D.Mosiejko
G.Wojdyga

M.Wieteska
K.Kurowski

Znamy już składy. W Polonii trzy zmiany w porównaniu z ostatnim meczem. Wrócił Wojdyga, od 1 minuty zagrają także Niewiarowski i Mosiejko. Nie ma w jedenastce natomiast Wierzbowskiego, Wyszkowskiego i Kujawy.
W składzie Legii II wszyscy zawodnicy z pierwszej drużyny - Rocha, Stolarski, Wieteska, Astiz i Cholewiak.
1'
Rozpoczęła Legia II
2'
Na razie Legia przy piłce i spokojnie rozgrywa
3'
Dobrze Legia rozgrywała swoją akcję, ale ostatnie podanie za mocne i zacznie Leleń
3'
Pierwszy atak Polonii, ale dośrodkowanie Wojdygi za niskie
4'
Uderzenie z dystansu Parobczyka, z kłopotami obronił Tobiasz
5'
100% okazja Legii. Rocha pognał z piłką lewą stroną i odnalazł niepilnowanego rywala w polu karnym. Strzał z Włodarczyka świetnie obronił Leleń, a dobitkę zatrzymał Wełna.
7'
Kolejna składna akcja rywali, ale wszystko skończyło się faulem na Smudze
9'
Zaatakowała Polonia pressingiem i mamy aut blisko pola karnego Legii
9'
Wrzucał w pole karne Pazio, ale za nisko. Potem niecelne podanie Wełny i zacznie Tobiasz od bramki.
12'
Kolejny atak polonistów. Dobre dośrodkowanie Parobczyka, ale nie sięgnął Mosiejko
13'
Drugie celne uderzenie gości. Po dośrodkowaniu piłka spadła pod nogi Cholewiaka. Miał sporo miejsca, ale strzelił lekko i prosto w Lelenia.
16'
Od kilku minut Legia przy piłce, Polonia głęboko się broni
19'
Kolejna niezła akcja legionistów, płaskie dośrodkowanie wybił Goliński i ma Legia pierwszy rzut rożny
20'
Złe dośrodkowanie, ale Legia dalej przy piłce
21'
Ruszyła Legia II z kontrą po stracie Niewiarowskiego, ale słaba wrzutka i aut dla Polonii
23'
Wreszcie jakaś akcja naszego zespołu. Niestety Pazio dośrodkował do nikogo i zacznie Tobiasz
24'
Groźny atak gości. Na szczęście świetnie zastawił się Wełna i został sfaulowany we własnym polu karnym.
28'
Rzut karny dla Polonii!
Świetna kontra Polonii. Paczuk wypuścił Smugę, a ten faulowany przez Wieteskę.
28'
Piąąątek!!!
Nie pomylił się nasz kapitan z 11 metrów.
33'
Kolejna akcja Legii II, będzie rzut rożny dla rywali
34'
Było groźnie, ale wybił Smuga na aut
35'
Było gorąca pod naszym polem karnym, ale Stolarski uderzył zdecydowanie za mocno
36'
Kolejny rożny dla gości
36'
Wybili poloniści, a potem dośrodkowanie w ręce Lelenia
37'
Przycisnęła Legia, kolejne dośrodkowanie, ale znów w ręce Lelenia
39'
Strzał Kisiela z bardzo daleka, jeden z naszych zawodników dotknął piłki i kolejny róg dla gości
40'
Wybił Wojdyga, ale dalej Legia przy piłce
45'
Złe odegranie Mosiejki, ruszyła Legia z kontrą. Rywale mieli rzut rożny, ale wybili poloniści
45'
Przerwa, sędzia nic nie doliczył
46'
Rozpoczęła się 2 połowa
47'
Fatalny błąd Golińskiego, który nie trafił w piłkę we własnym polu karnym, ale jakimś cudem legioniści tego nie wykorzystali i mają tylko rzut rożny
Niestety padła transmisja
50'
Legia przy piłce
53'
Kolejny rożny dla Legii. Rywal od początku 2 połowy w natarciu.
53'
Pierwsze dośrodkowanie wybite. Potem jeszcze jeden róg, ale Leleń zacznie od bramki
W przerwie doszło do jednej zmiany. Parobczyka zastąpił Kujawa
57'
Pazio długo zwlekał z wybiciem i ostatecznie róg dla Legii II
58'
Wybili poloniści, jeszcze aut dla gości
59'
Goście dalej w ataku i znów rożny
59'
Po rogu Polonia ruszyła z kontrą, ale niestety Niewiarowski stracił piłkę i Legia ruszyła z atakiem. Wszystko kończy się faulem Wojdygi tuż przed polem karnym. Będzie groźnie.
62'
Miękką wrzutkę wybił Wełna, ale prosto pod nogi rywala. Ten uderzył na szczęście niecelnie
63'
Rzut rożny dla Polonii
64'
Wybili rywale
64'
Za Niewiarowskiego Wyszkowski
67'
Kolejny rożny dla Legii
68'
Wybili poloniści, ale Legia nie schodzi z naszej połowy
70'
Za Smugę Słoma
70'
72'
Znów zaatakowali legioniści i mają rzut rożny
73'
Faul rywali i zacznie Leleń
77'
Legia dalej atakuje i ma kolejny rożny
77'
Niskie dośrodkowanie i jeszcze jeden korner
77'
Wybił Kujawa, a potem strzał nad bramką
80'
Wreszcie akcja polonistów. Świetny zwód Wyszkowskiego, piłka dotarła do Słomy. Uderzył z ostrego kąta, ale obronił Tobiasz. Mamy rzut rożny.
80'
Faulowany Tobiasz
81'
Ruszyła Legia z kontrą i ma rzut rożny
82'
Wybił nasz zawodnik i ponownie rożny
83'
Gorsze dośrodkowanie i mamy aut
85'
W ostatnich minutach napór Legii jest troszkę mniejszy, ale nadal duża przewaga gości
86'
Niespodziewana sytuacja Polonii. Przedarł się Paczuk, ale dośrodkowanie wybił bramkarz. Nikt nie dopadł do piłki.