M.Kluska
M.Fidziukiewicz (61.P.Tomczyk)
M.Bajdur (45. M.Michalski)

J.Wójcicki

Znany skład Polonii. Pewne zaskoczenie w obronie, wśród trzech środkowych obrońców nie ma żadnego młodzieżowca. Na ławce Tomczyk.
1'
Zaczęła Polonia
1'
Pierwsza akcja Polonii - daleki wrzut z autu, ale wybili obrońcy
4'
Na razie przeważa Polonia, ale bez konkretów
6'
Niebezpieczna strata GRudniewskiego, ale uprzedził rywala Lemanowicz
8'
Kolejne ataki gospodarzy, ale bez strzału na naszą bramkę
9'
Indywidualna akcja Firleja, ale strzał wysoko nad naszą bramką.
9'
Teraz to Znicz przejął inicjatywę, ale dobrze na razie funkcjonuje obrona Polonii
11'
Indywidualna akcja Kluski, ale strzał nad bramką
14'
Świetnie poloniści wyszli spod pressingu rywali. Cała akacja zakończyła się jednak za głęboką wrzutką Bajdura, złapał Mleczko.
14'
Dobry odbiór polonistów w środku. Pognał Bajdur, ale jego strzał sprzed pola karnego zablokowany.
16'
Odpowiedź rywali, dośrodkowanie w ręce Lemanowicza.
20'
Kolejna wrzutka w pole karne rywali, ale znów górą obrońcy gospodarzy.
21'
Akcja Znicza, ale dośrodkowanie wybite
21'
Kolejna wrzutka w nasze pole karne, znów jednak wybita
22'
Świetna klepka polonistów na prawej stronie. Kowalski-HAberek wbiegł w pole karne i dograł do Fidziukiewicza, ale ten uderzył nieczysto.
24'
Znicz ruszył z kontrą po tym, jak w akcji ofensywnej stracił Kowalski-Haberek, ale napastnika uprzedził Lemanowicz
27'
Z bardzo dobrą kontrą wychodziłą Polonia. Kluska był już w polu karnym rywali, ale strzał zablokowany. Jeszcze rożny.
28'
Strzelał po rogu głową Kluska, ale bardzo lekko i prosto w ręce bramkarza.
30'
Kolejna niezła akcja polonistów. Dostał piłkę w polu karnym Fidziukewicz. Obrócił się i uderzył, ale bramkarz złapał.
31'
Teraz akcja gospodarzy. Zgranie do Nagamatsu, ale jego strzał sprzed pola karnego złapał LEmanowicz.
33'
Znicz na prowadzeniu
Polonia przeważała i wyglądała lepiej od Znicza, ale to rywale wychodzą na prowadzenie. Jeden z naszych obrońców przeciął podanie rywala, do piłki dopadł jednak Nagamtsu i strzałem sprzed pola karnego pokonał Lemanowicza.
34'
Kolejny atak rywali i ma Znicz rzut rożny
35'
Złe rozegranie i zacznie Lemanowicz
36'
Blisko wyrównania. Prostopadłe zagranie do Kluski, ubiegł obrońcę, ale strzał z ostrego kąta wybronił Mleczko
37'
Kolejny rożny dla Znicza
38'
Znów złe rozegranie, zacznie Lemanowicz
40'
Kolejny atak polonistów. Dużo miejsca miał Bajdur z lewej strony, ale jego dogranie wybił Mleczko.
42'
Brutalny faul na Bajdurze. Na razie nie podnosi się nasz zawodnik z boiska.
Bajdur wrócił na boisko
44'
Znów dobra okazja polonistów, ale ponownie bez strzału. Dośrodkowanie wybił Mleczko, mamy rożny.
Bajdur niestety nie będzie w stanie kontynuować gry.
45'
Za Bajdura Michalski
45'
Rożny bez większego zagrożenia
45'
Przerwa
Do przerwy Polonia przegrywa 0:1. Duży pech naszych graczy. Polonia wygląda dobrze, sporo razy zagrażała rywalom, ale to Znicz prowadzi.
46'
Zaczęła się już 2 połowa
Mocno sypie, boisko staj się białe.
51'
Pierwsza okazja polonistów. Płaskie dogranie Biedrzyckiego w pole karne, ale nie sięgnął Fidziukiewicz.
52'
Wolny dla Polonii z ok. 30 metrów
52'
52'
Fatalne zagranie Fadeckiego, uderzył bardzo wysoko nad bramką
54'
Dobry przechwyt Kluski, dograł do Fadeckiego. Z Tej akcji tylko rożny.
54'
Odgwizdany faul Wełny
57'
Prostopadłe zagranie do Kluski, ale minimalnie szybszy bramkarz
58'
Atak gospodarzy, strzał z dystansu skozłował przed Lemanowiczem, ale ten zdołał zbić piłkę na rzut rożny
59'
Dobre rozegranie rogu, ale strzał obok naszej bramki
61'
Mieliśmy okazję po rzucie rożnym. Kluska nad bramką.
61'
Za Fidziukiewicza Tomczyk
Mecz chwilowo przerwany, boisko zasypane
69'
Wracamy do gry
70'
Po wolnym głową uderzył Tomczyk, ale czujny Mleczko, piłka w jego rękach
75'
Warunki nie sprzyjają atrakcyjnej grze. Spory chaos na boisku
76'
Rożny dla Znicza
76'
Wybili poloniści
78'
Spróbował Kowalski-Haberek z dystansu, ale bardzo niecelnie
79'
80'
Wybili poloniści, a potem spalony rywala
82'
Faul MArcińća przed polem karnym, będzie okazja dla Znicza
83'
Było groźnie, odbił przed siebie Lemanowicz, a potem niecelna dobitka
83'
Potrójna zmiana. Schodzą Koton, Fadecki i Kowalski-Haberek. Za nich Balcewicz, Aftyka i Piątek.
85'
Trwa napór rywali. Miał Znicz dwa rożne, ale wybronili się poloniści.
86'
Od kilku minut zamknięta Polonia we własnym polu karnym
89'
Mecz jeszcze potrwa kilka minut ze względu na przerwę na odśnieżanie. Na razie jednak nie zanosi się na bramkę dla Polonii.
Wreszcie jakieś zagrożenie pod bramką gospodarzy. Dalekie podanie Michalskiego do Tomczyka, ten chciał z pierwszej przelobować bramkarza, ale wysoko nad bramką.
Michalski blisko gola, ale po strzale z ostrego kąta swietnie zachował się Mleczko. Jest jeszcze rożny.
Niestety zakończył się faulem Balcewicza.