Polonia Warszawa - Znicz Biała Piska
4 : 0
15' Ł.Piątek 46' samobój 70'J.Radziński 77' K.Górski -

Informacja:
W Polonii jedna zmiana w stosunku do ostatniego meczu, za Wojdygę zagra Górski.
1'
Zaczęli poloniści
1'
Pierwszy atak i niecelne uderzenie Marcinho
4'
Niebezpieczna strata Mikołajewskiego. Eryk podawał do Wełny, ale piłka stanęła na wodzie. Do futbolówki dopadł Giełażyn, ale on też pogubił się na bardzo mokrym boisku i ostatecznie poloniści odzyskali piłkę.
5'
Dobra akcja rywali, do dośrodkowanej piłki dotarł Kosiński, ale jego uderzenie bardzo niecelne.
7'
Strzał rywala sprzed pola karnego, ale złapał Abramowicz
8'
Akcja Polonii, ale nasz zawodnik zagrał za mocno i zacznie bramkarz
10'
Kolejne uderzenie Famulaka, ale ponownie złapał pewnie Abramowicz
11'
Dobre rozegranie polonistów, dośrodkowanie Paczuka i mamy rzut rożny
12'
Jeszcze jeden rożny dla polonistów
12'
Wybili obrońcy
14'
Rzut karny dla Polonii!
Informacja:
Świetna akcja polonistów, długie podanie do Górskiego. Ten zgrał do Kujawy, a nasz napastnik posłał kapitalne podanie do Marcinho. W sytuacji sam na sam sfaulował go bramkarz.
15'
Piąąąąąąąąąątek!
Informacja:
Wyczuł bramkarz Piątka, ale strzał był bardzo precyzyjny, tuż przy słupku i Polonia prowadzi
17'
Piątek blisko drugiej bramki. Świetna akcja Paczuka, odegrał do Piątka, ale strzał sprzed pola karnego obronił bramkarz.
22'
Rzut rożny dla rywali
23'
Wybił Pazio i jeszcze jeden róg
23'
I jeszcze jeden rzut rożny
24'
Wybita piłka, a potem wraca do rąk Abramowicza
26'
Bardzo dobra akcja polonistów, sporo szybkich podań, ale na końcu źle zagrał Paczuk, prosto w ręce bramkarza.
28'
Atakował Znicz, ale wybił Mikołajewski
30'
Rzut wolny dla Znicza. Bardzo groźne uderzenie, ale na szczęście minimalnie niecelne.
35'
Faulowany Smuga, mamy rzut wolny z ok. 30 metrów
35'
Krótkie rozegranie, a potem prosta strata
38'
Dobrze zapowiadała się akcja polonistów, ale za długo zwlekał z zagraniem Paczuk i stracił piłkę.
39'
Trochę przypadkowa akcja polonistów, wszystko skończyło się strzałem Kujawy sprzed pola karnego. Niestety niecelnie.
40'
Strzał Fiedorowicza z bardzo daleka i bez problemu złapał Abramowicz.
46'
Bardzo blisko wyrównania Znicz. Zaspała nasza drużyna. Na lewej stronie rywal miał masę miejsca, wystawił piłkę koledze, który skiksował. Potem do piłki dopadł inny zawodnik, ale trafił w swojego kolegę. Potem jeszcze jedno uderzenie, trafiło w obrońcę Polonii.
46'
Przerwa
Informacja:
Dobra połowa polonistów. Przez większość czasu "Czarne Koszule" przeważały, zobaczyliśmy też kilka niezłych akcji naszej drużyny. Mocno przeszkadza jednak bardzo nasiąknięte boisko.
Informacja:
Aż 3 zmiany w Polonii, na boisku Wojdyga, Radziński i Mosiejko. Nie ma natomiast Pazia, Kujawy i Paczuka.
46'
Druga bramka dla Polonii!
Informacja:
Od razu dała efekt zmiana Wojdygi. Z lewej strony dośrodkował Wojdyga i rywal wbił samobója.
50'
Świetne wybicie Abramowicza do Smugi. Ten niestety niecelnie zagrał do Radzińskiego.
51'
Bardzo dobre uderzenie Smugi z dystansu, ale złapał bramkarz.
52'
Kapitalna próba Radzińskiego, ale jeszcze lepsza interwencja bramkarza. Mamy jeszcze rzut rożny.
53'
Niestety wybili obrońcy, a próba uderzenia Smugi z dystansu nieudana
55'
55'
Wybili poloniści
55'
Potrójna zmiana także u rywali
59'
Trochę chaosu na boisku i Znicz ma rzut rożny
60'
Niepewnie wybijał Wełna, ale potem zagrożenie zażegnane
62'
Poklepali poloniści, ale Piątek podał za mocno. Potem jednak skiksował bramkarz i mamy rzut rozny.
63'
Uderzył Wełna głową, ale lekko i w ręce bramkarza.
63'
Kolejna niezła akcja polonistów i mamy rzut rożny.
64'
Tym razem uderzał Mikołajewski, ale za mocno.
64'
Ostry faul na Radzińskim, mamy rzut wolny z ok. 16 metrów
65'
Uderzał Wojdyga, ale nad bramką.
70'
Kapitalna interwencja Abramowicza! Nie trafił w piłkę Roguski, ale w sytuacji sam na sam z Giełażynem górą Abramowicz.
70'
Odpowiedź polonistów i mamy rzut rożny
71'
Raaaaaaaaaaaaaadziński!
Informacja:
Bardzo dobre dośrodkowanie Marcinho i jeszcze lepsze uderzenie głową Radzińskiego, który w kapitalny sposób pokonał bramkarza.
74'
Mógł zdobyć swoją bramkę Wojdyga. Niestety trochę za długo zwlekał z uderzeniem i zablokował go rywal.
75'
Sytuacyjne uderzenie Smugi, końcówkami palców wybił bramkarz. Mamy rożny.
76'
Góóóóóóóórskiiiii!
Informacja:
Krótkie rozegranie rzutu rożnego, świetne dogranie Marcinho i z bliska głową strzelił Górski.
79'
Mogło być 5:0. Świetne dogranie do Radzińskiego, ale za mocno wypuścił sobie piłkę.
84'
Świetna kontra polonistów, niestety fatalnie dośrodkował Wojdyga
87'
Jeszcze jeden rzut rożny dla naszego zespołu
87'
Krótkie rozegranie. Sporo miejsca miał Mosiejko, ale niestety fatalnie uderzył.
88'
Teraz rzut rożny dla rywali
89'
Poloniści wybili, ale potem piłka wróciła w pole karne. UDerzenie z bliska obronił Abramowicz
91'
Nieźle rozegrana akcja polonistów, ale Górski źle dośrodkował.
91'
Koniec, zasłużona wygrana Polonii, pierwsza ze Zniczem Biała Piska po degradacji.