Olimpia Zambrów - Polonia Warszawa
1 : 2
15' M.Paczkowski - 55' S.Kobiera 82' K.Pieczara

K.Pieczara

O godzinie 16:00 Polonia zmierzy się na wyjeździe z Olimpią Zambrów.
Za faworyta meczu trzeba uznać rywala, który mimo jednego zaległego spotkania, ma na koncie 2 pkt. więcej. Poza tym "Czarne Koszule" nie wygrały od 5 spotkań, a Olimpia w dwóch ostatnich domowych meczach pokonała rywali 4:1
W Polonii jedna zmiana w porównaniu z ostatnim meczem - na prawej stronie Babińskiego zastąpi, wracający do zdrowia Zajączkowski
1'
Zaczęła mecz Polonia
2'
Pierwsza akcja gości, dośrodkowanie wybił Olczak
3'
Dalekie podanie do Pieczary, ale górą obrońca. Na razie spokojne tempo meczu
4'
Niezła akcja rywali. Dalekie podanie na lewe skrzydło, przeciwnik wycofał piłkę na 11 metr. Na szczęście jego kolega za długo zwlekał z decyzją o strzale, podał do innego zawodnika, a ten uderzył bardzo niecelnie
5'
Znów akcja Olimpii lewą stronę. Teraz zakończyła się płaskim uderzeniem z narożnika pola karnego, bez problemu złapał Kowalczyk.
6'
Kolejny atak rywali. Wrzutka z prawej strony na głowę przeciwnika. Uderzenie na szczęście niecelne
11'
Na razie spora przewaga Olimpii, która dłużej utrzymuje się przy piłce
11'
Ograł polonistę Jastrzębski i został sfaulowany. Będzie rzut wolny z ok. 25 metrów.
12'
Wybronili się poloniści
13'
Teraz to nasza drużyna wykonywała rzut wolny z podobnego miejsca, ale bez zagrożenia
14'
Olimpia prowadzi
Dalekie podanie na prawą stronę. Zawodnik Olimpii zgrał głową piłkę do kolegi, ten podał płasko w pole karne. Piłka nie trafiła do adresata, ale dopadł do niej Paczkowski i z 11 metrów pokonał Kowalczyka
16'
Od razu do odrabiania strat rzucili się poloniści. Szymczak mógł być w sytuacji sam na sam, ale w ostatniej chwili ubiegł go bramkarz
16'
Jeszcze jedna okazja Polonii, po strzale głową dobra interwencja bramkarza. Będzie jeszcze rożny
18'
Bez zagrożenia po rogu
18'
Szybka akcja gości, podanie prostopadłe do napastnika. Utrzymał się przy piłce i wycofał do kolegi, ten strzelił bardzo niecelnie
19'
Sporo się ostatnio dzieje na boisku. Akcja Polonii i kolejny rożny
19'
Krótkie rozegranie, groźna wrzutka i świetna interwencja golkipera. Będzie jeszcze jeden rożny
20'
Tym razem bezpośrednie podanie w pole karne, piłką w rękach Czaplińskiego
22'
Teraz dla odmiany rożny dla gospodarzy
22'
Słaba wrzutka. Piłka minęła wszystkich i od bramki zacznie Kowalczyk
26'
Mogło być 2:0. Kilka szybkich podań i dośrodkowanie w pole karne. Ekwilibrystyczne uderzenie głową było na szczęście niecelne.
27'
Ładnie na prawej stronie odnalazł się Zajączkowski, miał dużo miejsca, ale sędzia odgwizdał spalonego.
29'
Dobra akcja Polonii. Dalekie podanie do Pieczary. Ten miał sporo miejsca i dwóch dobrze ustawionych kolegów. Zdecydował się jednak na strzał, który został zablokowany.
33'
Był rzut wolny dla rywala, ale udało się wybić piłkę. Będzie jednak rożny
34'
Piłka wybita przez Rakowskiego. Duży problem mają jednak nasi gracze z utrzymaniem futbolówki
35'
Udało się naszym graczom wywalczyć rzut wolne. Faulowany był Wiśniewski, który będzie wykonywał stały fragment gry.
36'
Krótkie rozegranie z Pieczarą, Wiśniewski ostatecznie uderzył płasko z dystansu. Bez problemu złapał Czapliński.
38'
Z indywidualną akcją ruszył Wilanowski. Ograł rywala, ale potem stracił piłkę
38'
38'
42'
W ostatnich minutach przeważa Olimpia, ale nie stwarza sobie sytuacji bramkowych. Teraz jeden z przeciwników uderzał z dystansu, ale bardzo niecelnie
43'
Miała Polonia rzut wolny. Dobrze wypatrzony został Niemyjski. Miał sporo miejsca, ale uderzył głową bardzo lekko i prosto w ręce Czaplińskiego
45'
Przerwa. Mecz w pierwszej połowie nie porwał. Mało się dzieje na boisku.
46'
Zaczęła się 2 połowa
47'
Pierwsza akcja Olimpii. Dobre podanie do napastnika na 16 metr, ale uderzenie zdecydowanie za mocne
48'
Odpowiedź Polonii. Podanie do Zycha, miał on dużo miejsca na skrzydle, ale dośrodkował fatalnie. Od bramki zacznie Czapliński
49'
Prosta strata rywali. Piłkę przejął Pieczara, zdecydował się na uderzenie z 16 metrów. W środek, po interwencji bramkarza będzie rożny.
50'
Niezła wrzutka. Uderzał Niemyjski, piłka otarła się o rywala i jeszcze jeden rożny
50'
Dośrodkowanie wybite przez rywala, będzie 3 rożny
50'
Piłka wycofana do Zajączkowski. Boczny obrońca dośrodkował z głębi, niestety jeden z naszych zawodników był na pozycji spalonej
53'
Atakowała Polonia. Chciał przerzucić piłkę Zych, ale jego podanie do Wiśniewskiego wylądowało na aucie