Zaczęła Polonia
2'
Pierwszy atak rywali i ma Sokół rzut rożny
Informacja:
Dobra wrzutka, ale wypiąstkował Leleń. Sokół utrzymał się przy piłce, na szczęście strzał rywala z dystansu niecelny
4'
Kolejny atak Sokoła, ale rywal źle przyjął piłkę i zaczął od bramki Leleń
6'
Teraz atakuje Polonia, mamy aut blisko pola karnego rywali
7'
Rzut rożny dla Polonii
7'
Nie najlepiej rozegrany rożny i złapał bramkarz. Potem bardzo groźna kontra rywali, ale w ostatniej chwili rywal został zatrzymany przez naszych obrońców.
9'
Dobra akcja polonistów. Ładnie odnalazł się na skrzydle Andrzejewski, ale dośrodkowanie za mocne.
15'
Bardzo dobra okazja polonistów. Świetnie rozegrana akcja. Wojdyga dośrodkował do Paczuka, ten zgrał do Piątka. Strzał naszego zawodnika niestety zablokowane, jest jeszcze rożny.
16'
Krótkie rozegranie i jeszcze jeden korner
17'
Całkiem dobre dośrodkowanie Pazio, ale strzał Wełny niecelny
26'
W ostatnich minutach delikatna przewaga Polonii, ale nie za wiele z niej wynika. Poloniści popełniają błędy w końcowej fazie ataku
30'
Świetna indywidualna akcja Słomy. Ograł trzech rywali, ale dośrodkowanie wybite przez rywala. Mamy jeszcze rożny
30'
Wybili niestety rywale, potem jeszcze jedna wrzutka i znów rywale górą
33'
Przez kilka minut nie schodziła Polonia z połowy rywala, ale niestety nie udało się oddać strzału
42'
W ostatnich minutach nie dzieje się wiele pod bramki. Gra toczy się w środku pola. Obie drużyny mają problem ze stworzeniem zagrożenia. Polonia będzie mieć teraz rzut wolny z ok. 40 metrów
45'
Dobre dośrodkowanie, ale ostatecznie piłka w rękach Kanieckiego
45'
Przerwa
Informacja:
Pierwsza połowa bardzo wyrównana. Żadna z drużyn nie potrafiła poważnie zagrozić rywalowi.
46'
Zaczął Sokół drugą połowę
48'
Rzut rożny dla Sokoła
49'
Bardzo złe dośrodkowanie, Leleń zacznie od własnej bramki
50'
Sokół wywalczył drugi rzut rożny
51'
Lepsza wrzutka, ale złapał Leleń
53'
Faulowany Andzrejewski, rzut wolny blisko pola karnego rywala
54'
Bardzo dobra wrzutka Wojdygi, ale strzał głową Pazio obroniony
57'
Miała Polonia świetną kontrę. Bardzo dobrze akcję rozpoczął Piątek. Z piłką pognał Andrzjewski, ale niestety fatalnie uderzył.
61'
Będzie rzut wolny dla Sokoła, ok. 35 m. do bramki Polonii
62'
Bez większego zagrożenia
67'
Bardzo dobra kontra Polonii. Wyszkowski dograł do Kujawy, który uderzył głową, ale za lekko, aby zaskoczyć Kanieckiego
70'
Świetne zgranie do Wyszkowskiego. Nasz zawodnik pognał na bramkę, ale jego strzał w ostatniej chwili niestety zablokowany
71'
Teraz groźnie było pod naszą bramką. Wełna zablokował strzał z dystansu, ale piłka trafiła do jednego z graczy Sokoła. Strzał z pola karnego był jednak bardzo niecelny.
76'
Karny dla Polonii!
Informacja:
Wrzutka Wyszkowskiego do PAczuka.Ten przyjął piłkę i się zastawił, a obrońca w niego wpadł i sfaulował.
77'
Moooooooooosiejko!
Informacja:
Nie pomylił się Mosiejko z 11 metrów
78'
Szybko poloniści mogli stracić bramkę. Dwa ogromne błędy obrońców. Pazio zagrał za krótko do Golińskiego, który się poślizgnął. W sytuacji sam na sam genialnie obronił Leleń, a potem razie z Wełną wybronili dobitkę.