P.Galik
D.Bogdański

E.Rakowski

O 19:00 rozpocznie się spotkanie Polonii z Huraganem.
W zeszłym sezonie spotkanie na K6 dla Polonii ułożyło się wyśmienicie. "Czarne Koszule" pokonały Huragan aż 6:0. Od tamtego czasu obie drużyny jednak bardzo się zmieniły.
1'
Zaczął Huragan
2'
Na razie utrzymuje się przy piłce Polonia
3'
Huragan próbował wyprowadzić kontrę, ale zatrzymali ją obrońcy Polonii
4'
Na razie Polonia gra spokojniej, a Huragan wyczekuje na szansę na kontratak
5'
Faulowany piłkarz Polonii, będzie wolny z ok. 35 m.
5'
Złe rozegranie i ruszył Huragan z kontrą
6'
Było niebezpiecznie, strzał rywala zablokowany i będzie rożny
6'
Mocne dośrodkowanie i będzie jeszcze jeden rożny
7'
Za mocna wrzutka i przejęli poloniści
7'
Od razu dalekie podanie do Zycha, ale ten szybko stracił
8'
Huaragan zaczął przeważać, ale będzie krótka przerwa, urazu doznał przeciwnik
9 '
Wracamy do gry
10'
Pierwsze 10 minut za nami. Na razie gra toczy się głównie w środku pola
14'
Ładna akcja gości, w ostatniej chwili piłkę wyłuskał Olczak
15'
W ostatnich minutach Huragan zaczął przeważać
16'
Zaatakowała Polonia i będzie rożny
17'
Krótkie rozegranie i niezła wrzutka Szymczaka, ale nikt nie zamknął akcji i bramkarz zacznie
18'
Faul polonisty blisko pola karnego i będzie wolny z ok. 20 m
19'
Bardzo dobra wrzutka, ale udało się wybić obrońcy, a potem piłkę złapał Jankowski
19'
Świetne zagranie Pieczary do Wasilewskiego. Ten był właściwie sam przed bramką, ale za długo zwlekał i obrońca wybił na rożny
20'
Dobra wrzutka, bramkarz z problemami piąstkuje i będzie jeszcze jeden korner
20'
Znów wybili obrońcy, ale jeszcze aut dla Polonii
21'
Poloniści wymienili kilka podań, ale wrzutka Wiśniewskiego za mocna
22'
Ładna akcja Zycha, ale podanie było już niecelne
23'
Polonia miała jeszcze aut, ale fatalnie go rozegrała i od bramki zacznie Lawrenc
24'
Faul na rywalu, Huragan ma rzut wolny z ok. 35 metrów
24'
Przeciwnik zdecydował się na krótkie rozegranie i szybko stracił piłkę
28'
Zablokowane dośrodkowanie rywala, będzie rożny
30'
Wybita piłka, nie udało się wyjść Szymczakowi z kontrą
33'
Będzie wolny dla Polonii z ok. 30 m.
34'
Dobra wrzutka, ale nikt nie przeciął i piłka w rękach Lawrenca
35'
Zarysowuje się delikatna przewaga Polonii, ale nie przekłada się to na okazje bramkowe
39'
Ciężkie podanie Jankowskiego do Olczaka, ten ratuje się faulem. Będzie wolny z ok. 20 m.
40'
Rywal zdecydował się na strzał, bardzo wysoko nad bramką
41'
Polonia ruszyła z kontrą po przejęciu piłki, ale jeden z polonistów na spalonym
43'
Atakuje Huragan, ale poloniści nie dają się przedrzeć rywalom w pole karne
44'
Prosta strata Pieczary. Szybki atak Huraganu zakończył się niecelny uderzeniem z dystansu
45'
Sędzia doliczył 2 minuty
45+'
Dobry przerzut rywala na skrzydła, ale dośrodkowanie wybite przez obrońcę
45+'
Pieczara przejął piłkę i chciał lobować Lawrenca, bardzo nieudana próba
45'
Przerwa
W pełni zasłużony remis. Mało działo się w pierwszej połowie, nie oglądaliśmy chyba nawet ani jednego celnego strzału
46'
Zaczęła się druga połowa
46'
Ruszyła Polonia z kontrą. Mogło być groźnie, ale Kobiera podał prosto w ręce bramkarza
47'
Rywal uderzył z 16 metrów, ale świetnie interweniował Jankowski. Ostrzeżenie dla polonistów
48'
Świetne długie podanie do Wiśniewskiego, ale ten bardzo źle przyjął.Szkoda, bo miałby dużą szansę na gola
50'
Ładnie z piłką zastawił się Pieczara i został sfaulowany.
