P.Paczuk
R.Parobczyk
T.Wełna
D.Smuga

W pierwszym składzie Polonii jeden nowy zawodnik - Piotr Marciniec, który zagra obok Piątka. Oprócz tego, w porównaniu z jesienią, zmiany w obronie. Parę środkowych obrońców utworzy Górski z Wełną, a na bokach zagra Pazio i Wyszkowski.
1'
Zaczęła Pogoń
2'
Pierwszy atak Polonii, przedzierał się Marciniec, ale Parobczyk na spalonym
3'
Teraz atakowała Pogoń, ale Jaroń za mocno i zacznie Leleń
5'
Pogoń spokojnie rozgrywa piłkę
7'
Faul jednego z polonistów, Pogoń ma rzut wolny z ok. 35 metrów
8'
Wybili poloniści
10'
Pierwsza groźniejsza akcja Pogoni, ale rywal uderzył z woleja bardzo nieczysto i złapał Leleń
11'
W odpowiedzi kontra Polonii, ale Smuga fatalnie uderzył z dystansu
12'
Ostre wejście Górskiego w okolicach koła środkowego i obrońca od razu ukarany kartką
13'
Odważna próba Parobczyka, chciał przelobować Przyrowskiego, ale za nisko leciała piłka i bramkarz bez problemu ją złapał
14'
Groźna akcja Pogoni, ale dośrodkowanie wybił Wełna
15'
Faulowany Paczuk, mamy rzut wolny z ok. 30 metrów
15'
Bardzo złe dośrodkowanie, spokojnie złapał Przyrowski
17'
Trwa napór Pogoni
17'
Rzut rożny dla Pogoni
18'
Wybili poloniści, ale Pogoń nadal przy piłce
19'
Duży błąd rywala, który podał do Parobczyka. Poloniści niestety tego nie wykorzystali, z bliska przestrzelił Marciniec.
21'
Bardzo dobra akcja Polonii. Smuga uderzył sprzed pola karnego, ale świetnie obronił Przyrowski. Mamy rzut rożny.
21'
Jeden z naszych zawodników uderzył głową, ale niecelnie.
23'
Faulowany Jaroń, będzie mieć Pogoń rzut wolny z ok. 30 metrów.
24'
Faul rywala, wolny bez zagrożenia
27'
Bardzo szarpany mecz, żadna z drużyn nie potrafi dłużej utrzymać się przy piłce.
31'
Przycisnęła teraz Polonia
32'
Bardzo dobra próba podania prostopadłego do Paczuka, ale minimalnie za mocna piłka
34'
Znów z dystansu próbował Smuga, ale tym razem niecelnie. Zacznie Przyrowski.
36'
Niezła akcja polonistów, niestety strzał Parobczyka zablokowany
39'
Rożny dla Polonii
39'
Za krótkie dośrodkowanie, ale mamy jeszcze aut
41'
Przeważa Polonia od jakiegoś czasu, ale bez konkretów w ofensywie na razie
42'
Faul na Smudze, rzut wolny z ok. 25 metrów.
43'
Smuga proste w ręce Przyrowskiego
44'
Pierwszy raz od dawna zrobiło się nerwowo na polu karnym Polonii po wolnym, jest jeszcze rożny dla gospodarzy
45'
KRótkie rozegranie i jeszcze aut dla Pogoni
46'
Przerwa
46'
Zaczęła się druga połowa
47'
Kolejna próba z dystansu Smugi, ale ponownie niecelnie
52'
Za krótkie podanie Górskiego do Lelenia, ale w ostatniej chwili nasz bramkarz zdążył do piłki i jeszcze został sfaulowany
56'
Kontra Polonii, ale niecelne podanie naszego gra. Polonia dalej przy piłce
56'
Od bramki Przyrowski
57'
Paczuk zatrzymał ruszającego z kontrą Jaronia
58'
Za mocne dośrodkowanie z wolnego i zacznie Leleń
60'
Parobczyk chciał wymusić rzut karny
64'
Miał sporo miejsca Niewiarowski, ale dośrodkowanie wybite
66'
Pogoń prowadzi
Pierwszy celny strzał Pogoni i od razu bramka. Dobra akcja rywali, wymienili kilka podań i piłka wreszcie dotarła do Kołaczka, który z bliska pokonał Lelenia
75'
Znów za krótkie podanie Górskiego do Lelenia, ale ponownie nasz bramkarz się uratował. Ma jeszcze Pogoń rzut rożny.
75'
Jeszcze jeden rożny
76'
Kompletnie nie pomysłu Polonia na ataki. Nasza drużyna nie potrafi stworzyć żadnego zagrożenia pod bramką rywali.
80'
Dobra okazja Polonii po złym piąstkowaniu Przyrowskiego, ale niecelnie uderzył Niewiarowski
80'
Słupek ratuje Polonię po uderzeniu Lisowskiego
83'
Kolejny atak Pogoni i rywale mają rzut rożny. Fatalnie wygląda Polonia w ostatnich minutach.
86'
Świetna piłka Kujawy do Paczuka, ale ten doskonałej sytuacji strzelił koło słupka