Sz.Kamiński
K.Pieczara (46.A.Zagórski)

W.Babiński
M.Małek

Dzisiejszy mecz ma ogromne znaczenie dla Huraganu Morąg. Rywal niespodziewanie walczy o utrzymanie i tylko dwie wygrane w dwóch ostatnich spotkaniach uniezależniają ten zespół od wyników innych drużyn.
Fatalny sezon w wykonaniu Huraganu poskutkował zwolnieniem Czesława Żukowskiego kilka dni temu. Ten ruch musi świadczyć o dużej desperacji, Żukowski trenował zespół z Morąga przez prawie 6 lat.
To nie jedyny problem Huraganu przed spotkaniem. Za kartki pauzować będzie najlepszy strzelec - Joao Augusto, który w 32 m. zdobył 16 bramek. Nie zagra z powodu kontuzji też podstawowy obrońca - Igor Biedrzycki.
Z tego powodu nie można uznawać morążan za faworytów. Dużo będzie jednak zależało też od składu Polonii. Jeśli trener Chrobak znów postawi na młodzież, szanse rywala będą większe. Nadal jednak trzeba będzie spodziewać się wyrównanego spotkania - nasz zespół nie przegrał od 5 spotkań.
Poznaliśmy skład Polonii. W porównaniu z poprzednim meczem dwie zmiany. Na środku obrony Kobiera zastąpił Szabata, który usiadł na ławce. W 18 meczowej zabrakło też Sauczka, za niego zagra Rakowski. Wg informacji E.Kota Sauczek może na dniach trafić do I-ligowych Wigier Suwałki.
U rywala tylko jedna zmiana w składzie. Pauzującego za kartki Augusto zastąpił Michał Bartkowski.
Polonia prowadzi
Autorem bramki Wiktor Babiński.
Niestety nie jesteśmy w stanie opisać bramki, gdyż nie działała transmisja.
9'
Groźny atak Huraganu, dobrze obronił Balawejder.
10'
Poprzeczka ratuje rywali. Piłkę przejął Kluskę, podał do jednego z kolegów. Ten wystawił Wasilewskiemu, ale młody pomocnik trafił tylko w poprzeczkę.
14'
Kolejna akcja Polonii. Strzał sprzed szesnastki obronił bramkarz. Był jeszcze rożny, ale bez większego zagrożenia.
16'
Na lewej stronie piłkę dostał Rakowski, ale niecelnie dośrodkował do Wasilewskiego
17'
Polonia przeważa, rywal nie może utrzymać się przy piłce. Przed chwilą faulowany był Pieczara, ale spora odległość do bramki Huraganu.
18'
Teraz to Huragan będzie wykonywał rzut wolny, znacznie bliższa odległość do bramki.
19'
Niezłe dośrodkowanie, ale wybili obrońcy.
20'
Nieźle rozgrywali gospodarze, ale jeden z zawodników zagrał w aut.
24'
Po akcji Pieczary miała Polonia rzut rożny, ale ostatecznie piłka wylądowała w rękawicach Lawrenca.
25'
Dobra akcja Małka po dalekim podaniu KAmińskiego, będzie kolejny rożny.
26'
Znów krótkie rozegranie i znów bez większego zagrożenia.
27'
Jeden z rywali odebrał piłkę Wasilewskiemu. Ruszył Huragan z kontrą, będzie rożny.
27'
Udało się wybić polonistom
28'
Był kolejny rożny dla Huraganu. Jeden z rywali uderzył głową, ale bardzo niecelnie.
29'
Piękny drybling Sołoduchy, potem piłka dociera do Małka. Ten wrzucił do Kamińskiego, ale uderzenie głową było niecelne.
31'
Faulowany Łysiak, będzie wolny dla gospodarzy z ok. 35 m.
31'
Słaba wrzutka, poradzili sobie poloniści
32'
Niebezpieczne dogranie Łysiaka do Bartkowskiego, który na szczęście nie sięgnął piłki.
39'
Był wolny dla Huraganu, zrobiło się niebezpiecznie na polu karnym Polonii, ale sędzie odgwizdał faul rywala.
44'
Ładna akcja Małka, niestety dośrodkował do nikogo.
45'
W odpowiedzi Huragan. Na szczęście przytomnie z bramki wyszedł Balawejder i uprzedził rywala, który mógł wyjść sam na sam.
47'
Szybka akcja Polonii i będzie rożny.
48'
Słabe wykonanie, gospodarze ruszyli z kontrą, ale nieudolnie ją rozegrali i stracili piłkę.
45+'
Do przerwy Polonia prowadzi 1:0
46'
Zaczęła się druga połowa
58'
Na razie nie dzieje się za dużo w drugiej połowie. Warto zaznaczyć, że trener Chrobak wykorzystał już komplet zmian.
58'
Poloniści przejęli piłkę. Zagórski próbował lobować, ale poślizgnął się i strzał był bardzo niecelny.
59'
Będzie wolny dla Huraganu z ok. 35 metrów. Może być niebezpiecznie
61'
Na szczęście bez większego zagrożenia. Po odbiorze piłki poloniści zaczęli budować swój atak, ale w niedalekiej odległości od środkowego koła faulowany był Kamiński
62'
W odpowiedzi ostry faul Babińskiego
64'
Olczak próbował strzelić gola z wolnego ok. 40 metrów, bardzo niecelne uderzenie
65'
Sytuacyjne uderzenie rywala, ale minimalnie niecelne
68'
Zaczyna przeważać Huragan, teraz będzie rożny dla gospodarzy
68'
Na szczęście za mocna wrzutka
78'
Ruszyła Polonia z kontrą 3 vs 2, ale stracili nasi zawodnicy piłkę
80'
Wyrównuje Huragan
Huragan lepiej gra w II połowie i dopiął swego. W 81 minucie rywale wyrównują.
87'
Było niebezpiecznie pod bramką Polonii. Dobrze interweniował Balawejder po uderzeniu Galika.
88'
Było bliski bramki gospodarzy, na szczęście przeciwnik trafił tylko w boczną siatkę.