Sokół Aleks. Łódz. - Polonia Warszawa
2 : 0
13' J.Rogalski 36' D.Cempa -

B.Wiśniewski

O 17:00 rozpocznie się hitowe spotkanie tej kolejki. W Aleksandrowie Łódzkim zmierzy się trzecia drużyna z drugą. Oba zespoły po 5 meczach mają 12 pkt.
Faworytem tego spotkania jest Sokół Aleksandrów Łódzki, ale Polonia nie stoi na straconej pozycji. Styl gry rywala na razie nie zachwyca, a "Czarne Koszule" od początku pozytywnie zaskakują.
Znamy już składy obydwu drużyn. Polonia bez zmian w porównaniu z ostatnim meczu, W drużynie Sokoła Kasperkiewicz zastąpił Knerę
1'
Zaczął Sokół
1'
Długie podanie do Cempy, odważnie wyszedł Balawejder i wybił na aut
1'
Bez większego zagrożenia, wybił Szabat
2'
Lewą stroną ruszył Sauczek, ale nie opanował piłki
3'
Rywale wykonywali rzut wolny z ok.40 m., było niebezpiecznie, ale wszystko zakończyło się bardzo niecelnym uderzeniem z dystansu
5'
Składna akcja Sokoła i będzie rzut rożny
6'
Słabe dośrodkowanie, wybił Kluska
6'
Na razie przeważa zespół Sokoła
7'
Polonia na razie nie może utrzymać się przy piłce
8'
Była szansa na kontrę, ale Małek za lekko podawał do Sauczka
9'
W odpowiedzi atak Sokoła, ale piłkę złapał Balawejder
10'
Strata Kluski, z piłką pobiegł Miller i trafił w poprzeczkę
11'
Kolejna akcja Sokoła i ponownie niecelny strzał z dystansu
12'
Pierwsza lepsza akcja Polonii, jednak za mocno piłkę głową zgrywał Wiśniewski, złapał Lemanowicz
13'
Sokół prowadzi
Kaczmarek z łatwością ograł Sauczka, dośrodkował i piłkę z bliska głową wpakował Rogalski
15'
Będzie wolny dla Polonii z ok. 35 metrów
16'
Polonia będzie grać w 10. Po rzucie wolnym Sokół ruszył z kontrą, Zajączkowski sfaulował zawodnika, wychodzącego sam na sam
17'
Za mocne uderzenie z wolnego Kasperkiewicza
21'
Będzie rzut wolny dla Polonii z ok. 30 metrów
21'
Znów piłka trafiła na pierwszego obrońcę, ale kontra została źle rozegrana
23'
Sokół teraz już nie spieszy się i spokojnie rozgrywa piłkę
25'
Pierwsza zmiana w Polonii, za Kobierę wszedł Wojdyga
26'
Była szansę na bramkę dla Polonii. Prawym skrzydłem przedarł się Pieczara, podał do Wiśniewskiego, który zdecydował się na płaski strzał. Piłkę minęła bramkarza, ale trafiła w obrońcę
29'
Długo rozgrywali piłkę gospodarze, będzie rzut rożny
29'
Wybił dośrodkowaną piłkę Wojdyga
32'
Będzie rzut rożny dla Polonii
32'
Niestety dośrodkowanie spadło na głowę rywala. Kontrę faulem zatrzymał Kluska
35'
Prosta strata Sokoła, ruszyła Polonia z kontrą, ale niedokładnie podawał do Suaczka Pieczara
37'
Sokół podwyższa prowadzenie
Z lewej strony piłkę dostał Cempa, nie najlepiej zachował się Zembrowski i napastnik na raty pokonał Balawejdera
38'
Niezłe rozegranie rogu przez Polonię, do piłki dopadł Sauczek, ale jego mocne uderzenie zostało zablkowane
38'
41'
Będzie rzut wolny dla Sokoła z ok. 40 metrów
41'
Niezłe rozegranie stałego fragmentu, ale Kasperkiewicz zgrywał niecelnie głową
45'
Pierwsze połowa przedłużona o minutę
45+'
Koniec 1 połowy
Polonia zasłużenie przegrywa do przerwy. Decydujące było pierwsze 15 minut, w których nasz zespół wyglądał fatalnie i dał się całkowicie zdominować
46'
Zaczęła Polonia
51'
Druga zmiana w Polonii, z Kluskę Olczak
54'
Na razie spokojne tempo w drugiej połowie. Polonia próbuje atakować, ale brakuje dokładności
54'
Dobra akcja Pieczary, ale strzał z ostrego kąta broni Lemanowicz. Dobitka Szabata niecelna
57'
Lepsze okres Polonii, akcja zakończona strzałem Wiśniewskiego sprzed pola karnego, ale zdecydowanie za lekko
63'
Rożny dla Polonii, zablokowane zostało uderzenie Sauczka
64'
Wybijają obrońcy Sokoła
65'
Dobra kontra Sokoła, dośrodkował Kaczmarek, bliski trafienia był Pecyna
67'
Kolejny groźny atak Sokoła. Najpierw zamieszanie po wrzutce Kaczmarka, a potem niecelne uderzenie z dsytansu
69'
Polonia wykonywała rzut wolny, ale znów lepiej główkują rywale
70'
Będzie rzut wolny dla Polonii, z ok. 20 metrów. Szansa dla Pieczary
72'
Niestety Pieczara prosto w mur
77'
Był rzut rożny dla Polonii, ale wszystko zakończyło się faulem Szabata
85'
Dobra akcja Polonii, w sytuacji sam na sam był Wilanowski, ale zdecydował się na podanie, które było niecelne