M.Małek
K.Pieczara

M.Kluska
S.Olczak

Znamy już składy obydwu zespołów. W porównaniu z pierwszym meczem Polonia bez zmian, w Legii II Majeckiego zastąpił Kudrjavcevs
1'
Mecz się rozpoczął
1'
Pierwsza akcja Legii, w polu karnym Polonii na szczęście faulowany Zembrowski
3'
Rożny dla Polonii słabo rozegrany, Legia ruszyła z kontrą, ale świetnie zatrzymał ją Zajączkowski
5'
Złe przyjęcie Olczaka dało szansę Legii na kolejną kontrę, ale wszystko wyjaśnił Maślanka
6'
Zaatakowała Polonia, ale prostopadła piłka do Małka była trochę za mocna
7'
Legia długo utrzymywała się przy piłce, ta ostatecznie dotarła do Zjawińskiego, który niecelnie uderzył głową.
9'
Polonia na razie ma problemy z utrzymaniem się przy piłce, ale będzie rzut wolny z ok. 30 metra
11'
Niezła centra, ale żaden z polonistów nie zdołał oddać strzał, będzie aut na wysokości pola karnego
12'
Legia stara się budować ataki od szyków obronnych, ale poloniści bardzo uważnie bronią się
13'
Świetna akcja Polonii zakończona dośrodkowaniem Maślanki, legioniści wybijają na róg
13'
Stały fragment nie przyniósł większego zagrożenia, piłka długo leciała i została wybita. Potem próbował jeszcze Szabat uratować piłkę, ale ostatecznie zaczyna bramkarz
15'
Sporo faulują poloniści, będzie rzut wolny z ok. 30 metra, może być groźnie
15'
Na szczęście bardzo słabe dośrodkowanie i wybił Olczak
15'
Groźnie było w polu karnym Polonii po wrzutce, będzie rożny
16'
Karny dla Legii!
17'
Niestety gospodarze prowadzą
Po rzucie rożnym z piłką minął się Balawejder, a jeden z polonistów w opinii sędziego faulował rywala. Balawajderowi z 11 metrów szans nie dał Pruchnik
19'
Poloniści ruszyli do odrabiania strat, będzie wolny z ok. 35 metrów, dośrodkowuje Wilanowski
20'
Niestety za mocne dośrodkowanie, zacznie bramkarz
21'
Niezła akcja Polonii, nasi zawodnicy wymienili kilka podań, ale źle piłkę przyjął Pieczara
23'
Polonia zaczęła teraz przeważać, ale na razie nie ma pomysłu na sforsowanie szyków obronnych Legii
24'
Fatalne przyjęcie Kluski mogło zamienić się w groźną kontrę, ale niedokładnie rozegrali gospodarze
26'
Kolejna akcja Polonii, ale znów bez zagrożenie dla bramki Legii. Zajączkowski dośrodkował niecelnie.
27'
Teraz to Legia II długo rozgrywała akcję, ale w końcu poloniści odebrali piłkę
28'
Najlepsza akcja Polonii, piłka bardzo przytomnie wycofana przez Małka do Sauczka, ale ten w dogodnej sytuacji uderzył bardzo nieczysto
30'
Była szansa na kontrę 2vs2, ale Wilanowski nie wiedział, co zrobić z piłką, ostatecznie ją stracił
33'
gospodarze bardzo ładnie rozegrali piłkę, szybką akcją faulem zatrzymał Kluska
36'
Jeden z legionistów świetnie okiwał Zajączkowskiego i Małka, dograł piłkę do Zjawińskiego, który wpakował piłę do siatki. Na szczęście był spalony
38'
Dobrze pressingiem zaatakował bramkarza Pieczara, ale udało mu się wywalczyć tylko aut
41'
Powinno być 2:0. Fatalna strata pod własnym polem karnym Olczaka, ale na szczęście przestrzelił w godnej sytuacji Aftyka
45'
Nareszcie jakaś akcja Polonii i będzie rzut rożny
45'
Niezłe dośrodkowanie, ale wybił bramkarz
45'
Sędzia doliczył 2 minuty
45+'
Olczak wyciął rywala, żeby zatrzymać kontrę, za co obejrzał kartkę
45'
Koniec pierwszej połowy
Do przerwy prowadzi Legia. Za nami całkiem wyrównana połowa, ale z delikatną przewagą Legii. Polonii brakuje przede wszystkim pomysłu na zaatakowanie rywala, przez 45 minut obejrzeliśmy tylko jedną szansę na gola dla "Czarnych Koszul", niestety fatalnie uderzył Sauczek
45'
Zaczęła się druga połowa
51'
Długo utrzymywała się przy piłce Polonia, ale kompletnie bez pomysłu na przedarcie się przez obronę Legii II
52'
w Odpowiedzi z szybką akcją ruszyła Legia II, w ostatniej chwili piłkę wybił Zembrowski
53'
Dwa rzuty rożne dla gospodarzy, na szczęście zażegnali niebezpieczeństwu poloniści
53'
Mogła wyjść Polonia z kontrą, ale Małek podał w aut
55'
Nareszcie uderzenie zawodnika Polonii, po indywidualnej akcji strzelał Małek, niestety za mocno
56'
Odważny rajd Szabata, będzie wolny blisko pola karnego Legii
56'
Niestety kolejny stały fragment gry bez większego zagrożenia, teraz piłkę wybił Pruchnik
58'
Bardzo dobra szybka akcja Polonii, ale Małek zamiast odegrać do wolnego Maślanki zdecydował się na zejście do środka , tam natknął się na rywali i oddał bardzo lekki strzał
60'
Zamiast Wilanowskiego z rzutu wolnego dogrywał Olczak, ale podobny efekt - wybija bramkarz
60'
Na boisku pojawia się nowy zawodnik Polonii - Kobiera za Olczaka
64'
Świetne podanie Kobiery do Sauczka, ale będzie tylko rożny
65'
Piłka wycofana z rzutu rożnego do Zajączkowskiego, a ten bardzo słabo dośrodkował
68'
Legia wychodziła z kontrą 4 na 2, ale rywale na szczęście fatalnie ją rozegrali, było bez większego zagrożenia.
70'
Kolejna kontra Legii, teraz po stracie Wilanowskiego. Karbownik z łatwością wszedł w pole karne Polonii, na szczęście wypuścił za daleko piłkę
74'
Po kontuzji wraca Wiśniewski, zmienia Wilanowskiego
76'
Coraz głębiej broni się Legia II, ale brakuje konkretów ze strony polonistów
81'
Świetna akcja Polonii, nasi zawodnicy wymienili wiele podań miedzy sobą, na 11 metrze piłkę dostał Sauczek, zamiast uderzać zawahał się i piłę odebrali mu obroncy
82'
2:0 dla Legii
Wydawało się, że jest blisko bramki dla Polonii, a tymczasem Legia podwyższa prowadzenie. Fatalna interwencja Balawejdera, który nie utrzymał piłki w rękach, rywal skierował ją do pustej bramki
89'
Pieczaraaaa!
Wreszcie dobre dośrodkowanie Małka, głową bramkarza pokonał Pieczara
90'
Sędzia dolicza 4 minuty
90+'
Była szansa na remis, Wiśniewski zgrał piłkę Sauczkowi, a ten zmarnował kolejną okazję, zabrakło odważnej decyzji o strzale
90+'
Chyba Polonii nie uda się wygrać, będzie wolny pod narożnikiem na połowie Polonii