Ł.Piątek
D.Smuga (78.K.Słoma)
R.Kujawa (81.J.Radziński)

P.Piekarski A.Pazio

W porównaniu z poprzednim meczem trzy zmiany. Po raz pierwszy od początku zagra Wyszkowski, od pierwszej minuty zagra też Smuga i Wierzbowski. Miejsce w składzie stracił Andrzejewski. W kadrze ponownie nie ma też Szymczaka.
1'
Zaczęła Polonia
2'
Na razie Pelikan utrzymuje się przy piłce
3'
Ruszyła Polonia z kontrą, ale zatrzymany Smuga
4'
Pierwszy atak gospodarzy, rywal dwa razy zablokowany i rożny dla Pelikana.
4'
Wybili poloniści. Nasi zawodnicy ruszyli z kontrą, ale stracił Paczuk
6'
Będzie kolejny rożny dla Pelikana, niepewna interwencja Pazio
7'
Piątek wybił głową
8'
Na razie rywal przeważa, Polonia próbuje grać z kontry, ale traci szybko piłkę.
9'
Wreszcie lepsza akcja polonistów. Pazio zablokowany i będzie rożny dla nas.
10'
Wybili obrońcy, jeszcze jeden róg.
10'
Poradzili sobie rywale i ruszają z atakiem
13'
Próbowali poloniści rozklepać rywali, ale ostatnie podanie zawiodło. Nasi zawodnicy dalej przy piłce.
14'
Dobra akcja Wyszkowskiego, ale ostatecznie piłka w rękach bramkarza.
16'
Wyrównał się mecz, ale sporo niedokładności po obydwu stronach
17'
Bardzo dobra okazja gospodarzy. Po uderzeniu sprzed pola karnego świetnie interweniował Leleń i tylko rożny dla Pelikana.
18'
Krótkie rozegranie trochę zaskoczyło naszych graczy, ale piłka wybita. Potem rywal dośrodkował i Piekarski uderzył niecelnie głową. Było niebezpiecznie.
19'
Pazio zatrzymał uciekającego mu rywala. Będzie wolny blisko pola karnego Polonii.
20'
Pelikan prowadzi
Bardzo dobra wrzutka w nasze pole karne i rywal głową pokonał Lelenia
23'
Po stracie bramki poloniści ruszyli do odrabiania strat. Polonia miała rzut wolny, ale ostatecznie piłka w rękach Orła.
W meczu pucharowym przegrywa też Polonia II. Przed chwilą Ząbkovia - lider IV ligi - strzeliła bramkę po stałym fragmencie gry.
24'
Znów było bardzo groźnie w polu karnym Polonii. Strzał rywala na szczęście za mocny i ponad bramką.
25'
Poloniści na razie stawiają na dośrodkowania w pole karne Pelikana, ale ponownie za mocna wrzutka i piłka w rękach Orła.
29'
Kolejny atak Pelikana, ale Wyszogrodzki strzelił za mocno. Dużo lepiej na razie rywal wygląda w ofensywie.
31'
Wreszcie bardzo dobre dośrodkowanie Pazio, ale niestety żaden z zawodników nie przeciął toru lotu piłki
Wyrównuje Polonia II, piękna bramka Śledziewskiego.
32'
Kolejna świetna okazja Pelikana, ale strzał tylko w boczną siatkę.
36'
Wreszcie pierwszy celny strzał "Czarnych Koszul". Kujawa ładnie wypuścił Wierzbowskiego, ten strzelił lekko i prosto w środek.
37'
Rozkręca się Polonia. Smuga uderzył z dystansu i z problemami bronił Orzeł.
39'
Teraz z dystansu Filip Kowalczyk, zdecydowanie za mocno.
40'
Dobrze w ostatnich minutach wygląda Polonia. Będzie rzut wolny z ok. 35 metrów, faulowany Wyszkowski.
41'
Było groźnie, głową uderzył Pazio, ale trochę zabrakło precyzji.
