Świt Nowy Dwór Maz. - Polonia Warszawa
1 : 1
41'K.Wiśniewski - 77'D.Smuga

Informacja:
W Polonii drobne zmiany - Mosiejkę, Radzińskiego i Niewiarowskiego zastępują Kujawa, Smuga i Pazio.
1'
Zaczęli rywale
2'
Dobra akcja Kujawy i Paczuka, mamy rzut rożny.
2'
Świetna wrzutka na głowę Wełny, ale z bliska spudłował
6'
Odpowiedź Świtu, dobre dośrodkowanie. Na szczęście uderzenie głową minimalnie niecelne.
6'
Bardzo dobra kontra polonistów, niestety nie zabrał się z piłką Kujawa, a potem strzał Marcinho zablokowany.
7'
Od razu akcja Świtu, było 2 na 1, ale w porę wrócił Piątek i przeciął podanie.
7'
Miał rzut rożny Świt, było małe zamieszanie, ale ostatecznie od bramki zacznie Abramowicz.
8'
Groźny atak polonistów. Z lewej strony dośrodkował Smuga, piłka spadła pod nogi Kujawy, który oddał futbolówkę koledze. Wszystko skończyło się celnym uderzeniem, który złapał bramkarz.
12'
Kolejna zmarnowana akcja przez polonistów. Nasi zawodnicy przejęli piłkę w środku pola. Marcinho wypuścił Smugę, ale ten strzelił lekko i prosto w środek.
15'
Znów akcja polonistów ze strzelnym strzałem. Tym razem swoich sił próbował Marcinho, ale ponownie uderzenie w sam środek bramki.
17'
Teraz akcja Świtu, dośrodkowanie w nasze pole karne, ale poradzili sobie obrońcy i spokojnie piłkę złapał Abramowicz.
22'
Rzut rożny dla rywali
22'
Ogromne szczęście Polonii. Najpierw po uderzenie głową rywala piłka trafiła w słupek, potem dobitka zatrzymała się na poprzeczce.
27'
[zolty] Ostry faul Wełny i ma Świt blisko naszej bramki rzut wolny
27'
Strzał prosto w mur
30'
Złe podanie Wełny do Abramowicza i ma rzut rożny Świt
31'
Ponownie poprzeczka ratuje polonistów. Mieli poloniści szansę na kontrę, ale ją zepsuli.
35'
Kolejna okazja na kontrę, niestety Marciniec nie zdecydował się na podanie, a potem został dogoniony przez obrońcę.
36'
W ostatnich minutach Świt przeważa. Ma Polonia problem z utrzymaniem się przy piłce.
41'
Świt na prowadzeniu
Informacja:
Wydawało się, że Polonia przetrwała trudniejszy moment, ale niestety rywal strzelił gola. Długa piłka na lewą stronę, nie powstrzymał rywala Wojdyga. Piłka została zagrana wzdłuż bramki i z bliska Wiśniewski wpakował piłkę do bramki.
45'
Przerwa
46'
Zaczęła Polonia drugą połowę
Informacja:
Już 2 zmiany w przerwie - za Marcinho RAdziński, a za Wojdygę Górski
50'
Znów słupek ratuje polonistów. Prosta strata Górskiego, ale rywale tego nie wykorzystali.
51'
Miała Polonia rzut wolny, ale faulował Wełna
52'
Trochę zmian wprowadził trener Wesołowski, w pierwszej połowie w ataku grali Smuga z Kujawą, a Paczuk na skrzydle. W II połowie natomiast na prawej obronie oglądamy Górskiego.
55'
Atakuje od kilku minut Polonia, ale na razie bez konkretów.
57'
Rzut wolny dla Polonii, ok. 35 metrów do bramki
58'
Świetna okazja dla polonistów, ale strzał naszego zawodnika zablokowany
59'
Dobra wrzutka z prawej strony Górskiego, ale głową niecelnie uderzył Radziński
59'
Niebezpieczna strata Marcińca, ale na miejscu był Piątek, który na ciało przyjął groźny strzał
62'
Faulowany Radziński i mamy rzut wolny, ok. 35 metrów do bramki
62'
Smuga niestety prosto w mur.
Informacja:
Kolejne zmiany - za Marcińca i Mikołajewskiego, Roguski i Goliński.
68'
To powinno być 1:1. Świetna piłka od Kujawy do Smugi. Ten był w sytuacji sam na sam, ale postanowił odgrywać do Radzińskiego, we wszystko wmieszał się niestety obrońca.
70'
Rzut rożny dla Świtu
71'
Dwa dośrodkowania w nasze pole karne, oba wybite.
72'
Bardzo dobre zgranie Radzińskiego do Pazio, ten ściął do środka, niestety długo zwlekał ze strzałem i został zablokowany.
73'
Teraz próba Kujawy z dystansu, ale nad bramką.
76'
Kolejna niewykorzystana kontra polonistów, tym razem zablokowany strzal z dystansu Piątka.
77'
Smuuuuuuuuuga!
Informacja:
Nareszcie poloniści dopięli swego. Długo wstrzeliwali się poloniści, ale wreszcie uderzenie z dystansu przyniosło bramkę. Tuż przy słupku z 26 metrów uderzył Daniel Smuga.
79'
To powinno być 2:1 dla Polonii. Miała Polonia przewagę liczebną, ale Paczuk nie miał pomysłu na rozegranie kontry i stracił piłkę.