Polonia Warszawa - GKS WIkielec
3 : 0
50' Sz.Jarosz 53' 60' M.Kluska -

-

1'
Zaczął się mecz
2'
Miała rzut wolny Polonia, ale nic z tego nie wyszło
4'
Kolejny rzut wolny dla Polonii
5'
Było małe zamieszanie w polu karnym rywali, ale zdołali wybić piłkę.
6'
Pierwszy atak rywali, ale złe dośrodkowanie i zacznie Brudnicki
8'
W odpowiedzi Polonia. Mógł Mosiejko wyjść sam na sam, ale powstrzymał go obrońca.
10'
Świetny strzał Mosiejki, ale obronił bramkarz. Będzie jeszcze rożny.
11'
Wybił bramkarz, Polonia przy piłce
12'
Bardzo dobre podanie do Pieńkowskiego. Miał masę miejsca, ale nie podał najlepiej do Pieczary.
14'
Kolejna akcja Pieńkowskiego. Tym razem uderzał z dystansu, ale niecelnie.
22'
Bardzo niebezpieczna akcja gości, na szczęście rywal na pozycji spalonej.
24'
Polonia przeważa, ale w ostatnich minutach nie wynika z tego za wiele. Polonia nie pomysłu na rywala.
29'
Rzut rożny dla Polonii
30'
Wybili rywale
31'
Rzut wolny dla Polonii, blisko bramki rywala.
34'
Niestety Pieczara strzelił prosto w mur
35'
Gorąco w polu karnym Polonii. Rywal odważnie dryblował i dośrodkował. Wybił Jarosz, ale Kluska oddał piłkę rywalowi. Ostatecznie udało się przejąć piłkę.
40'
Rożny dla rywali
41'
Wybili poloniści
43'
Bardzo niebezpieczna kontra gości. Na szczęście zablokowany strzał. Był jeszcze rożny, ale bez zagrożenia.
43'
45'
Przerwa, na razie 0:0/
46'
Zaczęła Polonia
50'
Jaaaaaaaaaaaarosz!
Polonia miała rzut wolny. Zakotłowało się w polu karnym i z bliska do bramki piłkę wbił Jarosz.
53'
Kluuuuuuuska!
Świetna akcja Kluski, ograł obrońcę na lewej stronie i strzałem z ostrego kąta pokonał bramkarza.
54'
Bardzo dobrze weszła Polonia w 2 połowę. Przed 2 bramką jeszcze swoją okazję miał Pieczara, ale głową uderzył ponad bramką.
55'
Odgryzł się GKS. Precyzyjny strzał z dystansu świetnie obronił Brudnicki.
60'
Kluuuuuuuuuuska!
Kluska przed chwilą świetnie ograł rywala, ale z ostrego kąta chybił. Chwilę później piłka wróciła w pole karne i z bliska Kluska podwyższył prowadzenie.
63'
Rozkręciła się Polonia. Piętką Kluska zagrał do Mosiejki, ale ten strzelił w obrońcę, a potem w aut.
65'
Niebezpiecznie po rzucie wolnym dla gości, ale strzał głową niecelny.
70'
Dobrze zapowiadała się akcja Polonii, ale stracił Kluska. Kontra zatrzyma faulem, wolny dla GKS-u.
71'
Wybili poloniści, ruszył na bramkarza rywali Pieńkowski, ale minimalnie szybszy bramkarz.
73'
Mieli rożny rywale, ale źle wykonany i zacznie Brudnicki.
76'
Niebezpiecznie było pod naszą bramką. Pazio skiksował, ale kolega zdołał zablokować strzał rywala.
77'
Miał GKS rzut wolny, ale wybili obrońcy. Przycisnął rywal.
78'
Strzał rywala z dystansu z wolnego, ale prosto w Brudnickiego.
83'
Górski miał kapitalną okazję po kontrze, ale jego dogranie zablokowane. Mamy jeszcze rożny.
83'
Złapał bramkarz
84'
Szybki atak rywali i mają rzut wolny
84'
Strzał rywala przewrotką, tuż obok słupka
90'
Wreszcie jakaś okazja Polonii. Górski miał przed sobą tylko bramkarza, ale golkiper zdołał obronić uderzenie.