Polonia Warszawa - Śląsk II Wrocław
2 : 1
34'Ł.Piątek 69'M.Kluska - 66'M.Kurowski

M.Michalski Y.Matsenko

Znamy skład Polonii. W Polonii debiutuje Filip Balcewicz, który zastąpi Mikołajewskiego. Do tego na ławce jest powracający po kontuzji Pieczara.
Śląsk II bez Patryka Szwedzika, który w pierwszej kolejce wiosny zdobył 3 bramki i miał zastąpić najlepszego strzelca - Bergiera (ten odszedł do GKS-u Katowice).
1'
Zaczęła Polonia
1'
Pierwszy atak gości, ale czujny Marciniec przeciął podanie przed naszym polem karnym
4'
Na razie napór gości i ma teraz Śląsk II rożny.
5'
Krótkie rozegranie, potem wrzutka w nasze pole karne, mały chaos i zacznie Lemanowicz
9'
Na razie obraz gry nie zmienia się, to Śląsk II przeważa
10'
Teraz wreszcie Polonia zaczyna się dłużej utrzymywać przy piłce, mamy aut blisko pola karnego rywali
11'
Daleki wrzut w pole karne rywali, mały bilard w polu karnym, ale wybili obrońcy
15'
Balcewicz nie trafił w piłkę, rywal pognał lewą stroną, podał w pole karne, ale napastnika Śląska II uprzedził Lemanowicz
15'
Strzał z dystansu rywali, pewnie łapie nasz bramkarz
16'
Prosty błąd rywala, przejął Fidziukiewicz, ale nie udało mu się ograć 2 obrońcy i ostatecznie stracił piłkę
17'
To powinno być 1:0 dla Polonii. Ładne prostopadłe podanie do Fidziukiewicza, ale będąc sam na sam z bramkarzem, trafił w jego nogi.
18'
Kolejna zmarnowana okazja polonistów. Nasz zespół świetnie wyszedł z kontrą. Mieliśmy przewagę liczebną na połowie rywali, ale Fadecki za daleko wypuścił sobie piłkę i zdążył obrońca.
20'
Odpowiedź rywali. Przeciwnik mijał naszych graczy jak tyczki i wbiegł w pole karne, ale w końcu został zatrzymany.
21'
Znów było blisko gola dla Polonii. Na lewej stronie rywal ograł Biedrzycki, dograł w pole karne, a tam Piątek uderzył głową w ekwilibrystyczny sposób, ale obok bramki.
27'
Kolejny atak polonistów. Podanie prostopadłe w pole karne, próbował się obrócić z piłką Fidziukiewicz, ale wyblokował go obrońca.
28'
Prosta strata Biedrzyckiego i ratuje się faulem. Wolny dla rywali, ok. 30 m. do bramki Polonii.
29'
Michalski wybija na rożny.
29'
Było groźnie, ale wybili poloniści. Jeszcze jeden rożny.
30'
Nie mogą poloniści oddalić zagrożenia, kolejne rożny dla gości.
31'
Potężne uderzenie rywala sprzed pola karnego, wysoko nad bramką.
32'
Zaatakowała Polonia i teraz my mamy rzut rożny
33'
Bez zagrożenia, Śląsk II przy piłce
34'
Piąąąąąąąąąąątek!
Prosta strata rywali na swojej połowie. Piłka dotarła do Fidziukiewicza, ten oddał na do Piątka, który w sytuacji sam na sam nie pomylił się.
36'
Rożny dla gości
Śląsk będzie grał w 10.
Śląsk krótko rozegrał rzut rożny. Potem poszło dośrodkowanie w pole karne. Wybijał głową Biedrzycki, ale spóźniony rywal trafił naszego wahadłowego nogą w głowę. Zobaczył za to czerwoną kartkę. Biedrzycki był długo opatrywany, ale schodzi o własnych siłach.
40'
Biedrzycki wrócił na boisko
40'
Biedrzycki mógł strzelić gola. Po dośrodkowaniu Fadeckiego z piłką minął się bramkarz, głową uderzył Biedrzycki, ale odrobinę za mocno.
45'
Sędzia dolicza 2 minuty
45+'
Przerwa
Teraz oficjalnie żegnany jest Adam Pazio
46'
Zaczęła się 2 połowa
46'
Od razu atak polonistów, ostre dośrodkowanie wybił bramkarz
47'
W odpowiedzi atakują rywale, ale wybijają poloniści
52'
Wolny dla Polonii, blisko pola karnego rywali.
52'
Kluska uderzył, niestety tuż obok bramki.
54'
Atak Polonii, potężne uderzenie Piątka sprzed pola karnego, ale bramkarz dał radę wybić na rożny.
55'
Bez większego zagrożenia po rożnym
62'
Pierwsza zmiana w Polonii. Za Michalskiego Bajdur.
62'
Przez kilka minut atakowali goście, ale dośrodkowania były wybijane przez naszych obrońców.
65'
Kapitalna akcja polonistów. Świetne długie zagranie Bajdura do Kluski, potem jeszcze lepsze prostopadłe podanie do Fidziukiewicza, ale ten w sytuaccji sam na sam znów trafia w bramkarza
66'
Kolejny atak polonistów, mamy rożny
66'
Porsta strata polonistów przy krótkim rozegraniu rożnego, ale kontra rywali nieudana
66'
Remis...
Szybko zemściła się niewykorzystana sytuacja. Rywal dośrodkował z prawej strony, piłka tak niefortunnie odbiła się od nóg blokującego obrońcy, ze wpadła do siatki obok bezradnego Lemanowoicza.
69'
Kluuuuuuuuuuuuuuska!
Szybka odpowiedź Polonia. Dośrodkowanie z prawej strony Bajdura prosto na głowę Kluski, który mocnym strzałem nie dał szans bramkarzowi.
72'
Śląsk II nie poddaje się. Bardzo groźna akcja, duże zamieszanie w polu karnym, a potem poteżne uderzenie z dystansu, które na róg zbił Lemanowicz.