A.Ciach
A.Górecki
F.Dziełak

A.Zajaczkowski

Polonia słabo rozpoczęła rundę wiosenną, dwa pierwsze mecze przyniosły tylko punkt.
W znacznie lepszych nastrojach są rywale, którzy w trzech meczach ugrali 5 pkt. i w tym roku są niepokonani.
Miejmy jednak nadzieję, że dziś polonistom uda przerwać się swoją serię i jednocześnie rywala.
W Polonii jedna zaskakująca zmiana. Nie ma w kadrze Balawejdera. Zastąpi go Kowalczyk.
Na ławce Gnypek, Sołoducha, Sz. Kamiński, J. Kamiński i Babiński
1'
Zaczęła Polonia
1'
Fatalny początek dla Polonii. Na boisku z bólu zwija się Wojdyga, wracający po kontuzji zawodnik jest znoszony na noszach i już nie zagra.
2'
Mogło być 1:0 dla Ursusa, ale strzał głową obronił Kowalczyk
3'
Kolejna akcja Ursusa, ale od bramki zacznie nasz bramkarz
4'
Za Wojdygę wchodzi Sołoducha
6'
Groźnie pod bramką rywala, bramkarz nabił obrońcę, ale nie zdążył Pieczara
7'
Pierwsza akcja polonistów, ale słaba wrzutka Sauczka
9'
Był rożny dla Polonii, blisko bramki bezpośredniej Małka, ale zabrakło centymetrów
12'
Na razie dosyć wyrównany mecz, gra toczy się w środku pola
15'
Ursus prowadzi
Strata jednego z obrońców i rywal strzałem z dystansu pokonuje Kowalczyka, który mógł chyba lepiej zareagować
19'
Będzie rożny dla Polonii
19'
Polonia strzela bramkę po rożnym, ale sędzia odgwizdał faul jednego z naszych zawodników
21'
Będzie wolny dla Polonii z ok. 30 metrów
24'
Nie zmienia się obraz gry, sporo niedokładności po obydwu stronach
25'
Wreszcie lepsza akcja Polonii, na lewym skrzydle dryblował Sauczek, ale podał niecelnie
26'
Zaczyna przeważać Polonia. Teraz piłka po wrzutce dotarła do Pieczary, który głową uderza niecelnie. Niewiele zabrakło
27'
Kolejna wrzutka Sauczka i będzie rożny
28'
Nisko bita piłka, wybili obrońcy
30'
Uderzał z dystansu Sołoducha, ale strzał zablokowany
31'
Kolejny rożny dla Polonii
32'
Krótkie rozegranie, kilka podań i fatalne dośrodkowanie Sauczka
33'
Teraz będzie wolny dla Polonii, z ok. 30 metrów
34'
Wybił obrońca głową, uderzał sprzed pola karnego Sołoducha, bardzo niecelnie.
35'
Kolejna wrzutka, z problemami wybił obrońca
37'
Teraz wrzutka Maślanki, w ręce Olczaka
38'
Kolejny rożny dla gospodarzy
39'
Pierwsza wrzutka za mocna, drugą wybił bramkarz
39'
Ursus ruszył z kontrą, ale za mocna wrzutka Ciacha
41'
Sporo podań wymienili goście, ostatecznie piłka wylądowała w rękach Kowalzyka
43'
Ładna dwójkowa akcja Sauczka i Kluski. Ten drugi uderzył sprzed pola karnego, minimalnie niecelnie.
44'
Będzie rzut wolny dla Ursusa z ok. 30 metrów
45'
Krótkie nieudane rozegranie i aut dla Polonii
45'
Przerwa
46'
Ursus zaczął drugą połowę
46'
Świetna akcja polonistów, masę miejsca miał Małek, ale niecelnie podał do Piezary. Z drugiej strony wrzucał jeszcze Sauzczek, ale Kluska minimalnie niecelnie główkował.
48'
Kolejna akcja Kluski, miał dużo miejsca, ale trafił w obrońcę. Dobitka Przyborowskiego bardzo niecelne.
53'
Polonia przeważa, ale nie wiele z tego wynika
55'
Wreszcie akcja polonistów, ale za lekko z dystansu uderzał Przyborowski
56'
Zawodnik Ursusa biegł długo niepilnowany i został sfaulowany w pola karnym, będzie jedenastka dla Ursusa
58'
Obronił Kowalczyk, dobitkę też
60'
Świetna indywidualna akcja Małka, ograł kilku rywal, ale strzał zza pola karnego obronił Olczak
62'
Rożny dla Ursusa
62'
Wybili poloniści
63'
Dobry rajd Zajączkowskiego, podał do Pieczary, który trafia w słupek, ale i tak sędzie odgwizdał pozycję spaloną
68'
Duża przewaga Polonii, ale wrzutki nadal są mało dokładne
72'
Będzie rożny dla Ursusa
72'
Bez zagrożenia, faulowany jeden z polonistów
72'
Ciach miał 100% sytuację, ale świetnie w sytuacji sam na sam świetnie obronił Kowalczyk
74'
Będzie wolny dla Polonii, z ok. 30 metrów
75'
Wybili obrońcy, będzie rożny
76'
Ekwilibrystyczne strzelał Pieczara, ale niecelnie
81'
Niezła wrzutka polonisty, ale będzie tylko rożny
82'
Niecelna wrzutka
84'
Ursus podwyższa prowadzenie
Dobre dośrodkowani z rzutu rożnego rywala i przeciwnik z bliska wbija piłkę do bramki