M.Kluska (62.M.Bajdur)

W.Fadecki
M.Bajdur
T.Wełna

Trochę zmian w składzie Polonii. Wraca po pauzie za kartki Mikołajewski, jest też w pierwszym składzie Fadecki. W 18 meczowej nie ma niestety Pieczary, który doznał urazu na treningu.
1'
Zaczęli gospodarcze
1'
Pierwsze akcja Olimpii, ale sędzia odgwizdał spalonego
3'
Faulowany Piątek, będzie wolny z ok. 35 metrów
3'
4'
Słaba wrzutka i piłka w rękach bramkarza
6'
Było groźnie, nieporozumienie w szeregach naszych graczy, do tego jeden z zawodników poślizgnął się. Rywal przejął i uderzył sprzed pola karnego, ale prosto w Brudnickiego. Ten spokojnie złapał.
7'
Odpowiedź Polonii, dobra wrzutki Fadeckiego, ale obrońca wybił na rzut rożny.
7'
Krótkie rozegranie, potem wrzutka, ale wybita.
10'
Niebezpieczna starta Marcińca, ruszyła Olimpia z kontrą, wrzutka z prawej strony na szczęście do nikogo
10'
11'
Dobrze rozegrany wolny przez rywali, dużo miiejsca miał zawodnik Olimpii, który otrzymał piłkę. Na szczęście jego wrzutka w ręce Brudnickiego.
14'
Piłka za plecy obrońców, opanował ją rywal, na szczęście podanie do kolegi niecelne
14'
Coraz goręcej pod bramką Polonii, świetne podanie w nasze pole karne. Rywal opanował, ale długo przyjmował i uderzył bardzo niecelnie.
15'
Piąąąąąąąąąąątek!
Strata Olimpii, piłkę przejął Fidziukiewicz i pobiegł na bramkę rywali. W polu karnym dograł do Piątka, który był sam przed bramkarzem i nie pomylił się.
18'
Dobre podanie rywali na prawą stronę, zawodnik gospodarzy wbiegł w pole karne, ale jego strzał zablokował Mikołajewski
20'
Akcja polonistów, ale Biedrzycki dorzucił w ręce Witana
20'
21'
Kolejny atak polonistów i kończy się tak samo, dośrodkowani w ręce bramkarza
23'
Mogło być groźnie, dwóch obrońców Polonii zostało z dwoma graczami Olimpii, ale Mikołajewski faulem powstrzymał gospodarza
24'
Karny dla rywali
Dośrodkowanie w pole karne Polonii, rywal przejął piłkę, ograł naszych zawodników i gdy chciał oddawać strzał, jeden z naszych piłkarzy wślizgiem spowodował upadek przeciwnika
26'
Genialna parada Brudnickiego!
Mocny strzał z karnego, ale kapitalnie obronił Brudnicki. Jeszcze mają rożny.
26'
Piąstkuje Brudnicki, a potem wybił Fadecki
29'
Znów niebezpiecznie, kolejna piłka za plecy Mikołajewskiego. Na szczęście źle przyjął, a potem za mocno uderzył.
31'
Dużo problemów mają polonisci w obronie, kolejna groźna akcja, ale dośrodkowanie zdołał wybić Piątek
33'
Rzut wolny dla Polonii, około 30 m. do bramki Olimpii.
34'
Miiiiiiiiiiiikołajewski!
Polonia podwyższa prowadzenie. Dobre dogranie z wolnego Fadeckiego i równie udane uderzenie głową Mikołajewskiego. Bramkarz nie miał szans.
37'
Niezła wrzutka w pole karne polonistów, uderzenie głową rywala nieznacznie miaja bramkę Polonii
41'
W ostatnich minutach delikatna przewaga Polonii, ale generalnie akcji groźnych nie ma
42'
Chciał Fadecki odebrać wysoko piłkę, ale trochę się spóźniał i sfaulował rywala
45'
Sędzia doliczył minutę
45'
Przerwa
46'
Zaczęła się 2 połowa
48'
Rożny dla rywali
49'
Piłka dotarła na głowę rywala, ale strzał niecelny
51'
Kapitalna akcja Polonii. Świetnie dograł Biedrzycki do Fidziukiewicza, ten niestety z pierwszej piłki nad bramką.
55'
Na razie lepiej wygląda Olimpia w drugiej połowie, częśćiej atakuje, ale bez efektów
56'
Rzut rożny dla rywali
56'
Małe zamieszanie w polu karnym Polonii, ale ostatecznie łapie Brudnicki.
59'
Słupek ratuje Polonię. Dobra akcja rywali, uderzenie z pola karnego zatrzymuje się na słupku.
61'
Miała Polonię okazję po rzucie wolnym, ale piłka po uderzeniu głową przez Grudniewskiego minęła bramkę
61'
Pierwsza zmiana w Polonii. Za Kluskę Bajdur
63'
Złe wybicie Brudnickiego, przejął rywal, ale dośrodkowanie wybite przez Grudniewskiego
Mecz przerwany z powodu odpalonej pirotenchniki
73'
Wracamy do gry, rożny dla Olimpii
73'
Wybili poloniści
75'
Kolejny atak gospodarzy, dobre podanie wzdłuż bramki Polonii, ale nikt nie zdołał tego przeciąć.
78'
Nieźle rozwijał się akcja rywali, ale zatrzymał ją faulem Wełna. Będzie wolny z ok. 35 metrów.
79'
Wybili rywale
81'
Znów atakuję goście, jednak dośrodkowanie w nasze pole karne na szczęście za mocne.
83'
Potężne uderzenie sprzed pola karnego przed Polonią, ale zdecydowanie za mocno.
83'
Podwójna zmiana w Polonii, schodzi Piątek i Biedrzycki. Za nich Wawszczyk i Koton.
86'
Faulowany Fidziukiewicz, mamy wolny z ok. 35 metrów
86'
Wybili rywale, ale za chwilę kolejny faul na poloniści. Teraz wolny z drugiej strony.
87'
Faul naszego zawodnika i piłka dla rywali
88'
Zastawiał się Fidziukiewicz i trafił ręką w głowę rywala, będzie wolny z ok. 40 metrów
89'
Wybili obrońcy
90'
Polonia miała świetną okazję na kontrę, miał masę miejsca po prawej stronie, ale zamiast do Fidziukiewicza zagrał w ręce bramkarza.
90+'
Sędzia doliczył 13 minut
90+1'
Za Fadeckiego Pazio.
90+4'
Polonia utrzymuje się przy piłce na razie
90+'
Dobre podanie do Wawszczyka, który jest faulowany. Rzut wolny blisko pola karnego rywali.
90+6'
Polonia chciała jak najdłużej utrzymać się przy piłce, ale teraz jest ona w posiadaniu rywali