R.Kowalczyk (62' B.Bujalski)
K.Kuczak

B.Wiśniewski M.Wrzesiński
J.Bistuła

Faworytem spotkania jest Polonia, ale nie należy nastawiać się na łatwy mecz. Pelikan nie przegrał od 4 kolejki, a w ostatni weekend wywiózł punkt z Aleksandrowa Łódzkiego.
1'
Zaczyna Pelikan
1'
Pierwsza akcja Polonii i powinna być bramka dla "Czarnych Koszul". Po dobrze rozegranym wolnym świetną sytuację miał Wiśniewski, ale nie trafił czysto w piłkę, którą bramkarz bez problemu złapał
3'
Odpowiedź Pelikana po stracie Sauczka, na szczęście za mocne dośrodkowania rywala
4'
Kolejna akcja Polonii. Znów piłkę otrzymał Wiśniewski, ale strzał z ostrego kąta został zablokowany
6'
Trzeci raz piłkę w polu karnym rywala otrzymał Wiśniewski, ale tym razem zawiodło przyjęcie piłki
7'
Znów zaatakowali poloniści, nikt nie zdołał jednak przeciąć wrzutki Sauczka
8'
Rywal na razie zepchnięty do głębokiej defensywy, duża przewaga Polonii
9'
Kluska blisko bramki, ale obronił świetnie Łodej
10'
Faulowany Bochenek na 30 metrze, będzie rzut wolny dla Polonii
11'
Marczak trafia w mur
14'
Kolejna szansa Polonia. Z bliska uderza Marczak, ale prosto w Łodeja
16'
Znów było groźnie pod bramką Pelikana, tym razem po rzucie rożnym, ale rywale ostatecznie wybili piłkę po sporym zamieszaniu
21'
Pelikan praktycznie nie wychodzi z własnej połowy, ale Polonia jest mocno nieskuteczna
22'
Pelikan wychodzi na prowadzenie
Pelikan przeprowadził pierwszą składną akcję i od razu zakończyła się ona golem. Z dystansu ładnie uderzył Michał Wrzesiński.
26'
Z ostrego kąta uderzał Wiśniewski, ale strzał został zablokowany
29'
Niesamowite, już 2:0 dla Pelikana. Wrzutka w pole karne i z bliska trafia Bistuła.
32'
Po drugiej bramce Polonia jest ewidentnie w szoku, słaby moment "Czarnych Koszul"
35'
ostry faul na Marczaku, kartką upomniany Wrzesiński, będzie wolny z bocznego sektora boiska
35'
Bardzo słabo wykonany wolny przez Kluskę, przyniósł tylko kontrę, która została zatrzymana przez Chorosia
37'
Kluuuuska!!
Fantastyczne uderzenie z dystansu Kluski, piłka leciała tuż nad ziemią i wpadła przy prawym słupku
38'
Polonia ruszyła z kontrą, ale faulem zatrzymał ją Bistuła
43'
Bardzo groźna kontra rywala, ale rywal pudłuje
45'
Przerwa
Polonia do przerwy przegrywa i trudno nazwać to sprawiedliwym rezultatem. Przewaga "Czarnych Koszul" jest ogromna, ale rywalowi wystarczyły dwie okazje do zdobycia dwóch goli. Polonia jest natomiast nieskuteczna.
45'
Zaczyna Polonia
46'
Saaaaauczek!!
Po wrzutce Marczaka głową wybił rywal, do piłki dopadł Sauczek, jego pierwszy strzał został zablokowany, ale dobitka trafiła w samo okienko
49'
Rzut rożny, krótko rozegrany przez Polonię, bez zagrożenia
51'
Polonia wykonywała rzut wolny, a potem rzut rożny, ale obrońcy rywala wybili piłkę
54'
Wrzutka zawodnika Pelikana i ręka polonisty, karny dla gości
55'
Karny wykorzystany przez Kowalczyka
58'
Pelikan prowadzi już 4:2
Kompletnie stanęli poloniści po trzeciej bramce. Najpierw piłkę stracił Gawron chwilę później Bochenek, tę nieporadność wykorzystało dwóch rywali, którzy rozklepali linię obrony Polonii
65'
Rzut rożny dla Polonii, ale za głęboko wrzucona piłka
66'
Po 4 bramce dla Pelikana gra się znacznie uspokoiła, nie ma pomysłu Polonia na sforsowanie szyków obronnych rywala
68'
Za Sauczka wchodzi Zych
70'
Wreszcie szansa dla Polonii. Najpierw jednak minął się z piłką Pieczara, a strzał Wiśniewskieo był zdecydowanie za mocny
74'
Ofensywna zmiana, za Chorosia Chałas
80'
Polonia przeważa, ale nie przekłada się to na okazje bramkowe. Teraz uderzał głową Chałas, ale bardzo niecelnie.
83'
Polonia stawia już na wrzutki w pole karny. Strzelał Kluska głową, ale bardzo lekko.
84'
Zakotłowało się pod bramką Pelikana, ale wszystko zakończyło się niecelnym uderzeniem Bochenka