Pogoń Siedlce - Polonia Warszawa
2 : 1
37' 45' D.Nowak - 57'K.Pieczara

Do bramkarzy dołączają gracze z pola obydwu zespołów
Zawodnicy zeszli już do szatni, za kila minut rozpocznie się pierwsze spotkanie Polonii w II lidze
Piłkarze wychodzą na boisko, za chwilę pierwszy gwizdek
1'
Zaczęła Polonia
1'
Pierwsza atak polonistów i mamy rzut rożny
2'
Dośrodkowanie Pazio, uderzył Jarosz, ale bardzo lekko.
4'
Dobra akcja polonistów. Dośrodkowanie Fadeckiego do Kotona, ale ten uderzył słabo z woleja. Piłkę spokojnie złapał Kikolski.
4'
Fatalna strata Marcińca, podał prosto do rywala. Pogoń ruszyła z kontrą, ale zdołał zablokować podanie w pole karne Piątek.
6'
Przedzierał się Koton, ograł dwóch rywali, ale dośrodkowanie zablokowan
7'
Dalej atakuje Polonia i mamy rzut rożny
7'
Dośrodkowanie Fadeckiego prosto w ręce Kikolskiego
8'
Na razie lepiej wygląda Polonia, Pogoń nie potrafi dłużej utrzymać się przy piłce
9'
Kolejny rożny dla Polonii
10'
Złe dośrodkowanie Pazio i wybili obrońcy
10'
Za chwilę piłka wróciła do Pazio, ale jego dośrodkowanie znów nie dotarło do kolegów
11'
Atak Pogoni. Podanie za naszą linią obronę, trochę pogubili się nasi obrońcy, ale ostatecznie Kowalski-Haberek zagrał głową do Brudnickiego.
13'
Faulowany Koton, mamy rzut wolny z ok. 30 metrów
14'
Wybili obrońcy
14'
Dobre przejęcia Marcińca, podał do Pazio, ten miał sporo miejsca, ale zdecydował się na stzrzał, który został zablokowany.
17'
Atakuje dalej Polonia, ale na razie Kikolski nie ma wiele pracy
19'
I kolejny rożny dla naszego zespołu
19'
20'
Pogoń próbowała zaatakować, ale odepchnęli gospodarze poloniści od własnego pola karnego.
21'
Pierwsza bardziej składna akcja gospodarzy i wywalczyli rzut wolny. Koton faulował blisko pola karnego Polonii. Może być groźnie.
22'
Niezły strzał Wichotowskiego, ale na szczęście obok słupka.
23'
W ostatnich minutach ustał napór Polonii, teraz Pogoń stara się rozgrywać akcje od własnej bramki.
24'
Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy.
24'
Był mały chaos, ale ostatecznie zacznie Brudnicki
29'
Niewiele się dzieje w ostatnich minutach; żadnego poważnego zagrożenia pod bramkami.
30'
Przerwa na uzupełnienie płynów
33'
Piłkarze wrócili do gry, ale nadal brakuje składnych akcji
33'
Ograł Demianiuk Pazia na skrzydle, ale na szczęście dośrodkował za wysoko.
35'
Pogoń prowadzi
Fatalny błąd Jarosza, który nie trafił w piłkę, dopadł do niej Nowak i mocnym strzałem pokonał Brudnickiego.
37'
Chciała szybko odpowiedzieć Polonia, dobre dośrodkowanie z wolnego, ale dwa strzały zablokowane
Mecz przerwany, trwa bitwa między sympatykami obydwu drużyn
Policja uspokoiła już atmosferę, ale kibicie Polonii nie wchodzą na sektor gości. Spiker grozi walkowerem Polonii, jeśli kibice nie wejdą na sektor.
Kibice Polonii wchodzą na sektor, chyba mecz zostanie wkrótce wznowiony
Zawodnicy obydwu drużyn wybiegają na murawę
38'
Wracamy do gry
39'
Świetna okazja Pogoni, w ostatniej chwili wybił Marciniec. Będzie rożny.
40'
Złe dośrodkowanie, zaczął Brudnicki
40'
Bardzo dobra akcja Polonii, ale dośrodkowanie Pazia wybite.
45'
Pogoń podwyższa prowadzenie
Wydawało się, że przy wyprowadzaniu piki faulowany był Kowalski-Haberek, ale sędzia nie odgwizdał faulu. Pogoń przejęła piłkę i Nowak w sytuacji sam na sam nie pomylił się.
45'
Przerwa
46'
Zaczęła się 2 połowa
48'
Atakuje Polonia, ale wrzutka Fadeckiego za wysoko. Potem Pazio w ręce Kikolskiego.
50'
Fatalne pudło Kluski. Pazio ograł trzech rywali i wystawił piłce Klusce, ale ten z bliska wysoko nad bramką.
52'
Pazio stracił piłkę i musiał się ratować faulem
54'
Dał się przepchnąć Piątek i musiał kontrę faulem zatrzymać Kowalski-Haberek
57'
Pieeeeeeeczara!
Polonia łapie kontakt. Duży kocioł w polu karnym Pogoni. Kilka uderzeń trafia w rywali, ale w końcu Pieczara kieruje piłkę do bramki.
Potrójna zmiana w Polonii. Schodzą Piątek, Pieczara, Kluska. Za nich Fidziukiewicz, Michalski i Bajdur.
63'
Rożny dla Polonii, zablokowany strzał Bajdura
64'
Wybili rywale
65'
Trwa napór polonistów
68'
Niezła akcja polonistów, dośrodkowanie do Fidziukiewicza, ale nie wyszedł mu ekwilibrystyczny strzał.
69'
Odpowiedź Pogoni i rożny dla rywali.
69'
Wybił Fidziukiewicz
74'
Kolejny atak polonistów, wrzucił Pazio do Bajdura, ale ten niestety źle przyjął i piłka wyszła za linię boczną