Marcinho (59.P.Paczuk)
K.Pieczara

S.Olczak
K.Pieczara

Trener zareagował na słabą grę ze Świtem. Miejsce w składzie stracili Paczuk i Niewiarowski. Za nich zagrają Koton i Marcinho.
Dodatkowo na nowej pozycji zagra Kluska, który ze środka został przesunięty na wahadło.
1'
Mecz rozpoczął się
2'
Pierwsza akcja gospodarzy. Dał się ograć Mikołajewski, ale naprawił błąd.
3'
Świetna akcja Polonii. Dużo miejsca miał Piątek, ale strzał zablokowany. Dobitka Kotona za lekka.
4'
Rzut rożny dla Polonii.
5'
Znów blisko gola nasza drużyna. Niestety strzał Kluski za mocny.
9'
Dobra akcja Polonii na prawej stronie, ale bramkarz uprzedził naszego gracza.
10'
Rzut rożny dla rywali.
11'
Zdołali wybić poloniści, ale jeszcze wcześniej faul rywala.
11'
Całkiem dobre 10 minut za Polonia. Nasza drużyna przeważa, ale brakowało skuteczności.
12'
Różny dla polonistów.
13'
Wyniki rywale, sprzed ponad karnego pięknie uderzył Koton, ale fenomenalnie interweniował bramkarz.
14'
Drugi rzut rożny nie spowodował większego zagrożenia.
16'
Atak rywali, ale za głębokie dośrodkowanie i złapał Brudnicki.
17'
W odpowiedzi Polonia, z podobnym skutkiem. Za mocno wrzucił Kluska.
20'
Na chwilę przycisnął Ursus, ale obrona Polonii była szczelna, aż w końcu rywal zagrał w aut.
22'
Groźna akcja gospodarzy. Uderzenie z dystansu z trudem wybronił Brudnicki.
24'
Będzie groźnie, rzut wolny dla rywali blisko naszego pola karnego.
24'
Wybił Mikołajewski, jeszcze będzie różny.
25'
Bardzo blisko gola, po uderzeniu głową piłka przyleciała tuż obok słupka.
26'
Teraz rzut wolny dla Polonii, ok. 30 metrów od bramki.
27'
Słabe dośrodkowanie, ale trwała akcja Polonii. Świetnie rozegrali nasi zawodnicy po lewej stronie, ale z ostrego kąta Marcinho nie był w stanie pokonać bramkarza.
28'
Ruszył z kontrą Ursus. Było bardzo groźnie, ale jakoś zdołali poloniści zatrzymać rozpędzonych rywali.
30'
Niefrasobliwie zachowali się nasi gracze po wyrzucie z autu rywali, ale na szczęście przeciwnik nie zdołał oddać strzału. Wyrównał się mecz.
33'
Ładna akcja Polonistów, ale nie zdołał przyjąć Piątek i tylko różny.
33'
Dobre dośrodkowanie, ale strzał naszego obrońcy zatrzymał się na graczu Ursusa.
34'
Kolejny atak naszej drużyny, ale Pazio uderzył z dystansu zdecydowanie za mocno.
39'
Bardzo groźne uderzenia rywala z dystansu, ale kapitalna parada Brudnickiego
42'
Coraz bardziej nerwowo na boisku, mnożą się faule.
43'
Sytuacja sam na sam Marcinho, niestety podanie było trochę za mocne i strzał końcówką buta obronił golkiper.
44'
Chwilę później kolejny atak polonistów, ale znów uratował wszystko bramkarz.
45'
Teraz było niebezpiecznie pod naszą bramką. Ursus domagał się karnego, ale sędzia puścił grę.
45'
Przerwa
Dużo się dzieje, ale do przerwy remis. Poloniści bardzo dobrze zaczęli, ale potem zaczął się odgryzać Ursus. Niemniej Poloniści mogą żałować, że nie wykorzystali żadnej z okazji.
46'
Zaczęła Polonia.
47'
Świetna akcja Pieczara, ale górą bramkarz i tylko różny
47'
Wybili rywale, ale piłka szybko wróciła w pole karne i jeszcze jeden różny.
48'
Krótkie rozegranie i wszystko skończyło się bardzo lekkim strzałem głową.
53'
Dużo podań wymienili poloniści, niestety uderzenie z dystansu Pazia niecelne.
53'
Kolejny atak polonistów i mamy rzut rożny.
54'
Za mocne dośrodkowanie naszego gracza.
56'
Niebezpieczny centrostrzał rywala, ale na szczęście nad bramką.
58'
Rzut wolny dla rywali, blisko chorągiewki.
58'
Złe dośrodkowanie i zacznie Brudnicki.
61'
Atakowała Polonia, ale nie wyniknęło z tego żadne zagrożenie.
63'
Strzał z dystansu Pieczary, ale prosto w ręce bramkarza.
64'
Rzut wolny dla rywali, ok. 30 metrów
65'
Sprytne rozegranie, ale strzał z dystansu zatrzymał się na Mikołajewskim
67'
Mogło być groźnie pod bramką Brudnickiego, ale rywal nie trafił głową w piłkę. Przygasła Polonia w ostatnich minutach.
68'
Próba z dystansu Wełny, ale bardzo niecelnie.
72'
Atak gospodarzy, ale strzał rywala bardzo niecelny
76'
Rzut wolny dla rywali z ok. 35 metrów
77'
Ciekawe rozegranie, ale strzał z dystansu pewnie złapał Brudnicki.
79'
Po aucie okazję miał Parobczyk, ale uderzenie sprzed pola karnego niecelne.
80'
Pieeeeeeeczara
Akcja lewą stronę, piłkę w polu karnym przejął Pieczara i płaskim strzałem pokonał bramkarza.
83'
Pieczara bramkę przypłacił kontuzją, zmienił go Radziński.
84'
Wybili rywale, ale był jeszcze jeden rzut wolny. Niestety faul jednego z polonistów.
88'
Bardzo groźna akcja Ursusa, ale ofiarny wślizg Wełny uratował Polonię
89'
Teraz okazja Radzińskiego, strzał z woleja niestety niecelny
90'
Paaaaaaaaczuk!
Przejęli piłkę poloniści po wybiciu bramkarza. Paczuk zamiast strzelec oddał piłkę Parobczykowi. Wydawało się, że wszystko trwa już za długo, ale Parobczyk oddał Paczukowi i ten z bliska podwyższył prowadzenie.