C.Nowiński
F.Dziełak

P.Zych R.Słomka
2xE.Dzięcioł

O 19:00 rozpocznie się drugi mecz Polonii. W pierwszej kolejce po szalonym meczu nasz zespół pokonał 4:3 Unię Skierniewice. Udanie zaczął rozgrywki również Ursus, który wygrał 3:1 z Bronią Radom, choć tak jak Polonia, jako pierwszy stracił bramkę.
W składzie gości zobaczymy dwóch byłych piłkarzy Polonii. Mateusz Muszyński i Filip Kowalczyk uczyli się piłki w MKSie, a Kowalczyk zagrał nawet kilka spotkań w III lidze. Oprócz nich polonijną przeszłość mają Michał Olczak i Patryk Kamiński, ale obydwaj są kontuzjowani.
W zespole Polonii mamy natomiast jednego zawodnika z przeszłością w "Traktorkach" - Patryka Zycha. Skrzydłowy w Ursusie spędził miniony sezon, rozegrał 24 m. i strzelił 5 bramek.
W składzie Polonii jedna zmiana w porównaniu z pierwszym meczem. W bramce zadebiutuje Leon Jankowski.
Na ławce Polonii znalazł się Maciej Wilanowski, który całą rundę wiosenną leczył poważny uraz kolana.
1'
Zaczęła Polonia
1'
Pierwsza akcja polonistów, po niezłej wrzutce uderzenie głową ponad bramką
3'
Próbował dalekim podaniem Zycha uruchomić Zajączkowski, ale za mocno i zaczyna bramkarz
5'
Prosta strata Zajączkowskiego, na szczęście źle Ursus rozegrał kontrę
6'
Atak Ursusa, ograny Zajączkowski, ale dobrze ubezpieczał go Olczak
7'
Na razie wyrównany mecz, obie drużyny badają się
8'
Kiks Jankowskiego, poślizgnął się po podaniu Olczaka. Na szczęście będzie tylko rożny dla rywala
9'
Za mocne dośrodkowanie do rywala, zacznie Jankowski
9'
Ładna akcja Polonii, kilka szybkich podań, ale Pieczara uprzedzony przez obrońcę. Z dystansu uderzał jeszcze Niemyjski, ale prosto w bramkarza
10'
Z dystansu uderzał rywal, strzał zablokowany, będzie rożny dla gości
10'
Niebezpieczne dośrodkowanie, spore zamieszanie, ale wybita piłka przez obrońcę
12'
Przycisnął Ursus, ale na razie Polonia czujnie w obronie
12'
Próbowała wyjść Polonia z kontrą, ale niecelne podanie do Wiśniewskiego
14'
Uspokoiła grę Polonia i teraz dłużej utrzymuje się przy piłce
14'
Po serii podań piłkę przed polem karnym otrzymał Kobiera, ale uderzył bardzo niecelnie
15'
Próbował indywidualnej akcji Zych, ominął rywala, ale podanie było już niecelne
16'
Kobiera fauluje rywala, będzie wolne blisko lini autowej, na wysokości pola karnego Polonii
17'
Rywal w mur, Polonia ruszyła z kontrą. Zych nie zdołał uciec rywalowi, ale piłkę przejął jeszcze do WIśniewskiego. Ten odegrał do Zycha, który uderzył niecelnie z dystansu
17'
W odpowiedzi atak Ursusa, będzie wolny dla gości z ok. 35 metrów
18'
Po wrzutce na róg wybił Wiśniewski
18'
Wybił łową Zajączkowski, ale chwile potem faul naszego zawodnika i kolejny wolny.
19'
Mocne wstrzelenie, wybicie głową i tym razem rożny
19'
Było niebezpiecznie. Jankowski minął się z piłką, ale główka rywala niecelna
20'
Po stracie piłki przez Polonię rywal ruszył z kontrą. Przez chwilę było 3vs2, ale skończyło się niecelnym uderzeniem z dystansu.
21'
Dobra wrzutka Zajączkowskiego, ale nieudane nożyce Wasilewskiego
22'
Ursus próbował wyprowadzić kolejną kontrę, ale świetnie wślizgiem zatrzymał ją Wasilewski
23'
Faul Olczaka, będzie wolny z ok. 30 metrów
24'
Krótkie rozegranie, a potem niecelna wrzutka. Zacznie Jankowski
27'
Trochę opadło tempo meczu. Obie drużyny mają problem z przedarciem się przez szyki obronne przeciwnika
28'
Na dośrodkowanie z głębi pola zdecydował się Rakowski. Zdecydowanie za mocno i zazczął bramkarz
30'
Mogło być niebezpiezcnie po stracie naszego piłkarza, ale kontrę świetnei zatrzymał Niemyjski
33'
Przważa teraz Polonia, ale nie ma pomysłu, jak zagrozić bramce Ursusa
36'
Fatalne podanie Kobiery do Szymczaka. Ursus szedł właściwie trzema piłkarzami na jednego obrońcę, ale rywale na szczęście pogubili się
38'
Rywal zdecydował się na uderzenie z dystansu. Piłka minęła bramkę, ale był rykoszet, więc Ursus ma rożny.