50'
Wolny fatalnie wykonany, polonista był na spalonym
51'
Rywal zdecydował się na dośrodkowanie z głębi pola, będzie rożny, bo był rykoszet
52'
Krótkie rozegranie i wybili poloniści. Jeszcze uderzenie z dystansu, niecelne
54'
Kolejny atak Huraganu. Głęboką wrzutkę wypiąstkował Jankowski, niestety do tyłu, ale zdążył wybić obrońca
55'
Ładnie podaniem Zycha chciał uruchomić Wiśniewski, ale zagrał za mocno
56'
Rywale przejęli piłkę i ruszyli z kontrą, strzał z ostrego kąta obronił Jankowski. Będzie rożny
57'
Rywal zdołał oddać strzał, ale niecelny
60'
Na razie druga połowa wygląda jak pierwsza, czyli dosyć słabo. Ciężki mecz do oglądania
61'
Za Zycha wszedł Babiński
62'
Będzie rożny dla Polonii
62'
Za mocne dośrodkowanie i będzie aut dla Huraganu
66'
Mógł w sytuacji sam na sam znaleźć się Pieczara, ale w ostatniej chwili uprzedził go bramkarz
66'
Za Niemyjskiego wchodzi Wilanowski
68'
Będzie rożny dla gości
68'
Niezłe dośrodkowanie, ale rywal nieczysto uderzył głową i złapał Jankowski
69'
Dostał piłkę przed polem karnym Pieczara, ale strzał zablokowany i będzie rożny
69'
Krótkie rozegranie i będzie tylko aut po zablokowanej wrzutce Zajączkowskiego
70'
Po aucie był kolejny rożny, wypiąstkował Lawrenc
70'
Kolejny faul na Pieczarze, będzie wolny
71'
Szybko rozegrany wolny i szybka strata, aut dla Huraganu
74'
Rakowski fauluje w polu karnym rywala, będzie rzut karny
75'
Huragan prowadzi
Rywal nie miał problemu ze strzeleniem bramki z karnego
76'
Polonia próbuje odrobić straty, ale na razie słabo radzi sobie w ofensywie
79'
Wrzutka Zajączkowskiego, ale pewnie łapie Lawrenc
80'
Dużo lepsze dośrodkowanie Wilanowskiego, ale w niezłej sytuacji zdecydowanie za lekko uderzył Babiński
83'
Ograł rywala Pieczara, ale nieczysto uderzył
83'
Zablokowane dośrodkowanie Zajączkowskiego, będzie rożny
84'
Wybili obrońcy i kontra rywala
84'
Na szczęście poloniści odebrali piłkę
85'
Po straconej bramce Polonia przeważa, ale Lawrenc nadal nie ma nic do roboty
85'
Kolejna kontra morążan, będzie rożny
86'
Wybili poloniści, uderzał jeszcze z dystansu rywal, ale bardzo niecelnie
86'
Dobre dośrodkowanie Szymczaka, ale Wiśniewski został przyblokowany
88'
Dobre uderzenie z dystansu Kamińskiego, ale łapie Lawrenc
90'
Huragan ogranicza się do kontr, ale poloniści szybko je rozbijają
90+'
Sędzia doliczył trzy minuty
90+'
Huragan podwyższa prowadzenie
Ostro potraktowany został Pieczara. Sędzia nie odgwizdał faulu i tym razem rywale wykorzystali kontrę.
90+'
Koniec, Polonia przegrywa
Wydaje się, że bardziej sprawiedliwy byłby remis, ale rzut karny i kontra zapewniły gościom wygraną