M.Grochowski
A.Gajewski
R.Babul

R.Babul

Ruch do Warszawy nie przyjechał w dobrych nastrojach. Rywal przegrał trzy ostatnie mecze z rzędu, tracąc aż 13 bramek.
Gra Polonii w tym okresie wyglądała lepiej, ale ostatni mecz, przegrany 0-2 z Sokołem Aleksandrów Łódzki, nie może zostać zaliczonych do udanych.
Oba zespoły będą dzisiaj chciały zrehabilitować się, ale to Polonia jest zdecydowanym faworytem. Zwycięstwo jest tym bardziej pożądane, że punkty stracił Sokół Aleksandrów Łódzki i Legionovia Legionowo.
W Polonii dwie zmiany. Pauzującego za czerwoną kartkę Zajączkowskiego zastąpi Szabat, którego miejsce w środku zajmie Wojdyga. Natomiast kontuzjowanego Kluskę zastapi Wiśniewski, na dziesiątce w związku z tym wystąpi Wilanowski.
1'
Zaczął Ruch
1'
Pierwsza akcja rywala, zatrzymana przez polonistów
2'
Było blisko błędu Wojdygi, w ostatniej chwili Balawejder uprzedził rywala po za lekkim podaniu
5'
Na razie Ruch przeważa
6'
Pierwszy atak Polonii, za mocne podanie do Pieczary
10'
Zaczyna odzyskiwać inicjatywę Polonia, ale na razie bez zagrożenia bramki rywala
10'
Będzie rzut rożny dla naszej drużyny
11'
Złe rozegranie rogu, ale nieudana kontra rywala
14'
Świetna dwójkowa akcja Sauczka i Wiśniewskiego, ale niecelne dośrodkowanie tego pierwszego
15'
Znów akcja polonistów, ale fatalne dośrodkowanie Maślanki
17'
Świetna okazja Polonii, Sauczek podawał do Pieczary, ale ten skiksował w dobrej okazji
19'
Będzie kolejny rożny dla Polonii
20'
Było małe zamieszanie, ale wyszedł Ruch z opresji
21'
Niezła akcja gości, piąstkował na szczęście Balawejder
22'
Faulował Maślanka, będzie wolny blisko pola karnego Polonii
22'
Słabe dośrodkowanie, wybijają obrońcy
23'
Blisko bramki Polonia, z piłką minął się Pieczara, ale blisko było samobója. Będzie rożny
24'
Minął się bramkarz rywala z piłką, ale faulował Zembrowski
25'
Strzał z dystansu rywala, po ziemi i prosto w Balawejdera
30'
Przeważa Polonia, ale brakuje pomysłu na przedarcie się przez obronę Ruchu
Dobre wiadomości z meczu rezerw, w 29 minucie Polonia II prowadzi już 2:0
35'
Dobre dośrodkowanie do Pieczary, który uderzył głową, piłka minęły o centymetry słupek
Aktualizacja wyniku rezerw, w 34 minucie jest 2:1 dla Polonii
38'
Groźna akcja Ruchu, na szczęście strzał z ostrego kąta obronił Balawejder
40'
Ruch wychodzi na prowadzenie
Michał Zambrowski dostał piłkę na lewym skrzydle, bardzo biernie zachowywał się Szabat. Rywal oddał strzał z dystansu i pokonał Balawejdera.
42'
Bardzo dobre podanie do Małka, ten zdecydował się na strzał z ostrego kąta, ale broni bramkarz
45'
Przerwa, Polonii na razie przegrywa. Nasz zespół grał lepiej, ale gapiostwo w obronie kosztowało gola
Polonia II do przerwy prowadzi 2:1
46'
Poloniści zaczęli drugą połowę
46'
Niebezpieczna akcja Ruchu, na szczęście strzał zablokowany, a rywal nie zdążył z dobitką
48'
Będzie rzut wolny dla rywala
48'
Wybił Zembrowski dośrodkowanie
49'
Świetne dośrodkowanie Szabata, ale doskonałej sytuacji nie wykorzystał Pieczara, który główkował niecelnie
50'
Kolejna dobra akcja Polonii, zakończona beznadziejnym dośrodkowaniem Małka
52'
Będzie rzut wolny dla Polonii, blisko pola karnego rywala
53'
Było blisko bramki, minął się bramkarz z piłką, ale Wojdyga uderzał głową nad bramką
58'
Dobra akcja Małka, będzie rożny
59'
Krótko rozegrany rożny, piłkę wypluł bramkarz po dośrodkowaniu Wiśniewskiego, ale nie zdążył Pieczara
61'
Pieeeeeeczara!
Świetne dośrodkowanie Maślanki i wreszcie nie myli się Pieczara, który głową zdobywa bramkę
63'
Musiało być 2:1, w sytuacji sam na sam znalazł się Pieczara, w ostatniej chwili został zablokowany, a Wilanowski niecelnie dobijał na pustą bramkę
65'
Znów sytuacja Pieczary, zablokowany i będzie rożny
65'
Było groźnie, ale pozycja spalona Pieczary
67'
Znów akcja Polonii, masę miejsca miał Wilanowski na skrzydle, ale fatalnie dośrodkował
68'
Teraz sam na sam był Sauczek, ale strzelał prosto w bramkarza, będzie rożny
Złe wieści z meczu rezerw, jest już 2:2
70'
Kolejna okazja Pieczary, ale z 11 metrów główkuje obok bramki
74'
Będzie rożny dla Polonii
76'
Pieeeeeeeeeeczara!
Nareszcie Polonia wychodzi na prowadzenie. Świetna piłka Olczaka do Pieczary, a ten w sytuacji sam na sam się nie myli
78'
Był wolny dla rywali, piłka wybita, a strzał z dystansu zablokowany, będzie rożny
79'
Rywal wykorzystuje stały fragment gry, bramka zdobyta głową
84'
85'
Będzie jeszcze jeden róg, strzał Kobiery przyblokowany
85'
Z bardzo groźną kontrą ruszył Ruch, ale w ostatniej chwili strzał zablokował Maślanka, będzie rożny
86'
Polonia ruszyła z kontrą, ale rywal przejął piłkę, będzie róg dla Ruchu
87'
Niesamowity błąd Balawejdera, który nabił rywala przy wykopie, piłka odbita od rywala wpada do bramki. Źle zachował się też Wojdyga, który zagrał bramkarzowi bardzo ciężką piłkę