Polonia Warszawa - Znicz Biała Piska
3 : 1
21'88'Sz.Lewicki 44'W.Fadecki -

M.Jońca

Znamy już skład Polonii. Jest kilka zmian. Za pauzującego za kartki Pieczarę zagra Lewicki. Do tego oszczędzany jest Koton, zamiast którego pojawił się Paczuk. Dzisiaj drugim młodzieżowcem będzie Niewiarowski, który zastąpi Adama Pazio.
1'
Zaczęli rywale
1'
Pierwsza akcja polonistów. Prawą stroną urwał się Mikołajewski, ale dośrodkowanie do nikogo.
3'
Przeważa Polonia, ale na razie bez konkretnego zagrożenia
6'
Niezła akcja polonistów, ale strzał Piątka sprzed pola karnego bardzo nieudany
7'
Pogubili się rywale na lewej stronie, ale dośrodkowanie Piątka wyłapał bramkarz
8'
Znów bardzo dobre rozegranie polonistów, wbiegł w pole karne Paczuk, ale jego strzał ugrzązł w nogach obrońców
11'
Obraz meczu nie zmienia się, Znicz głęboko cofnięty, ogranicza sie do wybijania piłki
13'
Kolejna klepka piłkarzy Polonii, ale ostatnie podanie Paczuka zablokowane, jeszcze rożny
13'
Krótkie rozegranie, niezłe dośrodkowanie i strzał głową niecelny. Zacznie bramkarz.
14'
Świetne podanie do Niewiarowskiego na prawą stronę, ale dośrodkowanie zdecydowanie za mocne.
18'
Pierwsza akcja rywali. Fatalnie stracił Niewiarowski, ale na szczeście wszystko zakończyło się słabym strzałem sprzed pola karnego.
19'
Odpowiedź Polonii i mamy rzut rożny.
20'
Krótkie rozegranie i strzał Fadeckiego, ale obok słupka.
21'
Leeeeeeeeewicki!
Ładne prostopadłe podanie do Lewickiego, który znalazł się w sytuacji sam na sam i ze spokojem przelobował bramkarza.
Prowadzi też Legionovia, po 25 minutach jest 2:0.
24'
Dalej atakują poloniści, ale dośrodkowania padają łupem obrońców.
25'
Faul Paczuka, ma Znicz wolny z ok. 30 metrów.
26'
Mocne dośrodkowanie, ale pewnie złapał Brudnicki.
26'
Giełażyn zablokował Brudnickiemu szybkie wybicie, za co obejrzał kartkę
27'
Kolejna piękna akcja polonistów, Kluska prostopadle do Fadeckiego, ale ten nie wykorzystał okazji i tylko rożny.
27'
Z rożnego płaskie podanie do Fadeckiego. Miał masę miejsca, ale źle przyjął i strzał zdążyli zablokować obrońcy.
28'
Kolejna okazja polonistów, dośrodkowanie Marcińca wybili obrońcy, do piłki dopadł Paczuk, ale uderzył fatalnie.
30'
Fatalna strata polonistów w środku pola, miał rywale kontrę 4 vs 3, ale strzał obronił Brudnicki.
31'
Jeszcze jeden atak Znicza i mają rożny, zaczynają się goście przebudzać
31'
Dobre dośrodkowanie, ale strzał niecelny.
33'
Atak polonistów i mamy rzut rożny
33'
Strzelał głową Wełna, ale niecelnie
36'
Przedzierał się PAczuk prawą stroną, ograł dwóch rywali, ale w końcu obrońcy odebrali mu piłkę.
37'
Świetna akcja Kluski, Piątka i Lewickiego, ale strzał tego drugiego w ostatniej chwili zablokowany. JEst jeszcze rożny.
38'
Bardzo źle rozegrany rożny, ruszył Znicz z kontrą, ale zatrzymali ją poloniści.
40'
Stracił Paczuk w środku, Znicz dobrze rozegrał na prawą stronę, potem podanie w pole karne i blisko było wyrównania. Na szczęście strzał tuż obok słupka.
42'
Przycisnął trochę Znicz, ale bronią się poloniści
43'
Świetne dośrodkowanie rywal, ale strzał z bliska kapitalnie obronił Brudnicki
43'
Dośrodkowanie z rożnego wybili poloniści, ruszył z kontrą Niewiarowski, ale został sfaulowany.
45'
Faaaaaaaaaaaaaaaaadecki!
Kapitalnie Polonia odpowiedziała na ataki Znicza. Niewiarowski ograł rywala na prawej stronie, podał płasko na środek pola karnego do Fadeckiego, który mocnym strzałem nie dał szans bramkarzowi.
