowi w ofensywie, a do tego dwa razy wykorzystała niefrasobliwość rywala.
45'
Zaczęła się druga połowa. Od razu groźna akcja Sokoła, na szczęście Bochenek wybija na rożny.
46'
Sprytnie rozegrany rożny, ale Szarpak uderza bardzo niecelnie
51'
Sokół próbuje grać daleką piłką. Podania zagrywane są jednak za mocno.
52'
Z dystansu po raz drugi dzisiaj strzelał Żylski. Tako samo, jak w pierwszej połowie, strzał był bardzo lekki
54'
Teraz Sokół zagrał wysokim pressingiem. Bochenek stracił piłkę, na szczęście Choroś zażegnał niebezpieczeństwu
56'
Z dystansu uderzał Bogołębski, ale dobrze broni Balawejder
59'
Bochenek zdenerwowany decyzją arbitra odkopuje piłkę, za co został ukarany kartką
60'
Sokół strzela bramkę kontaktową
Wszystko zaczęło się po wątpliwym faulu Bochenka. Rywal płasko podał w pole karne, poloniści nie potrafili wybić piłki. W końcu Żylski uderzył z dystansu, piłka odbiła się od Zembrowskiego i wpadła do bramki obok bezradnego Balawejdera
65'
Świetny strzał z dystansu rywala, ale tuż nad bramką. Sokół ostro ruszył po bramce, Polonia jest zagubiona
66'
Mroczek wyrównuje
Polonia całkowicie zagubiona zostawiła masę miejsca Mroczkowi, który popisał się fantastycznym uderzeniem z dystansu
70'
Na boisko wchodzi Michał Oświęcimka, za Olczaka
73'
Mogło być 3:2 dla Sokoła. Fatalnie pomylił się Choroś, ale świetnie interweniował Balawejder
75'
Gorąco było pod bramką Polonii. Najpierw rożny, potem wolny, na szczęście wybijają poloniści
76'
Kolejna genialna interwencja Balawejdera. Sokół całkowicie zdominował Polonię. Nasza drużyna cały czas rozpaczliwie się broni
79'
Seria przebitek przegranych przez polonistów, wszystko kończy się faulem Gawrona
80'
Piłka trafia w mur i wychodzi na rzut rożny. Po nim blisko było bramki, ale strzał rywala był niecelny
85'
Blisko było bramki dla Polonii. Z ostrego kąta uderzał Szabat, ale niecelnie
86'
Kolejny stały fragment gry dla Polonii, ale nie udało się oddać strzału
88'
Niecelnie podał Oświęcimkę, Sokół ruszył z kontrą. Na szczęście strzał Mroczka zablokował Bochenek