Polonia Warszawa - Pelikan Łowicz
2 : 1
2' R.Zembrowski 69' M.Małek - 80' G.Wawrzyński

Przebieg:
1'
Zaczęła Polonia
2'
Będzie rożny dla Polonii
2'
Zeeembrowski!
Informacja:
Sauczek dośrodkował, piłka przeszła przez obrońców i z bliska do bramki skierował ją Zembrowski
6'
Pelikan przejął inicjatywę, ale poloniści na razie grają pewnie w obronir
7'
Wykonywali goście rzut rożny, ale bez większego zagrożenia
10'
Sporo fauli w ostatnich minutach, dość rwana gra
11'
Powinno być 2:0, piłkę przejął Sauczek po błędzie obrońcy, znalazł się w sytuacji sam na sam, ale trafił prosto w bramkarza
12'
W odpowiedzi uderzenie z dystansu rywala, łapie Balawejder
13'
Kolejna zmarnowana setka polonistów. Po rzucie rożnym piłkę dostał Szabat, ale z bliska fatalnie przestrzelił
16'
Był rzut wolny dla Polonii, dobrze dośrodkował Kluska, ale wszyscy minęli się z piłką
17'
Dobra akcja Pelikana, ale słabe dośrodkowanie rywala
21'
Kolejna akcja Pelikana, ale dośrodkowanie prosto w ręce naszego bramkarza
26'
Będzie rożny dla Pelikana
26'
Niepewnie piąstkował Balawejder, ale piłkę przejął Pieczara
28'
Fatalne podanie Wojdygi, mógł wyjść rywal sam na sam, ale wybił Olczak i będzie rożny
29'
Bardzo złe dośrodkowanie, piłka wyszła za linię boczną
31'
Niebezpieczna wrzutka z lewej strony przeciwnika, piłka minęła dwóch obrońców, ale wybili w końcu poloniści
34'
Niebezpieczna strata polonistów, ale zablokowany strzał i piłkę złapał Balawejder
39'
Rożny dla Polonii
42'
Będzie wolny dla Pelikana
42'
bez zagrożenia
45'
Przerwa
Informacja:
Do przerwy Polonia prowadzi po bramce z 2 minuty. Mecz na razie nie stoi na wysokim poziomie, sporo strat i fauli. Żadna z drużyn nie może uzyskać przewagi.
46'
Zaczęła się druga połowa
46'
Był rzut rożny dla rywali, ale wybili obrońcy
Informacja:
Dobre wiadomości z meczu rezerw, Polonia II wygrała na wyjeździe 2:1 z PKS-em Radość
55'
Dobra akcja Kluski, ograł w środku dwóch rywali, podał do Wiśniewskiego, ale ten uderzył z dystansu niecelnie
58'
58'
Piłka spadła na głowę Pieczary, ale z trudnej pozycji uderzył nad bramką
61'
Będzie wolny dla Pelikana z ok. 35 metrów
61'
Bezpośrednie uderzenie, ale łapie Balawejder
63'
Centrostrzał z prawej strony rywala, piłka trafia w słupek bramki polonistów
67'
Maaaaaaałek!
68'
Wywalczył piłkę w środku pola Małek, przejął ją Pieczara, odegrał do Małka, a ten w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza ładną podcinką
73'
73'
Główkował rywal po rogu, ale Balawejder spokojnie łapie
74'
Dobra wrzutka z rogu Sauczka, ale wszyscy minęli się z piłką
78'
79'
Uderzył Wiśniewski po dośrodkowaniu, piłka trafiła w spojenie poprzeczki i słupka, a nieudanie dobijał Pieczara
80'
Pelikan strzela kontaktową bramkę
Informacja:
Już blisko gola było po rzucie wolnym, ale uderzenie głową fantastycznie obronił Balawejder. Przy rzucie rożnym i główce rywala był już niestety bezradny