Pierwszy atak gospodarzy, wybijają poloniści
2'
Pierwszy atak polonistów, ale dośrodkowanie Pazia zablokowane
3'
Świetne okazja PAzia, dograł do niego Piątek. Pazio miał sporo miejsca w polu karnym, zwiódł rywala, ale strzał zablokowany. Mamy rożny.
4'
Wrzutka Marcińca i wybija bramkarz
7'
Kolejna akcja polonistów, dośrodkowanie Kluski i mamy 2 rzut rożny.
7'
Sytuacyjny strzał Kowalskiego-Haberka, ale tylko w boczną siatkę
8'
Atak Lecha II, ale dobrze przyblokowany napastnik przez Mikołąjewskiego
10'
Teraz w ataku poloniści. Niestety dośrodkowanie Kotona za mocne.
Informacja:
Nad stadionem we Wronkach ulewa i burza, pogorszą się warunki do gry
11 '
Atak gospodarzy lewa stroną, dośrodkowanie pewnie wyłapał Lemanowicz
13'
Długie zagranie do Fidziukiewicza, zdążył bramkarz
14'
Uderzał z dystansu Koton, niestety niecelnie
16'
Szybka akcja rywali i różny dla Lecha II
17'
Krótkie rozegranie, ale ostatecznie piłka w rękach Lemanowicza
19'
w ostatnich minutach dość wyrównany mecz
20'
To powinno być 1:0 dla Polonii. Po dośrodkowaniu Pazia Fidziukiewicz uderzył w poprzeczkę, Kluska dobijał na właściwie pustą bramkę, ale strzelił głową niecelnie.
23'
Miała Polonia dwa stałe fragmenty, najpierw wolny, potem różny. Niestety większego zagrożenia nie było.
24'
Ostry faul na Mikołajewskim, mamy wolny blisko linii pola karnego rywali
25'
Uderzał głową Fidziukiewicz, ale trafił w rywala. Potem próbował Kluska, ale nieczysto trafił z woleja.
27'
Niebezpieczny atak gospodarzy, ale rywala świetnie powstrzymał Kowalski-Haberek
28'
Dużo miejsca miał Koton, niestety uderzenie sprzed pola karnego bardzo niecelne
29'
Fiiiiiidziukiewicz.
Informacja:
Kowalski-Haberek świetnie wyszedł spod pressingu, zagrał do Kluski. Ten odegrał do Pazia. Wahadłowy chwilę poczekał i dośrodkował do Fidziukiewicza, który głową z bliska nie dał szans bramkarzowi.
Informacja:
remis....
Informacja:
No i kolejna bramka w tym sezonie stracona na własne życzenie. Majsterk stracił piłkę pod własną bramka, w sytuacji sam na sam rywal się nie pomylił.
33'
Polonia chce szybko odpowiedzieć, mieliśmy rzut rożny, ale wybił bramkarz
35'
Dobra okazja Piątka, ale strzał po ziemi złapał bramkarz
39'
Kolejna strata Majsterka, na szczęście tym razem rywale tego nie wykorzystali
40 '
Dobra okazja Kluski, niestety strzał zablokowany. Mamy różny.
41'
Różny nie zakończył się strzałem, ale rezerwy Lecha ruszyły z kontra i teraz mają rzut rożny.
41 '
Wybili poloniści, potem strzał z dystansu, ale niecelny.
45'
Groźna akcja rywali, na szczęście znów strzał nad bramką.
45'
Odpowiedz Polonii, ale wrzutka Pazia za głęboka.
45'
Przerwa
46'
Polonia zaczęła 2 połowę.
48'
Nieporozumienie Majsterka i Lemanowicza. Na szczęście strzał sprzed pola karnego niecelny.
49'
Świetna akcja Polonii. Dużo miejsca miał Koton po prawej stronie, ale dośrodkowanie zablokowane. MAmy rożny.
50'
Uderzał Majsterek, ale nie czysto trafił. Mamy jeszcze piłkę.
52'
Teraz to Polonia wysoko odebrała Piłkę. Kluska zgrał do Piątka, niestety jego strzał został zablokowany.
53'
Odpowiedź rywali, ale strzał z dystansu bardzo niecelny.