39'
Na szczęście za mocna wrzutka, ale jeszcze jeden rożny dla Ursusa
40'
Bardzo dobra wrzutka, ale świetnie głową wybił Szymczak
42'
Bardzo dobra akcja Polonii, będzie rożny
42'
42'
Niezła wrzutka, ale wybili obrońcy
43'
Poloniści utrzymali się piłce. Z klepki futbolówkę wymienił Wasilewski z Zychem, który uderzył z dystansu. Niestety za mocno
44'
Odpowiedź Ursusa. Ładnie przedzierał się rywal, ale uderzył ponad bramką
45'
Do przerwy remis. Zasłużony wynik
46'
Zaczął Ursus
46'
Pierwsza akcja Polonii. Płaskie podanie Niemyjskiego, wybili obrońcy
48'
Zapowiadała się niezła akcja Polonii, ale spalił jeden z polonistów
50'
Dobrze na skrzydle Wiśniewskiego wypatrzył Olczak, ale podanie minimalnie za mocne
53'
Na uderzenie ze sporego dystansu zdecydował się rywal, strzał niecelny, ale niewiele zabrakło
54'
Prosta straty naszego obrońca. Groźnie z 16 metrów uderzył rywal, ale na raty złapał Jankowski
54'
Od razu z kontrą ruszyła Polonia. Wreszcie urwał się Zych, ale za mocno dośrodkował
56'
Sporo podań wymienili rywale, przeciwnik był w sytuacji sam na sam, ale w ostatniej chwili dogonił go Koiera i wślizigiem wybił piłkę
57'
Szymczak przerzucił do Wiśniewskieog, ten ładnie odegrał do Zajączkowski. JEgo podanie dotarło do Pieczary, który osaczony przez rywali zdołał tylko niecelnie uderzyć
58'
Ożywił się mecz. Atak Ursusa, ale wrzutka za mocna i złapał Jankowski
58'
Wiśniewski wrzucił do Wasilewskiego, który zastawił się i odegrał do Wiśniewskiego. Ten uderzył płasko z 16 metrów, ale za lekko i Wienczatek złapał
60'
Centra rywala, piłkę musnął Szymczak i blisko było samobója. Jeszcze aut ma Ursus
61'
Zaspali poloniści, sam w polu karnym znalazł się przeciwnik. Na szczęście uderzył bardzo niecelnie
62'
Mieli poloniści aut na wysokości pola karnego Ursusa, ale pogubili się i stracili piłkę
65'
Zaczyna przeważać Polonia, ale liczne wrzutki nie docierają do Pieczary. Nasz napastnik jest bardzo dokładnie kryty przez rywali
67'
Niechlujnie poloniści rozegrali aut, ruszył Ursus z kontrą i będzie rożny. Ucierpiał jeszcze przy tym Jankowski
67'
Krótkie roezegranie i wrzutka, wybili poloniści. Potem jeszcze jedno dośrodkowanie i złapał nasz brammkarz.
72'
Dwie groźne akcje Ursusa. Obie zakończone tak samo - niecelnymi wrzutkami. Trohę stanęła Polonia
73'
Wreszcie jakaś akcja Polonii. Masę miejsca miał Wasilewski, odegrał do Zycha. Ten zdecydował się na techniczne uderzenie z rogu pola karnego, minimalnie niecelnie.
76'
Dobrze wypatrzył Zajączkowskiego Wiśniewski, ale dośrodkowanie obrońcy prosto w ręce bramkarza
80'
Zablokowane dośrodkowanie Babińskiego. Będzie rożny
81'
Krokie rozegranie, ale Zych trafił w pierwszego obrońcę
81'
Ruszył Ursus z kontrą, ale ostatnie podanie było za mocne
83'
Blisko było, aby w sytuacji sam na sam znalazł się Kamiński, ale w ostatniej chwili ubiegł go bramakarz.
87'
Polonia ruszyła z kontrą, zatrzyał ją jeden z rywali, który miał żółtą kartkę. Polonia będzie grać w przewadze