45'
Znicz chciał jeszcze przed przerwą zdobyć bramkę kontatkową, ale strzał z pola karnego sporo nad bramką
45'
Przerwa
Legionovia prowadzi już 3:0.
46'
W Polonii jedna zmiana. Jarosza, który mocno ucierpiał w pierwszej połowie w jednym ze strać, zastąpił Kiczuk.
46'
Zaczęła Polonia
46'
Złe podanie Mikołajewskiego, miał Znicz kontrę i wywalczył rożny
47'
Krótkie rozegranie, potem dośrodkowanie i niecelny strzał głową
47'
Akcja polonistów i mamy my teraz rzut rożny
48'
Mocne dośrodkowanie, ale sięgnął piłkę bramkarz i jeszcze jeden rożny
49'
Blisko gola, świetnie głową uderzył Wełna, ale w bramce stał obrońca. Jeszcze jeden rożny.
49'
Znów było niebezpiecznie, ale wybili rywale, jeszcze faulował Paczuk.
51'
Powalczył Marcieniec i mamy rożny
51'
Obrońca wybił i kolejny rożny
51'
Powtórka z rozrywki, będzie 6 rożny w tej połowie dla Polonii.
53'
Wybili obrońcy, ale Polonia dalej przy piłce.
54'
Świetne podanie do Kiczuka, ten wypatrzył Piątka. Płaski strzał z bramki wybił obrońca. Będzie jednak rożny.
55'
Niezłe dośrodkowanie, ale wybili rywale
56'
Dwie świetne akcje Mikołajewskiego, który zapędził się pod pole karne rywali. Dwa razy prostopadle podawał do Paczuka, ale jego podanie w pole karne nie dotarły do nikogo.
59'
Znicz łapie kontakt.
Z łatwością ograny na lewej stronie Kiczuk, płaskie podanie w pole karne i z bliska rywal wślizgiem wbił piłkę do bramki.
59'
Szybko mógł być remis. Znów Giełażyn ograł Kiczuk, ale na szczęście potem rywale się pogubili.
63'
Świetne prostopadłe podanie Lewickiego do Kluski, ale niestety nasz zawodnik źle przyjął i ubiegł go bramkarz.
64'
Rzut rożny dla Znicza
65'
Ruszyli poloniści z kontrą, ale zatrzymany został Wełna faulem.
66'
Dwie zmiany w Polonii, schodzi Niewiarowski i Paczuk, za nich Koton i Pazio.
66'
Dobra akcja polonistów, ale sędzia dopatrzył się spalonego.
68'
Kolejna zmiana, za Fadeckiego Pieńkowski.
69'
Groźna kontra Znicza, ostatnie podanie za mocne i złapał Brudnicki.
70'
Słupek ratuje polonistów. Z łatwością ograni nasi zawodnicy w środku, rajd rywala zakończył się na szczęśćie tylko strzałem w słupek.
73'
Znów słupek dla Znicza. Strata Piątka, dośrodkowanie w pole karne i uderzenie głową zatrzymuje się na słupku.
75'
To powinno być 3:1. Świetnie odnalazł się w polu karnym Koton, wystawił do Piątka, piłka zmierzała do siatki, ale niestety na linii bramkowej strzał Lewicki, w którego piłka trafiła.
76'
Był wolny dla Znicza, mały chaos i piłka w rękach Brudnickiego.
77'
Wolny dla Polonii z ok. 35 metrów.
77'
Strzał w mur, potem poklepał Kluska z Kotonem, ale niestety w ostatnim momencie wmieszał się we wszystko obrońca.
79'
Rożny dla Polonii.
Legionovia prowadzi już 7:0.
80'
Niestety słabe dośrodkowanie, zacznie bramkarz.
82'
Przedzierał się jeden z rywali i jest rzut wolny dla Znicza z ok. 20 metrów. Będzie bardzo niebezpiecznie.
83'
Dobry strzał, ale na szczęście nad bramką.
85'
Próbował lobować Lewicki bramkarza z połowy, ale za lekko i złapał bez problemów golkiper
87'
LEeeeeeeeeeeewicki!
Kapitalna kontra polonistów, wydawało się, że sfaulowany został Pazio. Sędzia nie odgwizdał karnego, piłkę przejął Koton, ograł kilku rywali, trafił w słupek, ale na miejscu był Lewicki.
89'
Od razu Znicz ruszył do ataków. Było bardzo niebezpiecznie, ale uderzenie z dystansu kapitalnie obronił Brudnicki. Wcześniej jednak sporo się pomylił, źle wychodząc do dośrodkowania.
90'
Lewicki bliski hat tricka, dobre dogranie z boku, ale strzał z bliska trafił w bramkarza. Mamy jeszcze rożny.