54'
Rożny dla Polonii
54'
Dośrodkowanie w pole karne na głowę MAjsterka, ale strzał bardzo lekki. Wyłapał bramkarz.
57'
Polonia od początku drugiej połowy mocno napiera, cały czas coś dzieje się pod bramką rywali, ale brakuje konkretów.
58'
Teraz bardzo groźnie płasko podawał w pole karne Fidziukiewicz. Piłka przeszła pod rękami bramkarza, ale nie było nikogo, kto by zamknął te akcję. Próbował Wawszczyk, ale był za daleko i zdołał tylko niecelnie uderzyć.
59'
Groźny atak Lecha II, Kowalski-Haberek powstrzymał rywala. Lechici domagali się karnego, ale sędzie puścił grę.
59'
60'
Próbował po rogu strzelać Majsterek, ale zablokowany, potem faul Marcińca.
60'
Za Pazia wchodzi Fadecki
64'
Przejęła piłkę Polonia, sporo miejsca miał Koton. ZDecydował się na uderzenie z dystansu, ale tak jak w 1 połowie, znów niecelnie.
64'
Słupek ratuje Polonię!
Informacja:
Kolejny wielbłąd w obronie. Tym razem piłkę stracił Mikołajewski. Rywal pobiegł sam na sam, ale trafił tylko w słupek.
64'
Mikołajewski zatrzymał atak rywala zapaśniczym faulem. Dostał sporą burę od trenera.
66'
Wawszczyk odebrał wysoko, Kluska zdecydował się na strzał sprzed pola karnego. Złapał bramkarz.
67'
Dobra akcja Polonii, przedarli się nasi zawodnicy w pole karne, ale na końcu obrońca wybił w aut.
68'
Teraz Marciniec z dystansu, obok bramki.
69'
Kolejny atak, ale dośrodkowanie Kluski zablokowane. Będzie rożny.
70'
Było blisko po strzale Fadeckiego, ale swietnie obronił bramkarz.
Informacja:
Wcześniej podwójna zmiana w Polonii. Zeszli Piątek i Kluska, za nich Pieczara i Michalski.
70'
Okazja Michalskiego, ale wybił obrońca. Jest rożny.
70'
Wybili obrońcy, a potem niecelny strzał Kowalskiego-Haberka.
Informacja:
Pomyłka spikera, wszedł Bajdur, a nie Pieczara.
73'
Kolejny atak polonistów, dużo miejsca mieli nasi gracze, ale najpierw niecelnie dośrodkował Bajdur, a potem niecelnie podawał do Kotona Michalski
75'
Atak gospodarzy, głębokie dośrodkowanie i pewnie złapał Lemanowicz.
77'
Przedzierał się w polu karnym rywali Mikołajewski. Powstrzymał go obrońca, sędzia nie odgwizdał karnego, choć tego domagali się poloniści.
Informacja:
Smalec ukarany za protesty po akcji Mikołajewskiego
78'
Rożny dla rywali
78'
Wybili poloniści
79'
Podwójna zmiana w Polonii. Zszedł Fidziukiewicz i Wawszczyk, za nich Pieczara i Pieńkowski.
82'
Lech II broni się już bardzo głęboko, ale Polonia nie ma żadnego pomysłu, jak minął linię obrony gospodarza
83'
Pieńkowski ograł rywala, ale potem dograł w boczną siatkę.
85'
Pieeeeeeeeeeeeeeeczara!
Informacja:
Znów świetna akcja Pieńkowskiego. Ograł rywala, potem wbiegł w pole karne i odegrał do Pieczary. Ten płaskim strzałem wyprowadził Polonię na prowadzenie.
86'
Odpowiedź Lecha, groźna akcja. Strzał rywala piętą na szczęście za lekki. Piłka w rękach Lemanowicza.
87'
Teraz ogromny napór Lecha II, Polonia wygląda na przestraszoną. Co chwila akcje w pobliżu naszego pola karnego.
90'
Sędzia doliczył 4 minuty
90'
Michaaaaaaaaaaaaaaalski!
Informacja:
Polonia tego już nie zremisuje. Świetna kontra polonistów. Bajdur wypuścił Michalskiego, a ten w sytuacji sam na sam strzelił trzecią bramkę dla Polonii.