K.Pieczara
R.Parobczyk

Przebieg:
Informacja:
Nareszcie rozpoczynają się rozgrywki III ligi, w pierwszym meczu Polonia na własnym boisku podejmie Victorię Sulejówek.
Informacja:
U rywala latem doszło do wielu zmian, z klubem pożegnało się 10 piłkarzy, a na ich miejsce przyszło 9 nowych zawodników. Największą stratą wydaje się jednak odejście Łukasza Chmielewskiego do Pelikana Łowicz, zastąpił go Krzysztof Dębek z Legii II.
1'
Zaczęli poloniści
5'
Strata polonistów po wyrzucie z autu, rywal uderzył z dystansu, ale prosto w Balawajdera
6'
Mogła odgryźć się Polonia po przejęciu piłki, ale źle podawał Wilanowski
7'
Niepewna interwencja Balawajdera i będzie rzut rożny dla Victorii
7'
Było małe zamieszanie po rogu, ale wyjaśnił Zajączkowski
9'
Rożny dla Polonii, dopadł do dośrodkowanej piłki Kluska, ale z woleja uderzył zdecydowanie za mocno
14'
Na razie dłużej przy piłce utrzymają się goście, ale nie przekłada się to na stworzone sytuacje
16'
Powinno być 1:0 dla Victorii. Kluska trafił w rywala, dodatkowo poślizgnął się ZEmbrowski, ale w sytuacji sam na sam świetnie obronił Balawejder, a dobitkę zablokował jeden z obrońców.
18'
Wreszcie akcja Polonii, z boku dogrywał Sauczek, do wybijanej piłki dopadł Kluska, który uderzył bardzo niecelnie
24'
Kolejna akcja Sauczka, ale znów nikt nie dopadł do dośrodkowanej piłki
27'
Kolejny atak "Czarnych Koszul". Piłkę przejął Maślanka, podał do będącego w polu karnym Pieczary, ale ten uderzył bardzo niecelenie.
31'
Pieeeeeeeeczara!
Informacja:
Piłkę na prawym skrzydle dostał Małek, który dośrodkował idealnie na głowę Pieczary. Nasz napastnik bez problemu pokonał Puska.
34'
Będzie rzut wolny dla Victorii z okolic 35 metra
38'
Nerwowo zachowali się poloniści przy rozegraniu piłki, wszystko zakończyło się bardzo niecelnym uderzeniem z dystansu
Informacja:
Przepraszamy za kłopoty techniczne, pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0. Za kilka minut zacznie się druga część
46'
Zaczęła Victoria.
47'
Olczaaaak!
Informacja:
Świetna kontra Polonii, Małek prostopadle zagrał do Olczaka, który potężnym uderzeniem z 16 metrów pokonał bramkarza
55'
Świetna akcja polonistów zakończona podaniem do Małka, ale ten uderzył niecelnie
56'
Znów kontra Polonii, ale w ostatniej chwili zablokowany Kluska
56'
Kolejny debiutant na boisku, Babiński za Zajączkowskiego
60'
Polonia dalej dobrze kontratakuje, teraz piłkę prze polem karnym dostał Pieczara, ale uderzył niecelnie
63'
Składna akcja Victorii zakończona uderzeniem z bardzo ostrego kąta, piłka minimalnie minęła słupek
68'
Był rzut rożny dla Victorii, ale fatalnie wykonany, piłka wyleciała na aut
74'
Wocial strzela kontaktowego gola
Informacja:
Rywale wrzucili piłkę z lewej strony, zapanował chaos w polu karnym, najlepiej odnalazł się Wocial, który ładnym strzałem z półobrotu nie dał szans Balawajderowi
85'
Świetna indywidualna akcja Małka zakończona dośrodkowaniem prosto w ręce Puska
87'
Mogło być 2:2. Świetnie dośrodkował jeden z rywali, ale przeciwnik fatalnie spudłował, uderzając głową
89'
Bardzo groźne dośrodkowanie z wolnego piłkarza Victorii mogło zamienić się w bramkę, ale piłka minimalnie minęła słupek