G.Wojdyga
K.Pieczara

Przebieg:
Informacja:
Rywal poważnie osłabiony. W Pelikanie nie wystąpi kontuzjowany Warchoł - najlepszy strzelec ligi. Polonia zagra chyba w najmocniejszym składzie.
1'
Zaczęła Polonia
5'
Pierwsze 5 minut dosyć spokojne, bez groźnych akcji
6'
Faul Niemyjskiego, będzie wolny dla rywala z ok. 30 metrów. Może być groźnie
6'
Niezła wrzutka, ale dobrze wyszedł Kowalczyk. Potem jeszcze jedno dośrodkowanie, ale bardzo niecelne i zacznie nasz bramkarz.
8'
Karny dla Pelikana
9'
Pelikan prowadzi
Informacja:
Faulował w polu karnym Zajączkowski, który wg sędziego przytrzymywał rywala. Z 11 metrów nie pomylił się Piekarski.
12'
Groźna akcja Pelikana. W ostatniej chwili strzał zablokował Kobiera. Będzie jeszcze rożny
13'
Strzelał rywal głową. Minimalnie niecelnie
14'
Z bardzo groźną kontrą ruszył Pelikan. Na szczęście ostatnie podanie było minimalnie niecelne. Mogło być bardzo niebezpiecznie.
15'
Kolejny atak łowiczan. Ograny Kobiera zdołał naprawić swój błąd i będzie tylko rożny
15'
Ostra wrzutka, wybił Kowalczyk. Dalej atakuje Pelikan
18'
Kolejna świetna okazja gospodarzy. Na szczęście rywal nie trafił w piłkę w polu karnym.
20'
Wreszcie atak polonistów, ale Pieczara na spalonym
21'
Nieźle zapowiadał się atak Polonii, ale skiksował Szymczak, podając prosto do bramkarza
22'
Sporo podań wymienili poloniści, ale wszystko skończyło się dośrodkowanie prosto w ręce Humerskiego
23'
Przedzierał się Kaczorowski. Sfaulował go Andrzejewski. Będzie wolny blisko pola karnego Polonii
24'
Krótkie rozegranie i strzał z dystansu. Bardzo niecelny
28'
Pograli rywale z pierwszej piłki. Wybił Zajączkowski i będzie rożny.
28'
Zakotłowało się w polu karnym, ale wybili poloniści. Ruszył z kontrą Andrzejewski, ale zakiwał się i stracił piłkę.
31'
Nieporozumienie Kobiery z Kowalczykiem. Obrońca niepotrzebnie wypił piłkę, dopadł do niej rywal i uderzył niecelnie.
32'
Pelikan bliski drugiej bramki. Po akcji skrzydłem posłane zostało płaskie podanie w pole karne. Dotarło do piłkarza gospodarzy, ale piłka zaplątało mu się pod nogami.
34'
Strzał z dystansu Kozieła. Sporo ponad bramką
37'
Długo utrzymywał się przy piłce Pelikan, ale nic z tego nie wynikło
38'
Kompletnie Polonia nie radzi sobie w ofensywę, często tracąc piłkę i narażając się na kontrataki.
40'
Próbował prostopadle podawać Pieczara do Andrzejewksiego, ale za mocno i zacznie Humerski
41'
Kowalczyk ratuje Polonię! Strzał sprzed pola karnego w sam róg bramki, ale wyciągnąć się nasz bramkarz i tylko rożny dla Pelikana
42'
Wybił Niemyjski, ale potem mocno przycisnął Pelikan. Było gorąco, ale wyszli obronną ręką poloniści
43'
Doczekaliśmy się pierwszego uderzenia Polonii. Strzelał Wilanowski, po rykoszecie będzie rzut rożny.
44'
Nic nie wynikło z rożnego, bo faulował Wojdyga, za co obejrzał jeszcze kartkę
45'
Przerwa, zasłużone prowadzenie Pelikana. Rywal mógł nawet wygrywać wyżej
46'
Pelikan zaczął 2 połowę
50'
Wreszcie było niebezpiecznie pod bramką Pelikana. Uderzał głową Pieczara, ale za mocno
52'
Znów zaatakowała Polonia. Tym razem w dobrej pozycji znalazł się Wiśniewski, ale uderzył zdecydowanie za mocno
56'
Niesamowite, jak Polonia tego nie strzeliła. Po rzucie wolnym piłkę wypluł Humerski, z bliska nie potrafił wbić jednak piłki Kobiera, a potem Pieczara. To musiał być gol
58'
Odpowiedź Pelikana. Łatwo ograni poloniści na prawej stornie, ale płaskie dośrodkowanie wyłapał Kowalczyk
60'
Stracił Niemyjski, Pelikan ruszył z kontrą 4 na 3, ale Białas podał prosto do naszego obrońcy
61'
Faulowany Pieczara przed polem karnym rywala, będzie dobra okazja dla polonistów
61'
Za mocne uderzenie Wiśniewskiego
63'
Szybka akcja Pelikana. Mogło być groźnie, ale Kieplin prosto w ręce Kowalczyka
64'
Kolejny wolny dla Polonii. Wybitą piłkę uderzył Wilanowski, ale niecelnie
67'
Atak rywali zakończony strzałem, prosto w Kowalczyka
68'
Drugi celny strzał polonistów. Po płaskim podaniu uderzył Zych, ale prosto w Humerskiego
72'
Niezła kontra Pelikana, na szczęście uderzenie niecelne
74'
Fatalna strata pod własnym polem karnym Szymczaka. Rywal uderzał z dystansu, ale bardzo niecelnie
75'
Bardzo dobrze rozgrywali poloniści, ale nie udało się prostopadle podać. Ostatecznie sfaulowany Niemyjski blisko pola karnego. Świetna pozycja dla Pieczary
76'
Poloniści ustawili dodatkowy mur, przed murem Pelikana, aby utrudnić zadanie Humerskiemu. Niestety przeszkodzili też Pieczarze, który trafił prosto w nich
78'
Stracił Zych, ale kontra rywali fatalnie rozegrana
83'
Prosta strata Kobiery. Jeden z polonistów musiał ratować się faulem. Będzie wolny z ok. 35 metrów
86'
Tym razem fatalna strata Babińskiego, ale źle rozgrywają kontry rywale
86'
Teraz stracił Niemyjski, ale znów wyszli obronną ręką poloniści
88'
Dalekie podanie do Pieczary, minął się z piłką obrońca, ale nie zdążył nasz napastnik
90'
Zaczyna się doliczony czas, Polonia atakuje, ale broni się dobrze Pelikan
91'
Podanie z głębi pola, przedłużał głową polonistą, ale Humerski złapał
94'
Faulowany Goliński. Będzie wolny z okolicy linii środkowej
94'
Wybita piłka, ale Zych wywalczył rożny
95'
Wbiega Kowalczyk w pole karne
95'
Za mocne dośrodkowanie, wybił obrońca
95'
Koniec. Polonia przegrywa 5 raz z rzędu, a 4 raz z rzędu nie strzela bramki. W efekcie nasz zespół ląduje na przedostatnim miejscu w tabeli.