K.Pieczara (80.P.Paczuk)
M.Pieńkowski (68.M.Kluska)

M.Kowalczyk K.Pieczara
T.Wełna

Duże problemy Polonii w obronie. Nie ma pauzującego za karki Mikołajewskiego i kontuzjowanego Kiczuk, zachorował też Pazio. W związku z tym Polonia zagra dzisiaj czwórką obrońców.
W składzie gospodarzy nasz były zawodnik - Jowin Radziński.
1'
Zaczęli gospodarze
2'
Pierwszy atak rywali, dobrze Wełna i zaczął Brudnicki
4'
Indywidualny rajd Pieńkowskiego, ale za dużo rywali miał na drodze i stracił.
5'
Groźna akcja rywali, uderzenie z dystansu, z delikatnymi kłopotami złapał Brudnicki
5'
Kolejny rajd Pieńkowskiego, ale ponownie zakończony stratą.
6'
Teraz akcja Wyszkowskiego, klepka z Piątkiem, niestety obrońca zdołali przejąć piłkę.
8'
Kolejna akcja Pieńkowskiego, ale ponownie nieudana. Zacznie bramkarz.
10'
Rzut rożny dla rywali
10'
Mosiejko na aut
11'
Głębokie dośrodkowanie i łapie Brudnicki
11'
Faul na Pieńkowskim, wolny z ok. 35 metrów
12'
Za głęboka wrzutka Piątka
16'
Akcja prawym skrzydłem. Dwie wrzutki. Najpierw Mosiejko, potem Wyszkowski, ale wybijają rywale.
17'
Rzut wolny dla ŁKSu, blisko bramki Polonii. Może być niebezpiecznie.
18'
Sprytne rozegranie, ale polałapł się Marciniec i jeszcze rożny.
18'
Mały chaos po rożnym i jesszcze jeden róg
19'
Faul zawodnika ŁKSu i zaczną poloniści
24'
Bardzo niebezpieczna strata Marcińca pod własnym polem karnym, ale dośrodkowanie rywala na szczęście niecelne
26'
To powinna być bramka dla Polonii. Przejął piłkę Mosiejko, wystawił piłkę Pieńkowskiemu. Ten w sytuacji sam na sam zwlekał zbyt długo i ostrym wślizgiem powstrzymał go obrońca. Poloniści są przekonani, że należał się im karny.
28'
Dośrodkowanie Radzińskiego, ale bez problemu złapał Brudnicki.
30'
Kontra Polonii, ale Pieńkowski niestety dośrodkował prosto w ręce bramkarza.
30'
Odpowiedź gospodarzy, ostry strzał z ostrego kąta, tylko w boczną siatkę.
33'
Prosta strata Wełny, strzał z dystansu prosto w śodek i złapał nasz bramkarza.
34'
Wysoki odbiór polonistów. Wrzutka spada pod nogi Mosiejki, ale ten uderzył zdecydowanie za mocno.
37'
Dwa dośrodkowanie w pole karne rywali, ale bez żadnego zagrożenia.
39'
Bardzo długa akcja ŁKS-u. Na szczęście strzał rywala zablokowany, a późniejsze dośrodkowanie złapane przez Brudnickiego.
39'
Rzut rożny dla Polonii
40'
Wybił obrońca i jeszcze jeden rożny
41'
Piłka w rękach bramkarza
44'
Wolny dla rywali, może być niebezpiecznie
45'
Jeszcze rożny
45'
Wypiąstkował Brudnicki, potem uderzenie z dystansu zablokowane i kolejny rożny
45'
Wybili poloniści. Potem swietna wrzutka do Dynela, ale ten uderzył nad bramką.
46'
[gwidzek] Przerwa
46'
Polonia zaczęła II połowę
47'
Atak polonistów, ale uderzenie Piątka bardzo nieczyste
48'
Świetna akcja Polonii. Dalekie zagranie do Mosiejki. Ten na skrzydle ograł rywala i podał do Piątka. Bramkarz swietnie obronił i jeszcze rożny.
49'
Dobra wrzutka, Kolba wpadł w Górskiego. Poloniści domagają się karnego, ale będzie tylko kolejny rożny.
49'
Jeszcze jeden rożny
50'
Spory chaos, ale wybili rywale.
52'
Przycisnął ŁKS, kilka ataków, ale bronią się poloniści
55'
Akcja Pieńkowskiego, ograł rywala, ale strzał prosto w bramkarza.
56'
Moooooooooooooosiejko!
Po bardzo ciężkich chwilach Polonia wychodzi na prowadzenie. Wyszkowski przedarł się prawą stroną, ograł dwóch rywal i zagrał w pole karne. Rywal nie trafił w piłkę, co wykorzystał Mosiejko.
59'
Kolejny atak polonistów, uderzał z dystansu Pieńkowski, ale nad bramką.
62'
Rożny dla Polonii
62'
Niestety piłka w rękach bramkarza.
65'
Po bramce lepiej wygląda Polonia, daleko od naszego pola karnego toczy się gra.
66'
Atakowali godspodarze, ale dośrodkowanie za mocne i złapał Brudnicki.
68'
[kartka] Niebzpieczny atak ŁKS-u i faulem ratował się Wełna. Będzie rzut wolny z ok. 35 metrów.
70'
Złe dośrodkowanie i wybili poloniści
73'
Atakowali gospodarze, ale nieporozumienie i zacznie Brudnicki z 5 metra.
78'
Faulowany Pieczara, mamy rzut wolny z ok. 25 metrów
78'
Mały bilard w polu karnym, ale wybili ostatecznie rywale.
81'
Okazja Górskiego, miał dużo miejsca na lewej stronie, ale mocny strzał prosto w Kołbę.
83'
Teraz atak gospodarzy. Na szczęście na razie czujni nasi obrońcy.
85'
Kontra Polonii. Niestety Marcinho zagrał niecelnie w pole karne. Potem faul na Marcińcu i mamy rzut wolny z ok. 30 metrów.
86'
Celne uderzenie, ale prosto w ręce Kołby
87'
Świetnie przejął Marcinho, ale potem poślizgnął się i poszła groźna kontra. Na szczęście poloniści wybronili się.
88'
Niebezpieczna akcja gospodarzy. Na szczęście strzał z ostrego kąta nad bramką.
89'
Polonia ma rzut wolny na połowie rywali
90'
Świetny odbiór Marcińća, miał trochę miejsca Marcinho. Długo zwlekał i uderzenie zablokowane.