Dobre wiadomości z Karczewa, Polonia II pokonała 5:3 Mazur II Karczew
7'
Bardzo dobrą akcję rozgrywali poloniści, ale ostatnie podanie Andrzejewskiego minimalnie za mocne.
8'
Kolejny atak polonistów. Piątek miał dużo miejsca przed bramką, ale zamiast uderzać, zdecydował się na podanie, które było niecelne.
12'
Cały czas atakują poloniści, ale szwankuje ostatnie podanie.
13'
Okazja Andrzjewskiego, ale jego strzał zablokowany. Będzie jeszcze rzut rożny.
14'
Wyblokowany Kujawa i jeszcze jeden rożny
14'
Nienajlepsza wrzutka Parobczyka i ruszył Znicz z kontrą, ale Piątek ją zatrzymał
15'
Chwilę później jeszcze jeden faul, ma Znicz wolny z ok. 30 metrów.
15'
Było bardzo groźnie. Leleń nie złapał piłki, ale szybko naprawił swój błąd. Potem poloniści ustawieni na linii bramkowej zdołali wybić piłkę. Będzie rożny.
16'
Znów dobre dośrodkowanie, ale wybronili się nasi zawodnicy. Ma jeszcze Znicz aut.
17'
Chwilę przycisnął Znicz, ale odzyskała piłkę Polonia
19'
Wyrównał się mecz. Znicz podszedł wyżej i mają poloniści problem z rozegraniem piłki.
21'
Najlepsza szansa Polonii. Świetna wrzutka Parobczyka, głową bardzo dobrze uderzył Paczuk, ale genialnie interweniował Radziński.
22'
Chwilę później z kontrą ruszył Znicz, zatrzymał ją faulem Goliński.
28'
Z bardzo groźną kontrą ruszył Znicz, ale zatrzymał ją w świetnym stylu Pazio. Potem ruszyła Polonia i faulowany Andrzejewski. Wolny blisko bramki Znicza, dobra okazja.
29'
Bezpośrednie uderzenie Mosiejki, obronił bramkarz. Mamy jeszcze aut.
30'
Mała kopanina po aucie, wszystko zakończyło się niecelnym uderzeniem z dystansu Piątka.
30'
Składna akcja polonistów. Sporo miejsca miał Paczuk na skrzydle. Piłkę polu karnym dostał Mosiejko, ale nie zdołał jej oddać do dwóch niepilnowanych graczy.
31'
Znicz ruszył z kontrą 4 na 3, ale spokój zachował Goliński, który razem z Pazio zatrzymał rozpędzonego rywala.
37'
Miała Polonia bardzo dobrą szansę na kontrę. Z piłką ruszył Parobczyk, ale niecelnie podawał do Kujawy.
39'
Teraz dobra akcja Znicza. Płaskie podanie wzdłuż linii bramkowej, ale złapał Leleń.
45'
[gwzidek] Przerwa
Końcówka meczu była bardzo wyrównana, dużo walki w środku pola i mało okazji. Polonia po dobrym początku spuściła z tonu.
46'
Zaczął Znicz.
46'
Znicz bardzo dobrze zaczął. Od razu zaatakował Polonię i wywalczył rzut rożny, ale stały fragment był słabo wykonany.
52'
Bardzo groźna kontra po stracie Parobczyka. Piłkę odebrał Mosiejko, ale potem Pazio stracił i znów było grożnie. Jest rzut rożny dla Znicza.
53'
Piłka w rękach Lelenia
54'
Wreszcie jakiś atak polonistów, ale niecelnie podawał Andrzejewski
55'
Znicz ruszył z kontrą, ale zatrzymał ją Mosiejko. Oznacza to, że w środę nie zagra z Pelikanem.
57'
Faul polonisty przed polem karnym. Będzie rzut wolny dla Znicza, może być groźnie.
60'
Strzał prosto w mur
Przy okazji wspomnianego faulu poważnie ucierpiał jeden z rywali, ma rozbity łuk brwiowy i leży poza linią. Przeciwnik zderzył się głową z Mosiejko, który też nie będzie mógł kontynuować gry.
60'
Na boisku Smuga i Wyszkowski, za Mosiejkę i Andrzejewskiego.
65'
Kolejna kontra Znicza. Dobrze rywala blokował Wojdyga i goście mają rzut rożny.
66'
Wybili poloniści i jeszcze jeden rożny
66'
Było małe zamieszanie, ale ostatecznie wybronili się poloniści.
Za Parobczyka Wierzbowski
70'
Zaczyna przeważać Znicz i kolejny rożny dla gości
71'
Za mocne dośrodkowanie i zacznie Leleń
73'
Polonia miała rzut wolny z okolic połowy i było bardzo groźnie. Wojdydze zabrakło centymetrów do strzelenia goli. Mamy jeszcze rożny.
73'
Znów niebezpiecznie, ale zablokowany Pazio. Jeszcze jeden róg.
74'
To już powinna być bramka. Radzikowski świetnie obronił strzał Kujawy, na pustą bramkę dobijał Górski, ale wybił ją któryś z obrońców z linii bramkowej.
77'
Kolejny rzut rożny dla Znicza.
78'
Słabo wykonany stały fragment gry. Potem Polonia miała szansę, ale źle zachował się Wierzbowski.
80'
Duży błąd Lelenia, który chcąc podać Piątkowi, wybił na rzut rożny
80'
Było groźnie, ale ostatecznie strzał rywala niecelny.
87'
Faulowany Niewiarowski, mamy rzut wolny
87'
Niestety fatalna wrzutka, prosto na głowę pierwszego obrońcy
89'
Teraz 100% okazja Znicza. Źle rozegrał Górski. Rywal wyszedł sam na sam, strzelił obok Lelenia, ale Górski naprawił swój błąd i wybił z linii bramkowej.
90'
Sędzia doliczył 4 minuty
90'
Będzie chyba rzut karny dla Znicza, dziwna decyzja sędziego
Karny dla rywala... Wg sędziego Pazio faulował rywala
90'
Znicz prowadzi
94'
Kończymy mecz w dziewiątkę. Wojdyga dostał żółtą za dyskusję z sędzią i chwilę potem za faul. Wylatuje też Goliński za dyskusje.