S.Kobiera
M.Małek
K.Pieczara (64.W.Babiński)

T.Panek

Faworytem dzisiejszego meczu jest Sokół Ostróda. Rywal świetnie spisuje się na własnym boisku, 6 ostatnich spotkań w Ostródzie zakończyło się zwycięstwem Sokoła. Ostatni raz przeciwnik przegrał u siebie 22 września. Gospodarz ma jednak małe problemy kadrowe, w ostatnim meczu zagrało 7 młodzieżowców, co pozwala wierzyć w korzystny wynik.
Dobre wieści z meczu drugiej drużyny, do przerwy 3:1 dla Polonii II
1'
Rozpoczęła Polonia
3'
Pierwsza akcja polonistów, było groźnie, ale źle piłkę przyjął Kobiera
3'
Jeszcze z dystansu uderzał Kluska, ale zablokowany strzał
4'
Kolejna akcja Polonii, miał trochę miejsca Pieczara, ale nie zdecydował się na strzał. Podał do Małka, ten dośrodkował za mocno
5'
Polonia rozgrywa na swojej połowie
6'
Odebrał rywalowi piłkę Małek, podał do Wiśniewskiego, który z narożnika pola karnego uderzył ponad bramkę.
Dzisiaj w składzie Sokoła aż 6 młodzieżowców.
8'
Na razie przewaga Polonii
8'
Długie podanie do Sauczka, ten zgrał w pole karne, ale nie było tam żadnego polonisty
9'
Słupek ratuje Sokoła!
Małek podał prostopadle do Sauczka, który pognał na bramkę rywala i uderzył płasko z ostrego kąta, niestety piłka zatrzymała się na słupku
10'
Karny dla Polonii i czerwona kartka dla obrońcy Sokoła!
11'
Pieeeeczara!
Świetnie układa się spotkanie dla polonistów. Piłkę na lewym skrzydle otrzymał Wiśniewski i wycofał piłkę do Sauczka. Strzał skrzydłowego zablokował ręką obrońca, za co wyleciał z boiska. Karnego wykorzystał Pieczara, który wyczekał bramkarza i lekkim strzałem skierował piłkę do pustej już bramki.
Po bramce kołyska dla niedawno narodzonej córki Pieczary
13'
Polonia dalej atakuje. Z prawej strony wrzucał Małek, blisko było samobója, ale będzie tylko rożny.
14'
Dobre dośrodkowanie, ale wybili obrońcy. Jeszcze z dystansu uderzał Kluska, bardzo niecelnie
15'
Znów było gorąco w polu karnym Sokoła. Daleka piłka do Sauczka, odegrał do Kluski, który niecelnie dośrodkował. Piłkę przejął jednak Sauczek, a jego strzał końcówkami palców obronił Bąbel
15'
Na razie całkowita dominacja Polonii, Sokół kompletnie nie istnieje
17'
Pierwsza akcja Sokoła. Było niebezpiecznie po dalekim podaniu do napastnika, ostatecznie skończyło się na faulu na Olczaku
18'
Fatalny błąd gospodarzy w rozegraniu. Piłkę przejął Małek, miał nieobstawionych kolegów obok, ale zdecydował się na uderzenie, które zostało zablokowane
20'
Niebezpieczna strata Szabata, ale szybko akcję Sokoła zatrzymał Małek
21'
Będzie rożny dla Sokoła
21'
Wybił Kluska, będzie jeszcze aut dla Sokoła
22'
Przycisnął chwilowo Sokół, ale bronią się poloniści
W 63 minucie Victoria Zerzeń strzela drugą bramkę, na razie 3:2 dla Polonii II
24'
Ruszyła Polonia z akcją, kilka podań z pierwszej piłkę, ale Maślanka złapany na spalonym
26'
Bardzo ładna akcja polonistów, sporo szybkich podań, niestety w ostatniej fazie odebrana została piłka Pieczarze
28'
Odbiór Maślanki, piłkę w polu karnym otrzymał Wiśniewski, strzał zablokowany i będzie rożny
29'
Krótkie rozegranie, Małek ograł rywala, ale wrzucił niecelnie
29'
Sporo miejsca mieli poloniści, niestety wrzutka Szabata była prosto w ręce bramkarza
30'
Fatalna strata obrońcy Sokoła. Polonia wyszła z kontrą 3 na 3, niestety Sauczek podał za mocno do Pieczary, a potem źle przyjął podanie od napastnika i będzie tylko rożny,
31'
Zagapili się rywale, masę miejsca miał Zajączkowski. Podał do Szabata, ale jego strzał zablokowany i jeszcze jeden rożny,
31'
Znów rożny krótko rozegrany, na pozycji strzeleckiej znalazł się Wiśniewski, uderzył w ręce Bąbla
32'
Kolejna strata gospodarzy, jednak za długo zwlekał Sauczek, a potem podanie Wiśniewskiego było niecelne
32'
Polonia mogła ruszyć z kolejną kontrą, niestety przerzut Maślanki w aut
33'
Faul jednego z polonistów, będzie wolny z ok. 30 metrów
33'
