M.Małek
W.Żęgota

Przebieg:
Informacja:
Dzisiaj ostatni mecz w sezonie. Polonia, która nie przegrała od 6 meczów, ale i nie wygrała od 4, zmierzy się z Mazurem Ełk. Rywal w 4 ostatnich spotkaniach przegrał 3 razy.
Informacja:
Dla obydwu drużyn mecz ma duże znaczenie. Jeśli Polonia wygra albo zremisuje, dostanie z PJS 100 tys. zł więcej (w przypadku wygranej Huraganu Morąg nawet porażka nie będzie mieć dla Polonii negatywnych konsekwencji w PJS). Dla Mazura stawka jest jeszcze większa, 3 punkty mogą zapewnić im utrzymanie i 400 tys. zł. Ełczanie muszą jednak liczyć jeszcze na stratę punktów Huraganu.
Informacja:
Obie ekipy do meczu nie przystąpią w najmocniejszych składach. W Polonii brakuje Sauczka, który wedle słów trenera jest chory na anginę.
Informacja:
W przypadku Mazura lista nieobecnych jest dłuższa, przerzedzona została linia obrony rywala. Wypadło z niej 4 ważnych zawodników - za kartki Hubert Kalicki, Ołeksandr Berezowskyj, Hubert Molski (kapitan) oraz z powodu kontuzji Kacper Jagłowski. Za kartki nie zagra też wyróżniający się pomocnik - Bartosz Gużewski.
1'
Zaczął Mazur
1'
Aut dla Mazura blisko pola karnego Polonii
2'
Szybka strata rywali, piłka dla Polonii
3'
Świetna okazja dla rywala po błędzie obrońcy, w sytuacji sam na sam górą Balawejder
5'
Dobra akcja po przejęciu Maślanki, ale za długo zwlekał Wasilewski i stracił.
8'
Polonia przeważa, ale bez konkretów
10'
Indywidualna akcja Małka, dośrodkowanie zablokowane
11'
Świetna wrzutka Maślanki, strzał Pieczary zablokowany i będzie rożny
11'
Strzał Pieczary nożycami broni bramkarz, będzie jeszcze jeden rożny
13'
Za krótka wrzutka i ruszył Mazur z kontrą, na szczęście rywale szybko stracili piłkę
14'
Niebezpieczna akcja gości, ostatnie podanie było jednak wyjątkowo niecelne
15'
Wolny dla Polonii z ok. 30 metrów
16'
Za głębokie dośrodkowanie i wypiąstkował bramkarz
18'
Strzał jednego z rywali z dystansu, piłka przeleciała daleko od bramki Polonii
24'
Będzie rożny dla Polonii
25'
Bez problemu złapał bramkarz i Mazur ruszył z kontrą
25'
Strzelał rywala z ostrego kąta, broni Balawejder i będzie rożny
26'
Wybił głową Pieczara
28'
Ładnie odnalazł się po prawej stronie Zajączkowski, ale niecelnie wrzucił
30'
Miał szansę Pieczara, ale uderzenie z dystansu zablokowane
31'
Krótka przerwa na picie
33'
Z dystansu uderzał Kluska, ale trochę za mocno.
35'
Teraz z dystansu strzelał Babiński, ale pięknie obronił bramkarz
36'
W odpowiedzi uderzał sprzed pola karnego jeden z gości, bardzo niecelnie.
40'
Po rożnym Polonii Mazur ruszył z kontrą, było małe zamieszanie w naszym polu karnym, ale udało się wybić Olczakowi
42'
Wasilewski faulowany, będzie wolny z ok. 20 metrów
42'
Po wrzutce faulował Szabat
45'
Bardzo dobra akcja Mazura, ale w ostatniej chwili podanie złapał Balawejder
45'
Przerwa. Dosyć słaba pierwsza połowa, mało klarownych sytuacji
46'
Zaczęła Polonia. Jedna zmiana w składzie
47'
47'
Za mocna wrzutka, zacznie od bramki bramkarz
50'
Ostre dośrodkowanie rywala, wybił na róg Balawejder
51'
Krótkie rozegranie i niecelne dośrodkowanie
55'
Kolejna próba z dystansu Pieczary, bardzo niecelnie
57'
Niebezpieczna akcja Mazura, ale dobrze wyblokowany rywal
56'
Świetna wrzutka Maślanki, z bliska uderzał Piezcara, ale trafił w rywala
60'
Wymienili poloniści kilka podań z pierwszej piłki, uderzył z dystansu Kluska, będzie rożny
61'
Pierwsze dośrodkowanie wybite, poprawka lepsza. Sam na przed bramkarzem był Szabat, ale trafił nieczysto
63'
Mają przewagę poloniści, ale brakuje dokładności. Teraz Babiński dośrodkował zdecydowanie za mocno
64'
Kolejny atak "Czarnych Koszul". Ograł rywala Kluska, ale wrzucił za mocno
66'
Mocne uderzenie z dystansu Kluski, minimalnie niecelne
68'
Po szybkim wyrzucie z autu w polu karnym znalazł się Małek, ale płaskie podanie nie dotarło do kolegów
70'
Będzie wolny dla Polonii blisko pola karnego Mazura
71'
Pieeeeeeeeczara!
Informacja:
Świetne dośrodkowanie na głowę Pieczary, który z bliska kieruje piłkę do bramki.
72'
Od razu rzucił się do odrabiania strat Mazur, będzie rożny
72'
Bez zagrożenia, zacznie od bramki Balawejder
76'
Ograł polonistów jeden z rywali, ale strzał z 18 m. nieznacznie minął naszą bramkę
78'
Ostry faul na Małku, będzie wolny z ok. 30 metrów
Informacja:
Wcześniej przerwa na picie
78'
Zakotłowało się po wrzutce, ale żaden z zawodników Polonii nie zdołał oddać strzału.