Polonia Warszawa - Victoria Sulejówek
3 : 2
16' Pieczara, 21' Małek, 60' Pindor (s) - 10' Gorczyca, 87' Makuch

Informacja:
Victoria do meczu przystąpi mocno osłabiona. Z kartki nie zagra Wojciech Wocial - najlepszy strzelec ligi, który w tej rundzie zdobył już 6 bramek - więcej niż połowa wszystkich goli strzelonych przez Victorię w rundzie rewanżowej.
Informacja:
Absencja Wociala to nie jedyny problem Victorii. Zawodnicy rywala są już mocno zmęczeni - w ciągu 40 ostatnich dni zagrali 12 meczów (o 3 więcej niż Polonia + 30 minut dogrywki w OPP). Do meczu z "Czarnymi Koszulami" mogli zacząć przygotowywać się dopiero od czwartku, w środę Victoria wygrała 4:3 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki w OPP.
Informacja:
Jeżeli chodzi o sytuację kadrową Polonii, za żółte kartki wypadł, grający ostatnio coraz więcej, Sebastian Olczak. Na szczęście po jednym meczu pauzy wraca Rafał Zembrowski. Na ławce znalazł się też Mariusz Marczak.
1'
Mecz rozpoczęli goście
1'
Pierwsza akcja Polonii, zablokowane dośrodkowanie Sauczka
3'
Świetna akcja Polonii, piłkę dostał w polu karnym Wiśniewski, obrócił się w piłkę i minimalnie niecelnie uderzył
3'
Krótko rozegrany rzut wolny, ale odgwizdany spalony
10'
Victoria prowadzi
Informacja:
Victoria wykonywała rzut wolny, dobre dośrodkowanie na bramkę zamienił Gorczyca
10'
Było blisko drugiego gola dla Victorii, błąd po strzale z ostrego kąta popełnił Tobjasz
11'
Mogło być wyrównanie, ale świetnie strzał głową Pieczary obronił Pusek
12'
Rzut wolny dla Victorii, z narożnika
13'
Piłkę głową wybija Wiśniewski
15'
Pieczara
Informacja:
Dobrze Sauczka wypuścił Wojdyga, młody skrzydłowy wystawił piłkę Pieczarze, który z bliska zdobył bramkę
18'
Polonia atakuje, ale Victoria mądrze broni się
21'
Maałek!
Informacja:
Kolejna asysta Cezarego Sauczka. Tym razem dograł do Małka, który bez problemu pokonał Puska.
24'
Dobra akcja Victorii, ale piłkę uderzoną z dystansu bez problemu złapał Tobjasz.
27'
Kartka dla Chorosia i rzut wolny z ok. 30 metra
27'
Dobrze piąstkuje Tobjasz
30'
Polonia cały czas przeważa, ale brakuje dokładności
31'
Dobra okazja Kluski, ale strzał z ostrego kąta obronił Pusek
37'
Mecz się trochę wyrównał, ale Victoria nadal nie potrafi zagrozić naszej bramce
38'
Niebezpiecznie zrobiło się po rzucie rożnym, ale ostatecznie wyjaśnili poloniści
40'
Znów rożny dla Victorii
41'
Ponownie spore zmieszanie po rogu, na szczęście piłkę wybił Małek
42'
Kartką za wślizg ukarany Wiśniewski, coraz większe kontrowersje na trybunach i wśród piłkarzy Polonii wzbudzają decyzje arbitra
45'
Do przerwy zasłużone prowadzenie dla Polonii
Informacja:
Cezary Sauczek dzięki dwóm asystom w pierwszej połowie został najlepszym asystentem w Polonii. Młody skrzydłowy wszystkie asysty zanotował w rundzie rewanżowej - 8 w 11 meczach.
45'
Polonia zaczęła
47'
Dobra akcja Polonii, piłkę dostał Pieczara, ale strzał obronił Pusek, będzie rożny
48'
Teraz z ostrego kąta próbował Małek, ale łapie Pusek
52'
Niezła akcja Victorii, zakończona słabym strzałem
54'
Na razie spokojne tempo w drugiej połowie, ale Polonia dłużej się utrzymuje przy piłce
55'
Ładny drybling Wiśniewskiego, ale dośrodkowanie zablokowane
57'
Dwa rzuty rożne dla Polonii, ale bez zagrożenia
59'
Będzie rożny dla Polonii
59'
samobój
Informacja:
Z rożnego dośrodkował Wiśniewski, a piłkę do bramki skierował Pindor
63'
Po długiej przerwie na boisku pojawia się Marczak, zmienił Małka
65'
Świetna akcja Polonii. Marczak do Wiśniewskiego, ten wystawił Klusce, ale pomocnik fatalnie spudłował.
65'
Na boisku kolejny były zawodnik Polonii - wszedł Wierzbowski
72'
Po trzeciej bramce zdecydowanie opadło morale w drużynie Victorii, rywale już tylko bronią się. Polonia nie forsuje tempa
74'
Była okazja dla Polonii. Pomknął skrzydłem Zych, strzelił, Pusek wybił i niestety z dobitką nie zdążył Zembrowski.
79'
Polonia miała dwie okazje na kontry, obie zostały zmarnowane. Najpierw za lekko podawał Zych, a potem źle piłkę przyjmował Zembrowski
81'
Przedział się Wierzbowski, ograł jednego obrońcę, ale strzał został zablokowany
84'
Kartką ukarany Wojdyga
87'
Bramka kontaktowa dla Victorii
Informacja:
Bramka z niczego, po przebitkach przed polem karnym piłkę dostał Makuch i z 11 metrów pokonał Tobjasza