Na razie Znicz utrzymuje się przy piłce. Polonia przed chwilą konstruowała akcję, ale straciła piłkę.
Aut dla rywali na wysokości naszego pola karnego
4'
Niebezpieczna wrzutka, ale wybił nasz obrońca
5'
Przedzierała się Polonia prawą stronę, ale za mocne podanie do Pieńkowskiego i zacznie bramkarz.
5'
Piłka w pole karne do Kluski, wybili rywale i mamy rożny
6'
Krótkie rozegranie, małe zamieszanie w polu karnym i wybili rywale.
9'
Zaczyna przeważać Polonia
11'
Bardzo dobra akcja polonistów, kilka szybkich podań, ale uderzenie Kluski zablokowane.
11'
Rożny dla Polonii
12'
Weeeeeeeeeeełna!
Krótkie rozegranie i wrzutka na dalszy słupek, a tam był Wełna, który pokonał bramkarza strzałem głową.
13'
Kolejny atak polonistów, pięknie rozegrał Pieńkowski z Marcińcem. Broni bramkarz i mamy kolejny rożny.
14'
To mogło być 2:0. Bramkarz gospodarzy wypuścił piłkę z rąk, ale strzał Piątka wybity z linii. Jeszcze jeden rożny.
14'
Piłka spadła na głowę Pieczary, ale trafił w obrońcę. Wybili rywale
15'
Jak to nie wpadło?! Pieńkowski do osmatnionego Piątka, ale ten w sytuacji sam na sam trafił w słupek. Dobitka Pazia zablokowany, mamy rożny
15'
Wybili rywale, jeszcze jeden róg.
16'
Strzał na bramką, zacznie bramkarz.
17'
Kolejny róg dla Polonii. Znicz nie może wyjść z własnego pola karnego.
17'
Wybili rywale i teraz atakują.
20'
Wrzutka w nasze pole karne i spokojnie złapał Brudnicki
20'
Szybki atak polonistów, ale strzał sprzed pola karnego mocno niecelny.
Mała poprawka, wydaje się, że bramkę strzelił Pieczara, a nie Wełna.
24'
Budzi się Znicz, kolejny atak rywali, ale wybijają poloniści.
30'
Piątek marnuje kolejną świetną okazję. Wysoki odbiór Polonii. Pazio podaje do Pieczary, ten przepuszcza do Piątka. Pomocnik wbiega w pole karne, ale uderza bardzo nieczysto i piłkę spokojnie złapał bramkarz.
32'
Dwie groźne okazje gospodarzy. Najpierw czujnie wybił nasz obrońca, a potem pewnie złapał Brudnicki.
34'
Akcja Pieńkowskiego, podał do Pieczary. Ten obrócił się z piłką, ale rywal wybił na róg.
34'
Wybili rywale, mamy jeszcze aut.
34'
Polonia traci piłkę i teraz rywal ma aut na swojej połowie
35'
Polonia ma znów rzut rożny
36'
Wybili rywale
38'
Ale szczęście polonistów. Dośrodkowanie z lewej strony. Nie trafił w piłkę Pazio, który miał za sobą rywala. Ten się tego kompletnie nie spodziewał i nie opanował piłki, a byłby sam na sam z Brudnickim.
40'
Dalej atakuję rywale, mają aut blisko naszego pola karnego.
41'
Bardzo niebezpieczna strata Pazia, ale rywale tego nie wykorzystal
41'
Teraz strata Pieńkowskiego i miał Znicz róg. Na szczęście piłka prosto w ręce Brudnickiego.
43'
Kapitalna akcja Pieńkowskiego, zwiódł rywali w polu karnym, wrzucił do Radzińskiego, ale ten uderzył nad bramką.
44'
Aut dla rywali blisko naszego pola karnego, wrzut w pole karne, ale czujnie obrońcy, a strzał z dystansu wyjątkowo neicelny.
45'
Kolejna zmarnowana setka polonistów. Pieńkowski wyłożył Radzińskiemu, a ten skiksował przed bramką rywala.
45'
Przerwa
Bardzo dobra gra Polonii w 1 połowie, ale skuteczność dramatyczna. Zamiast gromić rywala, prowadzimy tylko jedną bramką.
46'
Polonia zaczyna 2 część spotkania.
46'
8 rzut rożny dla Polonii
46'
I jeszcze jeden róg.
47'
Pewnie złapał bramkarz gospodarzy
48'
Atakowali rywale, ale za mocne podanie. Zacznie Brudnicki.
49'
10 rzut rożny dla Polonii
50'
Słaba wrzutka i wybili rywale.
50'
Groźny atak gospodarzy i teraz oni mają rzut rożny.
51'
Wybronili się poloniści, ale jeszcze jeden rożny
51'
Celny strzał rywala, ale złapał Brudnicki
52'
Kolejna kapitalna akcja Pieńkowskiego, ale znów niewykorzystane dogranie. Tylko rzut rożny.
52'
Małe zamieszanie i 12 rzut rożny.
53'
Znów było groźnie, ale ostatecznie wybili rywale.
57'
Piąąąąąąąąąątek!
Nareszcie się udało. Tym razem Łukasz Piątek się nie pomylił. Świetne prostopadłe podanie do kapitana. Ten w sytuacji sam na sam podwyższył prowadzenie, piłka jeszcze odbiła się od bramkarza.
Szybka odpowiedź Znicza
Nie trwała długo radość naszej drużyny z bramki. Kompletnie pogubiona Polonia po lewej stronie. Dośrodkowanie w pole karne i z bliska strzelił Giełażyn.
59'
Rożny dla polonistów, ale wybili rywale.
60'
Mogło być 2:2, ale w sytuacji sam na sam wybił nasz obrońca. Jeszcze rożny.
61'
Wypadła piłka z rąk Brudnickiego, ale jakimś cudem nie padła bramka.
65'
Dobre zagranie do Radzińskiego, ale był na miesjcu bramkarz. Tylko rożny.
65'
Piłka wybita, uderzał sprzed pola karnego Marciniec, ale na wiwat.
71'
Aut dla rywali. Wrzut w nasze pole karne, ale faulowany Wełna.
73'
Rożny dla rywali
74'
Wypiąstkował Brudnicki, jeszcze aut.
74'
Źle rozegrali rywale, zacznie Brudnicki.
76'
Atak rywali. Wrzutka w pole karne i łapie Brudnicki. Ciężkie chwile Polonii.
79'
Kolejny atak gości. Mocny strzał sprzed pola karnego, ale niecelnie.
81'
Groźne uderzenie głową, świetna interwencja Brudnickiego i jest rożny.
82'
Piłka dotarła na głowę rywala, ale strzał obok słupka.
86'
Kolejny aut dla rywali na wysokości pola karnego Polonii
87'
Wybili poloniści, a potem niecelny strzał. Zacznie Brudnicki.
89'
Polonia zamknięta we własnym polu karnym, wszystko skończyło się zablokowanym strzałem. Ma Znicz rzut rożny.