Było blisko wyrównania, uderzenie głową Kajcy, ale piękną interwencją popisał się Balawejder
34'
W odpowiedzi Małek ruszył prawem skrzydłem, ale ostatecznie od bramki zacznie Bąbel
35'
Dobra akcja Polonii, ale jeden z polonistów na pozycji spalonej
36'
Kolejna zmarnowana szansa Polonii. Nasz zespół ruszył z kontrą 5 vs 4, ale Pieczara fatalnie podawał
37'
Znów dobra akcja Polonii do momentu ostatniego podania, Kobiera prosto w ręce Bąbla
38'
Próbował po ziemi dośrodkować Maślanka, zdecydowanie za mocno
40'
Piękne podanie Pieczary do Wiśniewskiego, który jednak uderzył bardzo nieczysto
40'
Strata Kobiery, ratuje się faulem i będzie wolny z ok. 30 metrów
41'
Za krótka wrzutka
41'
Ruszyła Polonia z kontrą. W 100% sytuacji znalazł się Pieczara, niestety przestrzelił
42'
Zrobiło się niebezpiecznie po za krótkim wybiciu Maślanki, na szczęście wyjaśnił Olczak
Rezerwy'
Niestety w 84 minucie Victoria wyrównuje
44'
Balawejder ratuje Polonię. Wymienił kilka podań Sokół, uderzył jeden z rywali i będzie rożny
45'
Uderzał Otręba, niecelnie
45'
Przerwa
Ciężko zrozumieć, czemu Polonia prowadzi tylko jedną bramkę. Nasz zespół dominuje, co chwile stwarza sobie sytuacje, ale jest bardzo nieskuteczny. W ostatniej minucie pierwszej połowy mogło się to zemścić, na szczęście piękną paradą popisał się Balawejder
Rezerwy'
4:3 dla Polonii II w 86 minucie, gol Dżawakiana
Rezerwy'
W 88 minucie jest już 5:3, strzelił Ghazaryan
46'
Zaczął drugą połowę Sokół
48'
Pierwsza akcja Polonii, niecelne dośrodkowanie Małka
48'
Piękny drybilng Małka, odegrał do Wasilewskiego. Niestety za długo zwlekał z oddaniem strzału i skończyło się spalonym Pieczary
50'
Zaatakował Sokół, będzie rożny
51'
Wybił Kluska, a strzał Wasiaka za mocny
51'
W odpowiedzi Polonia, niestety Sauczek fatalnie podawał
52'
Świetny odbiór Kluski, ale po raz kolejny beznadziejnie rozegrana kontra. Sauczek podawał za mocno
54'
Świetne zgranie głową Sauczka do Wasilewskiego, który niestety nie opanował piłki
55'
Będzie wolny dla Polonii z ok. 30 metrów
56'
Na strzał zdecydował się Kluska, ale uderzenie było bardzo słabe i niecelne
57'
57'
Bardzo dobrze rozegrany stały fragment gry, z bliska nie trafił zawodnik Sokoła
58'
Urwał się skrzydłem rywal, będzie rożny dla Sokoła
59'
Wybił Kobiera
59'
Mogła Polonia ruszyć z kontrą, ale fatalnie podawał Małek
60'
Masę miejsca miał Sauczek, niestety znów zwolnił akcję i odegrał do Kluski, który uderzył bardzo niecelnie
61'
Z dystansu uderzał Małek, za mocno
62'
Blisko było wyrównania, dobrze interweniował Balawejder, a dobitka minimalnie niecelna
62'
Karny dla Polonii!
63'
Pieeeeeeeczara!
Pieczara wykorzystuje karnego, którego sam wywalczył, po tym, jak ograł rywala.
65'
Miał Sokół rzut rożny, ale nie za wiele z niego wynikło
66'
Niezła akcja polonistów i będzie rożny
67'
Po krótki rozegraniu wrzucił Maślanka, ale wybił Bąbel
68'
Jeszcze jeden rożny dla Polonii
68'
Krótkie rozegranie, MAłek podał do Babińskiego. Blisko było bramki, ale zablokował strzał jeden z rywali i jeszcze jeden rożny
69'
Tym razem dobrze poradzili sobie obrońcy Sokoła
71'
Groźna akcja Sokoła, na szczęście strzał Wasiaka tylko w boczną siatkę
73'
Akcja Polonii, Wiśniewski wypatrzył Babińskiego, ale był spalony
75'
Niebezpieczna strata Olczaka, ale na szczęście asekurował go Kluska
79'
Uspokoił się mecz, w ostatnich minutach dzieje się mało na boisku. Senną atmosferę próbował przełamać Olczak, ale jego strzał z dystansu był bardzo niecelny.
82'
Długo piłkę rozgrywają poloniści, a gospodarze niespecjalnie są zainteresowani jej odebraniem
83'
Faulowany Sauczek, będzie wolny z ok. 35 metrów, piłka ustawiona blisko linii bocznej
84'
Dobra wrzutka Wiśniewskiego, ale na spalonym Babiński
86'
Kontra Polonii, sporo przebiegł Sauczek, odegrał do Babińskiego, który uderzył za mocno.
89'
Odbiór polonistów blisko pola karnego Sokoła, dużo miejsca miał Wiśniewski, ale strzelił prosto w bramkarza