42'
Kontra Polonii. Świetnie rywal ograł Piątek. Piłka trafiła do Smugi. Niestety piłka mu zeszła i strzał był dosyć niecelny.
45'
Atakował Pelikan, ale dobrze przyblokował rywala Wyszkowski i od bramki zaczął Leleń
45'
Ponownie zaatakowali gospodarze, ale strzał rywala zdecydowanie za mocne.
46'
Bardzo dobra akcja polonistów. Ruszyli nasi zawodnicy sporą liczbą do ataku. Na prawej stronie piłkę dostał Wyszkowski. Dośrodkował do Piątka, który uderzył niecelnie głową.
46'
Przerwa
Do przerwy rywale prowadzą. Spotkanie jest dosyć wyrównane, ale Pelikan trochę częściej zagraża naszej bramce. Gol padł po rzucie wolnym.
46'
Zaczęła się druga połowa
48'
Było bardzo blisko gola dla Pelikana. Po dośrodkowaniu głową uderzył jeden z rywali, piłka nieznacznie minęła bramkę.
49'
Odpowiedź Polonii. Dobra piłka do Paczuka. Miał dużo miejsca, ale niecelnie podał do Kujawy.
51'
Wysokim pressingiem gra Polonia i szybko odzyskuje piłkę. Brakuje jednak dokładności w rozegraniu.
53'
Pelikan zepchnięty do głębokiej defensywy
54'
Powinien być remis. Świetne podanie Pazio do Paczuka na 11 metr. Niestety nasz zawodnik przestrzelił w dogodnej pozycji.
57'
Oblężenie bramki gospodarzy. Będzie rożny dla Polonii.
58'
Paaaaaaczuk!
Zdecydowanie zasłużyli poloniści na to trafienie. Po rzucie rożnym zablokowany nasz zawodnik, piłka trafiła do Piątka, który trafił w słupek, ale Paczuk już trafił.
60'
Świetna akcja Niewiarowskiego. Jego strzał obronił końcówkami palców bramkarz, jest rożny.
62'
Kolejny atak polonistów. Niestety Pazio trochę za plecy do Parobczyka.
62'
Fenomenalne podanie Piątka do Pazio. Zagrał wzdłuż bramki i milimetrów zabrakło Kujawie.
66'
Dobra okazja Niewiarowskiego, ale za daleko wypuścił sobie piłkę
66'
67'
Dużo miejsca miał Paczuk. Uderzył z 16 metrów po ziemi, minimalnie niecelnie.
68'
Dominuje Polonia w II połowie, blisko nasz zespół drugiego gola.
72'
Kolejny atak polonistów. Dogranie do Pazio, który uderzył z pierwszej piłki. Niestety bardzo niecelnie.
74'
Pelikan wychodzi na prowadzenie
Coś niebywałego. Pierwszy atak rywala w drugiej połowie i bramka. Rywal uderzył sprzed pola karnego po ziemi. Piłki nie sięgnął Leleń i 2:1 dla Pelikana.
Przegrywa też Polonia II
76'
Uskrzydliła bramka gospodarzy. Rożny dla Pelikana.
77'
Za mocne dośrodkowanie, zacznie Leleń.
77'
Indywidualna akcja Smugi. Strzał z ostrego kąta tylko w boczną siatkę.
79'
Znów pokazał się Niewiarowski. Ograł rywala, ale strzelił w Orła.
81'
Nieeeeeeewiarowski
Świetne podanie Piątka do Niewiarowskiego. Młody zawodnik zmylił obrońców i strzelił gola
83'
Atak Polonii. Przedarł się Paczuk, ale zabrakło naszych zawodników w polu karnym. Piłkę przejął jeszcze Niewiarowski, ale szybko ją stracił.
88'
Duży chaos w ostatnich minutach. Teraz Pelikan przycisnął.
90'
Sędzia doliczył 4 minuty
91'
Strzał Parobczyka z dystansu, za lekki, żeby zaskoczyć bramkarza.
93'
Dobra okazja Polonii. Dośrodkowanie na głowę niepilnowanego Radzińskiego, ale nieczysto uderzył