U rywali w składzie m. in. Choroś, Kluska i Błesznowski
Atak Polonii, ale bardzo źle dośrodkował Andrzejewski
Rożny dla rywali
8'
Pewnie wybił Wojdyga
9'
Teraz chwilowa przewaga rywali. Legionovia wywalczyła rzut wolny, ok. 30 metrów do naszej bramki. Może być groźnie
9'
Pewnie wybił WOjdyga. Polonia miała świetną szansę na kontrę, ale źle ją rozegrała
12'
Wreszcie jakaś bardzo składna akcji Polonii, niestety ostatnie podanie do Andrzejewskiego za mocne
15'
Pierwsze 15 minut za nami. Na razie żadna z drużyn nie zagroziła poważnie przeciwnikowi.
19'
Indywidualna akcja Paczuka. Ograł 3 obrońców, ale w ostatniej chwili wyłuskano mu piłkę.
24'
Bardzo dobra akcja polonistów. Niestety nasi zawodnicy przekombinowali w polu karnym rywali i ostatecznie od bramki zacznie Błesznowski
26'
Doczekaliśmy się pierwszego celnego strzału. Oddał go Mosiejko. Jednak uderzał bardzo lekko i bez problemu złapał Błesznowski.
27'
Teraz strzelał Wierzbowski, niestety minimalnie nad bramką.
30'
Teraz było niebezpiecznie pod naszą bramką. Po stracie rywal ruszył z kontrą, uderzenie z 16 metra minimalnie niecelne
38'
Najlepsza okazja polonistów. Dośrodkował Pazio, zgrał Smuga głową, ale Wierzbowski przestrzelił z 11 metrów
41'
Pierwszy celny strzał rywali. Zaatakowali rywale lewą stronę, ale strzał lekki, Leleń bez problemu złapał.
44'
Rzut rożny dla Polonii
45'
Wybili rywale. Drugie dośrodkowanie złapane przez Błesznowskiego.
45'
Przerwa. Po 1 połowie remis 0:0. Na razie bardzo spokojny mecz. Żadna z drużyn nie potrafi zdominować rywali. Lepsze okazje miała Polonia, ale niestety była nieskuteczna.
45'
Polonia rozpoczęła 2 połowę.
Informacja:
W Polonii jedna zmiana, za Wierzbowskiego Parobczyk
46'
Parobczyk szukał prostopadłym podaniem Andzrejewskiego. Daleko wyszedł Błesznowski i wybił. Z połowy do pustej bramki próbował trafić Mosiejko, ale sporo zabrakło.
47'
Świetna akcja rywali. Przeciwnik uderzył głową, ale fantastyczną paradą popisał się Leleń
55'
Rzut rożny dla Legionovii
55'
Na szczęście bardzo złe dośrodkowanie, zacznie od bramki Leleń
60'
Druga zmiana w Polonii. Za Smugę Słoma
60'
I już pierwsza okazja Słomy. Dostał piłkę przed polem karnym, miał dużo miejsca, ale uderzył słabo. Dodatkowo piłka odbiła się od obrońcy i pewnie złapał Błesznowski.
62'
Parobczyk faulowany 20 m. przed bramką gości. Będzie dobra okazja dla Polonii
63'
Niestety Parobczyk trafił prosto w mur. Potem jeszcze jedna jego próba. Znacznie lepsza, piłka minimalnie minęła słupek.
64'
I przenosimy się pod 2 bramką, rożny dla Legionovii
65'
Sprytnie goście rozegrali rożny, ale nic ostatecznie z tego nie wynikło
65'
3 zmiana w Polonii, za Andrzejewskiego Wyszkowski
69'
Znów faulowany Parobczyk, prawie na linii karnego. Będzie wolny dla Polonii.
69'
Strzelał Mosiejko, ale prosto w głowę obrońcy
71'
Rożny dla Polonii
71'
Wybił obrońca i jeszcze jeden róg
72'
Niestety znów wybili obrońcy
73'
73'
Z problemami, ale złapał Leleń
74'
Świetny strzał Piątka, ale Błesznowski wybił na rożny
75'
Znów dobra interwencja bramkarza gości, który wypiąstkował daleko piłkę
79'
Świetną kontrę wyprowadził Wojdyga. Przebiegł pół boiska, ale dośrodkowanie było odrobinę za mocne dla Paczuka.
80'
Bardzo groźna kontra gości, na szczęście zakończona lekkim strzałem w Lelenia
83'
Teraz szybki atak polonistów. Niestety nikt nie zdołał przeciąć dośrodkowania Parobczyka
85'
Faulowany Wojdyga, będzie wolny z ok. 35 metrów
86'
Słabe dośrodkowanie, a do tego faulowany bramkarz
88'
Rożny dla Legionovii
88'
Faulowany nasz zawodnik, wolny dla Polonii
90'
Sędzia doliczył 3 minuty
90+'
Legionovia wychodzi na prowadzenie
90+'
Koniec
Informacja:
Coś niesamowitego. Polonia straciła piłkę na kilka sekund przed końcem. Rywal wyprowadził zabójczą kontrę, jeden z przeciwników pokonał Lelenie świetnym strzałem z pola karnego.